اولین صحبت های شوکه کننده بریتنی اسپیرز در مورد طلاق از سام اصغری

بریتنی اسپیرز پس از جدایی از همسر ایرانی اش، سام اصغری، پس از تنها یکسال، برای اولین بار به این ماجرا واکنش نشان داد. این خواننده زن ۴۱ ساله در کنار این پیام، ویدئویی از رقص خود را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و نوشت: «همانطور که همه می دانند، من و حسام [نام واقعی سام اصغری]دیگر با هم نیستیم… ۶ سال زمان زیادی است که با یک نفر باشیم، بنابراین کمی شوکه شده ام اما… من اینجا نیستم تا توضیح دهم چرا چون حقیقتاً به کسی ربطی ندارد !! اما،ضادقانه بگویم که دیگر نمی توانستم درد را تحمل کنم!!به نوعی از تله پاتی، پیام های زیادی اط دوستانم دریافت کرده ام که دلم را شاد می کنند و از شما تشکر می کنم!! خیلی وقت است که خود را قوی نشان می دهم و اینستاگرام من شاید بی نقص به نظر برسد اما از واقعیت دور است و فکر می کنم همه ما این را می دانیم!!».

بریتنی در ادامه افزوده است:«دوست دارم احساسات و اشک هایم را در مورد احساس واقعی ام نشان دهم اما به دلایلی همیشه مجبور بوده ام ضعف هایم را پنهان کنم!! اگر من سرباز قوی پدرم نبودم، مرا به جاهایی می فرستادند تا توسط پزشکان درمان شوم!! اما این زمانی بود که من بیش ترین نیاز را به خانواده داشتم!! تو باید بدون قید و شرط عشق بورزی… نه تحت شرایط خاصی!!!».

بریتنی پیش از این در شبکه های اجتماعی خود به اخبار جدایی اش از سام اصغری نپرداخته بود، در عوض تصمیم گرفت در صفحه اینستاگرام خود از تمایلش برای خرید یک اسب پس از جدایی بگوید.

او روز قبل تر نوشته بود: «به زودی یک اسب می خرم»، در حالی که عکسی از خودش که روی اسبی در ساحل آرام به نظر می رسید، ادامه داده بود: «داشتن گزینه های زیاد، کار را خیلی سخت می کند!! اسبی به نام سوفی و اسبی دیگر به نام رور. نمی توانم تصمیم بگیرم!».

سپس بریتنی اسپیرز تصریح می کند که می خواهد پدیده محبوب باربی در این روزها را در آغوش بگیرد و افزود: «آیا باید به این جرگه بپیوندم و یک کلاه کابوی صورتی بر سر بگذارم؟ در هر صورت فکر می کنم نقطه مطلوبم را با رور [اسب] پیدا کرده ام».

با این حال، سام ۲۹ ساله، بازیگر، خبر جدایی خود از بریتنی را در یک استوری اینستاگرامی، با ۳ میلیون دنبال کننده خود به اشتراک گذاشت و این جدایی را تایید کرد.

او نوشت: «پس از شش سال عشق و تعهد به یکدیگر من و همسرم تصمیم گرفته ایم که سفرمان را با هم به پایان برسانیم. ما به عشق و احترامی که نسبت به یکدیگر داریم پایبند خواهیم بود و برای او همیشه بهترین آرزوها را دارم».

او در ادامه افزود: «اتفاقات بد همیشه می افتد. به نظر می رسد که درخواست برای حفظ حریم خصوصی، مسخره باشد، بنابراین من فقط از همه از جمله رسانه ها می خواهم که مهربان و ملاحظه گر باشند».

گزارش شده است که سام با استناد به “تفاوت های آشتی ناپذیر” درخواست طلاق از خواننده زن مشهور را مطرح کرده است. اسناد دادگاه حاکی از آن است که این زوج تقریبا سه هفته پیش، قبل از اینکه پرونده های رسمی طلاق تشکیل شود و خبر جدایی آن ها منتشر شود، از یکدیگر جدا شده بودند.

در این اسناد که روز چهارشنبه در دادگاهی در لس آنجلس به ثبت رسید، آمده است که اصغری قصد دارد از اسپیرز حمایت مالی به شکل نفقه دریافت کند. او همچنین درخواست دارد که دستمزد وکلایش را اسپیرز بپردازد. در این پرونده همچنین ارزش دارایی های اسپیرز و اصغری و آن هایی که به طور مشترک مالک آن ها هستند، هنوز مشخص نشده است.

بریتنی و سام در نوامبر ۲۰۱۶ در هنگام ضبط موزیک ویدئوی Slumber از بریتنی با هم آشنا شده و کمی پس از آن رابطه شان شروع شد. این دو پس از اینکه رابطه خود را نسبتاً از دید عموم دور نگه داشتند، نامزدی خود را در سپتامبر ۲۰۲۱ اعلام کرده و سپس در ژوئن ۲۰۲۲ ازدواج کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا