ایده دکور دیوارهای خانه برای عید!

ایده دکور دیوارهای خانه برای عید!

دکور دیوار های خانه یکی از عناصر مهم در دکوراسیون به حساب میاید و تاثیر فراوانی دارد. میتوانید ایده های زیادی برای دکور دیوار ها پیاده کنید. کافیست کمی خلاقیت داشته باشید.دکور دیوار

در ادامه به چند ایده جالب برای دیوار ها اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید:دکور دیوار

استفاده از قفسه های مختلف برای دیوار:

قفسه های شناور را در طول دیوار نصب کنید و آنها را با عناصر تزئینی مانند گیاهان گلدانی، مجسمه ها و آثار هنری تزئین کنید. قفسه‌های شناور ظرافتی را اضافه می‌کنند و در عین حال فرصتی برای نمایش کلکسیون‌ها و یادگاری‌های مورد علاقه‌تان فراهم می‌کنند.

از دیوار های گیاهی غافل نشوید:

با نصب یک دیوار گیاهی زنده، یک باغ عمودی نفس گیر بر روی دیوار بزرگ خود ایجاد کنید. گیاهان متنوعی از جمله گیاهان سرسبز و گل های رنگارنگ را انتخاب کنید تا حسی پر جنب و جوش و با طراوت به فضای خود بیافزایید. باغ های عمودی نه تنها طبیعت را به داخل خانه می آورند بلکه به عنوان تصفیه کننده طبیعی هوا نیز عمل می کنند.

ایجاد محیط هنری با استفاده از نقاشی در ابعاد بزرگ:

دیوار بزرگ خود را با یک نقاشی دیواری به یک بیانیه چشمگیر تبدیل کنید. چه یک منظره الهام گرفته از طبیعت، یک طرح انتزاعی، یا یک نقاشی دیواری سفارشی که منعکس کننده علایق شما باشد، یک اثر هنری در مقیاس بزرگ به فضا درام و شخصیت می بخشد. اگر یک گزینه موقت را ترجیح می دهید، کاغذ دیواری قابل جابجایی با الگوهای برجسته یا طرح های منظره را در نظر بگیرید. اگر جسارت به خرج بدهید میتوانید از یک تابلو بزرگ نقاشی و هنری هم برای تزیین دیوار بزرگ خانه خود استفاده کنید.

انتخاب آینه برای یک دکوراسیون شیک:

قرار دادن راهبردی آینه بر روی دیوار بزرگ می تواند توهم فضای بیشتر را ایجاد کند و با بازتاب نور، روشنایی اتاق را افزایش دهد. آینه های تزئینی با قاب های منحصر به فرد را انتخاب کنید تا ظرافت و سبکی به آن اضافه شود.

قرار دادن کتابخانه:

قفسه های کتاب از کف تا سقف را روی دیوار بزرگ نصب کنید تا گوشه ای دنج برای مطالعه ایجاد کنید. یک صندلی راحت یا نیمکت بالشتکی به همراه پرتاب های نرم و کوسن ها اضافه کنید تا مکانی عالی برای استراحت و مطالعه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا