اولین چیزی که در تصویر می بینی شخصیتت رو لو میده!

اولین چیزی که در تصویر می بینی شخصیتت رو لو میده!

چاقوها، کرم ها، پروانه ها و سیب ها یک چیز مشترک دارند: آنها می توانند  شخصیت و ترس های شما را آشکار کنند. دیدن یک دلقک ترسناک یا یک عنکبوت که به سمت شما می خزد ممکن است باعث شود شما از صندلی خود بپرید، اما ترس های خاصی در کمین ضمیر ناخودآگاه شما وجود دارد و ممکن است حتی از وجود آنها آگاه نباشید.

در ادامه در بررسی این تصاویر با ما باشید:اولین چیزی که در تصویر می بینی شخصیتت رو لو میده!

اول چی میبینی؟اولین چیزی که در تصویر می بینی شخصیتت رو لو میده!

 1- اگر در تست شخصیت شناسی پراونه را می بینید:

می ترسید کسی به شما خیانت کند. شما تمایل بیشتری به بی اعتمادی دارید، احتمالاً به دلیل آسیب دیده شدن و طرد شدن توسط دیگران. پروانه ها همچنین می توانند نماد یک رویداد آسیب زا از دوران کودکی شما یا طرد شدن در محل کار باشند. وقتی تجربه‌ای از این دست را پشت سر می‌گذاریم و مغزمان قادر به پردازش آن نیست، زمانی که موقعیتی مشابه آن خاطره را تحریک کند، دوباره ظاهر می‌شود.اولین چیزی که در تصویر می بینی شخصیتت رو لو میده!

 2- اگر  در این تست شخصیت سیب را دیدید:

اول دیدن سیب یعنی بزرگترین ترس شما مرگ است. این ممکن است یک افشاگری بزرگ نباشد زیرا همه ما از آن می ترسیم. اما مسئله این است که شما در واقع از از دست دادن یکی از نزدیکان خود می ترسید. شما فردی دوست داشتنی هستید که به دیگران اهمیت می دهید و این احتمال وجود دارد که این ترس بر اساس یک تجربه آسیب زا باشد. از دست دادن کسی در گذشته ممکن است یک زخم ماندگار در ضمیر ناخودآگاه شما باقی بگذارد.اولین چیزی که در تصویر می بینی شخصیتت رو لو میده!

3- اگر کاترپیلار را دیدید:

آیا تا به حال نام فاسموفوبیا را شنیده اید؟ اگر کاترپیلار را دیدید، ممکن است ناخودآگاه از فعالیت های ماوراء الطبیعه، مانند دیدن ارواح، ترس داشته باشید. مغز شما فقط با ذکر کلماتی مانند روح، جادوگر یا هر موجود فراطبیعی دیگری زنگ خطر را به صدا در می آورد. حتی اگر ذهن منطقی شما بداند که نمی‌تواند درست باشد، با افکار زودگذری که در ذهنتان هجوم می‌آورند، احساس تسخیر می‌کنید.اولین چیزی که در تصویر می بینی شخصیتت رو لو میده!

 4- اگر چاقو را دیدید:

چاقوها نمادی از یک تهدید هستند. اگر ابتدا آن را دیدید، ترس شما می تواند به ابتلا به برخی بیماری های صعب العلاج مرتبط باشد. همه ما از بیماری ها و پیری می ترسیم، اما این ترس آنقدر در ضمیر ناخودآگاه شما ریشه دوانده است که صرف فکر کردن به آن شما را به وحشت می اندازد. اکثر افرادی که اولین بار این را می بینند یا از یک بیماری صعب العلاج می ترسند یا از مرگ ناگهانی بدون هیچ دلیل یا توضیحی می ترسند.

سخن آخر

شخصیت افراد مختلف در مقابل زندگی و برخورد با خود و دیگران متفاوت است. یعضی از تصاویر شخصیت ما و دید ما را شرح می دهند. با دقت تصاویر بالا را بررسی کنید و ببینید کدام تصویر شخصیت شما را بیان می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا