آرایش مورد علاقه مردان ایرانی/ چه مدل آرایشی مردها را بیشتر جذب می‌ کند؟

آرایش مورد علاقه مردان، برخلاف تصور عمومی اصلا آرایش غلیظ و تیره نیست. زیبایی و جذابیت از نظر مردان چیز دیگریست.

آرایش مورد علاقه از نظر مردان
آرایش مورد علاقه مردان، برخلاف تصور عمومی اصلا آرایش غلیظ و تیره نیست. زیبایی و جذابیت از نظر مردان چیز دیگریست.

اکثر زنان فکر می کنند که آقایان آرایش غلیظ و تیره را دوست دارند اما بر اساس مطالعات انجام شده این تصور اشتباه است و آرایش مورد علاقه مردان به ظاهر طبیعی نزدیک است.

بیشتر بخوانید: دلایلی که مردان را در انتخاب عشق حقیقی به اشتباه می‌اندازد

آرایش مورد علاقه مردان
مردان معمولاً ظاهر طبیعی را بیشتر می پسندند

مردان زنان بدون آرایش را بیشتر دوست دارند یا …

این روزها آرایش خیلی بیشتر از قبل در میان خانم ها رواج پیدا کرده است و رفته رفته سبک غلیظ تری از آن را روی چهره ها شاهد هستیم. آرایش کردن گاهی اوقات تاثیر منفی روی زیبایی می گذارد بنابراین بهتر است که آرایش های خیلی غلیظ را برای دوستان یا مراسم های خاص انجام دهید یعنی جایی که آقایان حضور ندارند چرا که مردان معمولاً ظاهر طبیعی را بیشتر می پسندند پس به جای استفاده از محصولات غلیظ آرایشی سعی کنید که طبیعی باشید.

آرایش مورد علاقه مردان
مردان همیشه خانم هایی را ترجیح می دهند که کم‌تر آرایش می کنند

آرایش مورد علاقه مردان

تمام این سنگینی میکاپ روی چهره ی خانم ها به ظاهر برای افزایش جذابیت آنهاست اما جذابیتی که آقایان در موردش نظر دیگری دارند.

آرایش مورد علاقه مردان
مردان معمولاً لب های نسبتاً پر ، چشمان شاد و مهربان و پوست صاف را ملاک زیبایی میدانند.

مردان این سبک آرایش همسرشان را دوست دارند

مطالعات انجام شده نشان می دهد مردان همیشه خانم هایی را ترجیح می دهند که کم‌تر آرایش می کنند و آرایشی که هر مردی دوست دارد روی صورت همسرش ببیند یک آرایش کاملا ملایمی است که موجب صاف تر به نظر رسیدن پوست و شاداب‌تر شدن لبها شود. مردان معمولاً لب های نسبتاً پر ، چشمان شاد و مهربان و پوست صاف را ملاک زیبایی میدانند.

مردان، خانم های کم و یا بدون آرایش را ترجیح می دهند بنابراین تا جایی که می توانید محصولات آرایشی اضافه را از زندگی خود حذف کنید. شما همیشه بدون آرایش هم خوب جلوه می کنید، همسرتان همیشه به دنبال زیبایی و ظاهر خوب در شماست و هرگز به آرایش غلیظ جذب نمی شوند.

خانم ها از طریق میکاپ می توانند ظاهر خود را بهتر کنند اما زیبایی فقط صورت نیست گاهی اوقات مردان ظاهر فیزیکی شما را زیبا می‌دانند. حال دلایل این که مردان زنان بدون آرایش را بیشتر دوست دارند، به شما معرفی می کنیم.

آرایش مورد علاقه مردان
مردان بسیاری هستند که همیشه یک خانم بدون آرایش را به عنوان همسر ترجیح می دهند و به شدت با آرایش غلیظ مخالفند

مراقبت از زیبایی طبیعی خود آرایش مورد علاقه مردان

هیچ کس در این جهان بی نقص نیست به همین دلیل خانم ها سعی دارند با آرایش کردن، زیبایی ظاهر خود را کامل کنند، آن را بهبود ببخشند و اعتماد به نفسشان را افزایش دهند. مردان بسیاری هستند که همیشه یک خانم بدون آرایش را به عنوان همسر ترجیح می دهند و به شدت با آرایش غلیظ مخالف هستند در عوض دوست دارند همسرشان از جوانی و زیبایی طبیعی خود مراقبت کند.

آرایش مورد علاقه مردان
همه مردان می خواهند صورت طبیعی و پوست سالم همسرشان را ببینند.

ظاهر طبیعی، آرایش مورد علاقه مردان

70 درصد از مردان در یک نظرسنجی اعلام کردند که ظاهر طبیعی خانم ها بدون آرایش جذاب تر از با آرایش است. همه مردان می خواهند صورت طبیعی و پوست سالم همسرشان را ببینند. بعضی از دختران در شبکه های اجتماعی با آرایش بیشتر، مخصوصاً در قسمت چشم، توجه زیادی را جلب می کنند اما به طور کل دختری که استایل و ظاهر طبیعی داشته باشد، همیشه جذاب تر به نظر می رسد.

آرایش مورد علاقه مردان
دختری که استایل و ظاهر طبیعی داشته باشد، همیشه جذاب تر به نظر می رسد.

البته این روز ها فیلترهای مختلفی در اپلیکیشن هایی مثل اینستاگرام و اسنپ چت وجود دارد که قصد دارد با ترفند های مختلفی ظاهر طبیعی شما را ارتقا دهد اما شما خانم ها نباید اسیر آن ها شوید چرا که به مرور تاثیرات منفی روحی روانی به سراغتان خواهد آمد پس همیشه به ظاهر طبیعی خودتان افتخار کنید. البته می توانید تا حد معمول از لوازم آرایش استفاده کنید اما نباید به آن وابسته باشید و زیاده روی کنید.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا