با این کارها همیشه خوش اندام باش

با این کارها همیشه خوش اندام باش

اوووه، دوست من، چه سوالی! ببین، برای همیشه خوش اندام دیده شدن، اولین قدم اینه که به خودت اهمیت بدی و باور داشته باشی که تو هم ارزش داشتن یک بدن سالم و زیبا رو داری. اما به خاطر خوشی خودت و نه برای اینکه دیگران تو رو ببینن! اول از همه، ورزش کردن رو جدی بگیر. بیا هر روز یه مقدار وقت رو صرف فعالیت بدنی کن، مثلاً با دوچرخه سواری، شنا یا پیاده روی. اینطوری ماهیچه‌هات قوی‌ می‌شن و بهترین شکل رو به بدنت‌ می‌دن. همچنین، رژیم غذاییت رو تنظیم کن. سعی کن از غذاهای سالم و تازه مثل سبزیجات،‌ میوه‌ها و پروتئین‌های سالم استفاده کنی. و حتما از خوردن غذاهای چرب و پرشکر خودداری کن.

 آخرین نکته، به خودت و روحیه ات اهمیت بده. خوشحالی و اعتماد به نفست رو بالا ببر. با خنده و لبخند به دنیا نشون بده که چقدر خوب و پرانرژی هستی. پس دوست من، توصیه‌ می‌‌کنم با این راهنمایی‌ها شروع کنی و مطمئن باش همیشه هیکلت تو به چشم‌ می‌آد!

خانم‌هایی که اندام دایره‌ای دارن چه لباسی بپوشند؟

اول از همه، سعی کن چیزی رو بپوشی که به منحنی‌های جذاب اندام‌ات بچسبند. مثلاً یه تی‌شرت یا تاپ واسه بالای بدنت انتخاب کن که روی قسمت گردن و شانه‌هات کمی‌ منحنی باز داشته باشه. این باعث‌ می‌شه اندامت رو تعریف کنه و جلوه زیبایی به استایل‌ تو بده. همچنین، پوشیدن شلوار یا دامن‌هایی که در قسمت بالا سفت و جذب هستن و به تدریج به سمت پایین گشاد‌ می‌شن،‌ می‌تونن به شکل دایره‌ای هیکلت پاسخ بدن و هیکلت رو جذاب‌تر نشون بدن! پس‌ می‌تونی شلوارهایی رو بپوشی که به تدریج پهن شه، مثل شلوارهای بوکسری یا شلوارهای اسلش.

خانم‌هایی که فرم بدن لوزی دارن چی بپوشند؟

عزیزم، اگه اندامت لوزیه و‌ می‌‌خوای چیزی بپوشی که با این شکل بدنت همخونی داشته باشه، چند تا راهنمایی استایل‌ بهت‌ می‌‌دم. اول از همه، توجه کن که لباس‌هایی که در قسمت بالا هیکلت رو مشخص‌ می‌‌کنن و به تدریج به سمت پایین گشاد‌ می‌شن، برات مناسبه. برای مثال، تاپ‌ها یا بلوز‌هایی که در قسمت گردن و شانه، جذاب و کار شده هستن‌ می‌‌تونن توجه به بالای بدنت رو جلب کنن و خطوط منحنی بدن رو به خوبی نشون بدند. همچنین، دامن‌ها یا شلوارهایی که در قسمت کمر سفت و جذب هستن،‌ می‌‌تونن کمرت رو باریک‌تر نشون بِدَن. رنگ مناسب برای استایل با اندام لوزی، رنگ‌های تیره و بدون طرح هستن. اما به خودت هم سخت نگیر و از رنگ‌های روشن و شاد هم لذت ببر. مهم‌ترین نکته اینه که به خودت احساس راحتی بدی و چیزی بپوشی که دوستش داری.

استایل مناسب برای خانم‌هایی که اندام ساعت شنی دارن

اگه هیکلت ساعت شنیه و‌ می‌‎خوای لباسی بپوشی که این شکل بدنت رو به خوبی نشون بده، چند تا راهنمایی استایل‌ برات آماده کردم. اول از همه، توجه کن، لباس‌هایی به اندام تو پاسخ‌ می‌ده که کمر تنگی داشته باشه. برای مثال، بلوزهایی با خطوط افقی یا لباس‌های مجلسی جذب که روی باریکی بدنت تاکید دارند،‌ می‌تونن زیبایی هیکلت رو به رخ بکشند. رنگ‌های تیره و طرح‌های جذاب و جنب و جوش دار هم‌ می‌تونن به شکل ساعت شنی اندامت جذاب باشند. و در نهایت، حتما از لباس‌های مناسب سایزت استفاده کن و از لباس‌های خیلی بزرگ یا خیلی کوچک خودداری کن. هدفت اینه که خودت رو راحت و خوشحال ببینی و لباسی رو بپوشی که با اعتماد به نفست تطابق داره. یادت باشه هرچی خودت دوست داشته باشی، بهترین لباس برای توئه!

استایل مناسب برای اندام مستطیلی

عزیزم، اگه هیکلت مستطیلیه و‌ می‌خوای چیزی بپوشی که به شکل بدنت جلوه و زیبایی بده، چند تا نکته برای استایل‌ بهت‌ می‌گم. اول از همه، سعی کن چیزی رو بپوشی که به تدریج شکل بدنت رو تعریف کنن. بلوزها یا تاپ‌هایی با جزئیات و طرح‌های متنوعی در قسمت بالا دارن،‌ می‌تونن به انحناهای زیبای بدنت جلوه بهتری بدهند. همچنین، به این نکته توجه کن که لباس‌هایی که در قسمت پایین طرح های متفاوتی دارند و کار شده هستند،‌ می‌تونن روی پایین تنه اندامت تاکید بیشتری داشته باشند. مثلاً دامن‌ها یا شلوارهایی با جیب‌های بزرگ یا جزئیاتی مثل کمربند‌ می‌تونن شکل و نقاط قوت هیکلت رو بیشتر نشون بدن. همچنین، از الگوها و رنگ‌های جذاب استفاده کن تا توجه به اندامت رو جلب کنن. رنگ‌های تیره و روشن با هم ترکیب کن و از الگوهای عمودی و افقی بهره ببر.

خانم‌هایی که اندام ساعت شنی دارن چه لباسی بپوشند؟

عزیزم، اگه اندامت مستطیلیه و‌ می‌خوای لباسی بپوشی که به شکل بدنت جلوه و زیبایی بده، چند تا نکته بهت‌ می‌گم. اول از همه، سعی کن لباس‌هایی رو بپوشی که به تدریج شکل بدنت رو تعریف کنن. بلوزها یا تاپ‌هایی با جزئیات و طرح‌های متنوع در قسمت بالا‌ می‌تونن به شکل منحنی‌های بدنت جلوه بدن. همچنین، توجه کن که لباس‌هایی با طرح‌ها یا تزیینات در قسمت پایین‌ می‌تونن به هیکلت بروز و تعریف بیشتری بدن. مثلاً دامن‌ها یا شلوارهایی با جیب‌های بزرگ یا جزئیاتی مثل کمربند‌ می‌تونن شکل و نقاط قوت اندامت رو بیشتر نشون بدن.

از الگوها و رنگ‌های جذاب استفاده کن تا توجه به هیکلت رو جلب کنن. رنگ‌های تیره و روشن با هم ترکیب کن و از الگوهای عمودی و افقی بهره ببر. و در نهایت، لباس‌های به سایز مناسبت رو انتخاب کن و از لباس‌های بیشتر از حد بزرگ یا کوچک خودداری کن. هدفت اینه که خودت رو راحت و اعتماد به نفست رو داشته باشی. به همین سادگی، هرچی خودت دوست داشته باشی، بهترین لباس براته!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا