انتخاب رنگ رژ لب مات به سبک ملکه رژلب های جسورانه

لب‌های مات زیبایی و جذابیت خود را دارند و برای مدت زمان طولانی حفظ می‌شوند. پریانکا چوپرا از آن دسته سلبریتی‌هایی است که از رژ لب مات برای زیبایی نهایت استفاده را می‌برد.

انتخاب رنگ رژلب مات

رژ لب‌های مات و مخملی در انواع روشن و تیره و با درجه‌بندی‌های مختلف به فروش می‌رسند. پریانکا چوپرا در انتخاب رنگ رژ‌های مات، جسورانه عمل می‌کند. او اغلب از رنگ‌های روشن استفاده‌می‌کند و گوشه‌های بیرونی پایین و بالای لب‌ها را با رژ پر می‌کند تا لب‌هایش بزرگتر و حجیم‌تر به نظر برسند.

انتخاب رنگ رژلب مات

استفاده از کانسیلر و کرم پودر قبل از رژ مات

او قبل از استفاده از رژ لب‌های مات از کانسیلر و کرم پودر برای رفع تیرگی لب‌ها استفاده می‌کند و رنگی خنثی به لب‌های خود می‌بخشد تا رژ لب بهتر روی لب‌هایش بنشیند. پریانکا قبل از زدن رژ لب‌های مات، برای مشخص کردن شکل و فرم لب‌ها خط‌ لب می‌کشد تا رژ لب تمیز و بدون بیرون زدگی از محدوده لب انجام شود. او ابتدا محدوده اطراف لب را با رژ مشخص و سپس آن را با رژ لب مات پر می‌کند.

انتخاب رنگ رژلب مات

انتخاب رنگ رژلب مات

انتخاب رنگ رژلب مات

انتخاب رنگ رژلب مات

انتخاب رنگ رژلب مات

رنگ‌های رژ لب مات با در نظر گرفتن تن پوست

پریانکاچوپرا دارای تن پوست متوسط است، به همین دلیل از رنگ‌های ارغوانی، بنفش کمرنگ، مرجانی روشن، سرخ و توتی (به رنگ توت‌فرنگی) برای استایل‌هایش بهره می‌برد. از آنجا که رژ‌های او روشن و جسورانه‌اند، او سعی می‌کند تا برای رعایت اعتدال و شلوغ نشدن صورتش، آرایش چشم سبکی داشته‌ باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا