اگر بازوهای تپل دارید این لباس ها را بپوشید!

اگر بازوهای تپل دارید این لباس ها را بپوشید!

بازوهای تپل و چاق برای بسیاری از افراد معضل است و در انتخاب لباس افراد را حساس میکند و با مشکل مواجه میکند. برای اینکه بازوهای چاق را از توجه ها دور کنیم راهکارهایی وجود دارد.

که در ادامه به بررسی این راهکارها خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید:

لباس های با طرح های جذاب در سایر قسمت های بدن:

استفاده از لباس های با طرح های جذاب و جلوه ای در سایر قسمت های بدن می تواند توجه را از بازوها به سمت این قسمت ها جلب کند. می توانید از لباس های با طرح های روی شانه، یقه های جذاب یا جزئیات دیگر استفاده کنید.

آستین گیپوری بپوشید​:

پارچه های گیپور از پارچه های پرطرفدار و محبوب در بین خانم ها هستند که در دوخت اغلب لباس های مجلسی نظیر بلوز و پیراهن و …به کار برده می شوند. یکی از روش های جالب و زنانه برای کردن بازوها این است که لباس هایی با آستین های دانتل یا گیپوربپوشید. آستین های توری و گیپور برای منحرف کردن توجه ها از بازوهای بزرگ مفید است.

لباس های دارای پارچه ضخیم نپوشید​:

پوشیدن لباس هایی که جنس ضخیمی دارند و کشی نیستند، سبب می شود که بازوها بزرگ تر دیده شوند. لباس هایی که جنس نازک و لطیفی دارند و دارای آستین های نازک هستند، یکی از بهترین روش ها برای پوشاندن بازو است.

لباس راه راه و تیره بپوشید​:

اگر می خواهید بازوهایتان لاغرتر دیده شود، بهتر است لباس های راه راه عمودی و تیره رنگ را بپوشید. لباس های تیره شما را لاغرتر نشان می دهد و لباس های راه راه عمودی سبب می شود بازوها و دست شما کشیده تر به نظر برسد. هر چه راه ها باریک تر باشد، لاغرتر نشان داده می شوید.

دکلته نپوشید​:

لباس دکلته لباسی است که به دلیل یقه ای که دارد و نوع فرم برش هایی که در آن به چشم می خورد بیشتر روی بالا تنه تمرکز دارد و نگاه ها را به آن سمت خیره می کند پس اگر بازوهای چاقی دارید با پوشیدن دکلته آن را بیشتر به نمایش می گذارید. اگر میزان دور بازوی تان زیاد است بهتر است از لباس های آستین دار استفاده کنید.

آستین سه ربع بپوشید​:

برای اینکه بازوهای شما از معرض دید خارج شود، بهتر است لباس آستین سه ربع بپوشید. این مدل لباس ها چاقی بازوها را می پوشاند و انتهای آنها درست در لاغرترین بخش بازو قرار می گیرد و توجه ها را بیشتر به مچ ظریف دست جلب می کند.با پوشیدن لباس آستین سه ربع دست های شما لاغرتر به نظر می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا