بازیگرانی که هر روز زیباتر و جوانتر میشن

بازیگرانی که هر روز زیباتر و جوانتر میشن!

تعدادی از بازیگران زیبا هستند که با افزایش سن زیباتر شده اند و چهره آن ها هنوز هم شادابی خود را حفظ کرده است.

از زمانی که بشر پایش را روی زمین نهاده تا همین امروز، یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌هایش جلوگیری از پیری و مرگ بوده است! اکسیر جوانی شاید روزگاری رویایی بود اما گویا امروزه برخی هنرمندان و سلبریتی ها آن را کشف کرده و نوشیده اند که چندین دهه است همچنان زیبا و جذاب باقی مانده‌ و همانند قالی کرمان به هر اندازه که عمرشان می گذرد، به همان اندازه هم زیبا‌تر و جذاب‌تر می‌شوند.

در ادامه این مطلب به بررسی و معرفی این بازیگران خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید:

بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی بازیگریست که روند پیری را برعکس طی می کند،مقایسه چهره کنونی او با چندین سال پیشش نشان می دهد که خانم بازیگر روز به روز جوانتر می شود. بحث‌ها و اختلاف نظرها درباره تغییر چهره اساسی بهنوش طباطبایی از مراسم تشییع پیکر آتیلا پسیانی شروع شد. بسیاری معتقدند که خانم بازیگر 43 ساله به دلیل جراحی های مختلف هرروز زیباتر می‌شود و شبیه بازیگری که درپیله های پرواز نقش آفرینی می کرده، نیست.

افسانه پاکرو

افسانه پاکرو بازیگر جذابی است که در آستانه 42 سالگی جوان و زیباست و ده سالی کوچکتر نشان می‌دهد، خانم بازیگر که گویا دارای اکسیر جوانیست، اکثرا از آرایش کمی استفاده می کند و به نظر می رسد مراقبت های پوستی و ژنتیک در زیبایی و جوان ماندنش نقش دارد.

رحیم نوروزی

رحیم نوروزی جزو بازیگرانیست که گرد پیری بر چهره اش ننشته و مانند قالی کرمان می ماند. تصاویر جدید بازیگر نقش «فرخ» در سریال خاطره انگیز «پس از باران» نشان می دهد که ژنِ خوب فقط رحیم نوروزی که در آستانه‌ی شصت سالگی، همون رحیمِ بیست ساله است.

رزیتا غفاری

تصویری به تازگی از رزیتا غفاری منتشر شده که او کاملا لاغر و شبیه مدل هاست و روند پیری را برعکس طی می کند. مقایسه چهره این بازیگر با سال های پیشش نشان می دهد که دچار تغییرات زیادی شده و اصلا شبیه یک خانم 52 ساله نیست.

مرجانه گلچین

تصاویر جدید از مرجانه گلچین منتشر شده که چهره جدید او واکنش های زیادی به همراه داشته است. خانم بازیگر هر روز جوانتر از قبل می شود و دیگر شباهتی به مرجانه گلچین سال ها قبل ندارد. اگر به عکس های تازه منتشر شده مرجانه گلچین کمی دقت کنیم متوجه تغییر چهره و احتمالا عمل‌های زیبایی او می‌شویم.

بهاره رهنما

بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون که تا مدت ها از اضافه وزن رنج می برد، با لاغر شدن گویا تغییر چهره نیز داد و چند سال جوان شد. افراد جوانی که دارای اضافه وزن هستند معمولا چند سال پیر‌تر از سن واقعی خود به نظر می‌آیند.

اکرم محمدی

اکرم محمدی که نقش «خانم بزرگ» را سریال ستایش 3 بازی می کرد، تصاویری جدید از خودش منتشر کرده که تغییر تیپ و چهره اش مورد توجه کاربران قرار گرفته است. بازیگر سریال پدر سالار در این عکس ها با چهره ای زیبا دیده می شود که گویا 20 سال جوان تر شده است.

رابعه اسکویی

رابعه اسکویی، بازیگر معروف سینما و تلویزیون که پس از مهاجرتی ناموفق دوباره به ایران برگشت، با انتشار عکسی از لاغری و تغییر چهره خود مخاطبان را شگفت زده کرد، چهره خانم بازیگر نه تنها از سال ها پیش جوانتر شده بلکه در آوان 60 سالگی زیباست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا