بدون عمل فقط با این خوراکی ها بینی تو کوچیک کن!

کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی!

امروزه بیشتر افراد به دنبال کوچک‌ کردن بینی خود هستند اما جراحی بینی دارای معایب بسیاری است. خبر خوب آن است که شما می‌توانید در خانه با خوراکی‌های در دسترس بینی خود را کوچک کنید.

کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی!

برای کوچک کردن بینی با خوراکی راه‌های مختلفی وجود دارد که با استمرار این کارها می‌توانید تاثیرشان را ببینید. نکته مهمی که در کوچک‌کردن بینی در خانه باید به آن توجه کنید آن است که این راه‌ها بدون درد و خونریزی است همچنین هزینه‌های زیادی نیز ندارد.

کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی!

کوچک کردن بینی با خوراکی

کوچک‌شدن بینی با عسل

یکی از راه‌های کوچک‌کردن بینی با خوراکی استفاده از عسل است. عسل فواید بی‌شماری دارد که یکی از این فواید کوچک‌کردن بینی است. عسل یک ماده طبیعی است که ضرری هم برای پوست شما ندارد؛ بنابراین یک گزینه عالی برای کوچک‌کردن بینی شما است.

کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی!

لازم به ذکر است که استفاده از عسل برای بینی‌های گوشتی بهتر جواب می‌دهد.عسل را می‌توانید با مواد دیگری مانند سرکه سیب مخلوط کنید و از ترکیب به‌دست‌آمده استفاده کنید. این ترکیب باعث ازبین‌رفتن چربی زیر پوستتان و در نهایت کوچک‌شدن بینی می‌شود. این ترکیب باید نیم ساعت روی بینی بماند. لازم است به طور مداوم از این ماسک به مدت ۱۰ الی ۱۵ روز استفاده کنید تا تاثیر آن را ببینید.

کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی!

کوچک‌شدن بینی با زنجبیل

کوچک کردن بینی با خوراکی همان‌طور که گفتیم یکی از راه‌های بدون دردسر و کم‌هزینه است. زنجبیل از جمله مواردی است که در طب سنتی بسیار کاربرد دارد. زنجبیل باعث کوچک‌شدن بینی شما می‌شود. برای این کار تنها لازم است که زنجبیل را با آب مخلوط کنید تا به شکل خمیری درآید. حالا این خمیر را روی بینی خود بگذارید و بعد از ۱۵ دقیقه با آب ولرم بشویید تا تاثیر آن را ببینید.  اگر دچار سوزش شدید، بهتر است برای کوچک‌کردن بینی از روش دیگری استفاده کنید.

کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی!

کوچک‌کردن بینی با آبلیمو

استفاده از آبلیمو یکی دیگر از راه‌های کوچک کردن بینی با خوراکی است. آبلیمو خاصیت چربی‌سوزی بسیار بالایی دارد. ازاین‌رو می‌تواند چربی‌های اطراف بینی را آب کند؛ بنابراین باعث کوچک‌شدن بینی شما می‌شود. برای تاثیر بیشتر آبلیمو شما می‌توانید به آن زنجبیل نیز اضافه کنید و سپس استفاده کنید. این ترکیب فوق‌العاده است. سوختن چربی‌های زیرپوست می‌تواند علاوه بر کوچک‌کردن بینی شما، آن را کشیده‌تر هم‌نشان دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا