ترفندهای زیبایی زنان رمانتیک ترین کشور دنیا/ راز زیبایی زنان فرانسوی لو رفت!

زنان هر کشوری رازهای مخصوص به خود را برای حفظ جوانی و زیبایی شان دارند. اما زنان فرانسوی در دنیا به زیبایی طبیعی شان مشهورند، به طوری که می توانند در ۴۰ سالگی ۲۰ ساله به نظر برسند.

ترفندهای زیبایی زنان فرانسوی
راز زیبایی زنان فرانسوی

ترفندهای زیبایی زنان رمانتیک ترین کشور دنیا

و اودری توتو، بازیگر مشهور فرانسوی مثال خوبی برای آن است. درست است که هیچ ترفندی وجود ندارد که لزوماً برای همه کمک کننده باشد، اما زنان فرانسوی به طور حتم عادت های زیبایی مفیدی دارند که به آن ها کمک می کند در هر سنی جذابیت خود را حفظ کنند.

ترفندهای زیبایی زنان فرانسوی
ترفندهای زنان فرانسوی که به آن ها زیبایی طبیعی می بخشد

۱صورت خود را کانتور نمی کنند

زنان فرانسوی کانتور کردن صورت را دوست ندارند چون ویژگی های طبیعی چهره را می پوشاند و به آن حالتی غیر طبیعی می دهد. آن ها دوست دارند به گونه هایشان کمی برنزه کننده بزنند تا صورت شان شاداب و درخشان شود.

ترفندهای زیبایی زنان فرانسوی
اگر به زنان فرانسوی و استایل آن ها نگاه دقیق تری بیاندازید متوجه می شوید که تقریباً همه ی آن ها ترجیح می دهند اندکی نامرتب باشند.

۲ابایی از نقص داشتن ندارند

اگر به زنان فرانسوی و استایل آن ها نگاه دقیق تری بیاندازید متوجه می شوید که تقریباً همه ی آن ها ترجیح می دهند اندکی نامرتب باشند. این نامرتبی می تواند در موهای آن ها، اکسسوری هایشان مثل دستمال گردن، یا دوخت لباس شان باشد. این امر به آن ها این امکان را می دهد تا ظاهری طبیعی و رها داشته باشند، به طوری که انگار کار بخصوصی برای زیبا شدن انجام نمی دهند.

ترفندهای زیبایی زنان فرانسوی
زنان فرانسوی اعتقاد دارند که با رژ لب قرمز همیشه می تواند به ظاهر خود طراوت بخشید.

۳رژ لب قرمز را ترجیح می دهند

با رژ لب قرمز همیشه می تواند به ظاهر خود طراوت بخشید. زنان فرانسوی اعتقاد زیادی به این موضوع دارند. هر استایلی که داشته باشید، اسپرت یا رسمی، با رژ لب قرمز می توانید فوراً ظاهرتان را ارتقا دهید.

رازهای زیبایی زنان فرانسوی
زنان فرانسوی هرگز مانیکور بی عیب و نقصی که انجام آن ساعت ها به طول انجامیده باشند، ندارند.

۴ناخن های خود را فرنچ نمی کنند

زنان فرانسوی هرگز مانیکور بی عیب و نقصی که انجام آن ساعت ها به طول انجامیده باشند، ندارند. چون این پیام را می دهد که زمان و هزینه ی زیادی را صرف چیزی جزئی کرده اند.

زنان فرانسوی آن را غیر ضروری می دانند چون معتقدند به اندازه ی کافی زیبا هستند و دوست ندارد وقت و پول خود را صرف چنین چیزی کنند. به همین دلیل محبوب ترین مدل ناخن در میان زنان فرانسوی، ناخن های کوتاه با لاک بی رنگ یا بدون لاک است. این مسأله در مورد ناخن های پای آن ها هم صدق می کند.

ترفندهای زیبایی زنان فرانسوی
زنان فرانسوی ترجیح می دهند به موهای خود صدمه نزنند و هر روز از سشوار و اتو مو استفاده نمی کنند.

۵شیوه ی به خصوصی برای آرایش موهایشان دارند

زنان فرانسوی ترجیح می دهند به موهای خود صدمه نزنند و هر روز از سشوار و اتو مو استفاده نمی کنند. آن ها اغلب از محصولات مراقبت از موی گران قیمتی استفاده می کنند. ماسک مو، روغن مو و برس موی درست شده از مواد طبیعی جزئی از روتین مراقبت از موی هر زن فرانسوی هستند.

این کاری است که زنان فرانسوی با موهای خود می کنند: موهایشان را می شویند و می گذارند خود به خود و بدون سشوار خشک شود و روز بعد، به آن مدل می دهند.

ترفندهای زیبایی زنان فرانسوی
زنان فرانسوی تنها از ۲ رژ لب استفاده می کنند: یک رنگ طبیعی و دیگر رنگ قرمز.

۶کیف لوازم آرایش شان مملوء از وسایل مختلف نیست

زنان فرانسوی تنها از ۲ رژ لب استفاده می کنند: یک رنگ طبیعی و دیگر رنگ قرمز.

آنها از کرم پودر و پنکک سبک برای درخشان کردن پوست شان استفاده می کنند. اما هر یک ساعت آن ها را تجدید نمی کنند تا پوست شان حالتی غیر طبیعی پیدا نکند. پوست طبیعی کمی براق است و زنان فرانسوی آن را زیبا و طبیعی می دانند.

آرایش چشم برای آن ها به زدن ریمل خلاصه می شود. شب ها ممکن است چشم هایشان را آرایش دودی کنند. اما این کار را به شکل نامرتبی انجام می دهند تا ظاهری طبیعی داشته باشد. بنابراین ۶ وسیله ی کیف لوازم آرایش زنان فرانسوی عبارت است از: یک کرم پودر خوب، یک پنکک براق کننده، یک ریمل، یک خط چشم، و دو رژ لب.

ترفندهای زیبایی زنان فرانسوی
زنان فرانسوی حاضرند هزینه ی زیادی صرف رفتن به یک آرایشگاه خوب کنند و به مشتری ثابت آنجا بدل شوند.

۷پول زیادی صرف مدل موهایشان می کنند

زنان فرانسوی از یک چیز مطمئن هستند: آن ها می توانند لباس های ۱۰ پوندی به تن کنند ولی کسی متوجه ارزان قیمت بودن لباس هایشان نشود، اما یک مدل موی ارزان قیمت تمام ظاهرشان را خراب خواهد کرد. به همین دلیل است که آن ها حاضرند هزینه ی زیادی صرف رفتن به یک آرایشگاه خوب کنند و به مشتری ثابت آنجا بدل شوند.

به علاوه، موها اگر خوب کوتاه شده باشند، نیازی به اصلاح مدل آن ها نخواهد بود، بنابراین مجبور نمی شوید هر روز موهای خود را آرایش کنید و این کار را صرفاً برای موقعیت های بسیار خاص خواهید گذاشت.

ترفندهای زیبایی زنان فرانسوی
زنان فرانسوی طبق اصل «هر چه کمتر بهتر» زندگی می کنند. آن ها از محصولات بهداشتی کمی استفاده می کنند اما محصولات مورد استفاده ی آن ها گران قیمت هستند.

۸روتین زیبایی ساده ای دارند

اگر یک چیز باشد که زنان فرانسوی به آن نیاز داشته باشد، محصولات بهداشتی گران قیمت مانند یک پاک کننده ی صورت، ضد آفتاب و مرطوب کننده ی خوب است. آن ها اغلب روغن های مختلف برای بدن و مو را هم به این فهرست اضافه می کنند.

زنان فرانسوی طبق اصل «هر چه کمتر بهتر» زندگی می کنند. آن ها از محصولات بهداشتی کمی استفاده می کنند اما محصولات مورد استفاده ی آن ها گران قیمت هستند.

به همین دلیل، زنان فرانسوی از لایه بردار استفاده نمی کنند. آن ها ماسک های صورت را ترجیح می دهند و از آن ها به وفور و در انواع بسیار مختلفی استفاده می کنند، چون ماسک خوب پوست را حفظ و احیا می کند.

ترفندهای زیبایی زنان فرانسوی
هرگز یک زن فرانسوی با ابروهای خیلی ضخیم که به طرزی غیر طبیعی تیره شده باشد، نخواهید دید.

 

۹به ابروهای طبیعی اعتقاد دارند

هرگز یک زن فرانسوی با ابروهای خیلی ضخیم که به طرزی غیر طبیعی تیره شده باشد، نخواهید دید. آن ها به جای این کار از ابروهای خود به خوبی مراقبت می کنند و از سالم و پُر ماندن ابروهایشان اطمینان حاصل می کنند.

آن ها شاید مقداری ابروهایشان را آرایش کنند، اما در اغلب موارد اصلاً چنین کاری نمی کنند. آن ها صرفاً مقداری ژل ابرو برای فرم دادن به ابروهایشان به آن ها می زنند.

ترفندهای زیبایی زنان فرانسوی
هیچ زن فرانسوی عاقلی دست به رژیم گرفتن نمی زند.

۱۰رژیم نمی گیرند

هیچ زن فرانسوی عاقلی دست به رژیم گرفتن نمی زند. آن ها مطمئن اند که آثار کوتاه مدت کاهش دریافت کالری نه تنها ارزش تلاش کردن را ندارد، بلکه به دلیل کمبود ویتامینی که در پی خواهد داشت، به پوست صدمه هم خواهد زد.

برای آن ها راز اصلی داشتن یک اندام زیبا، کم خوری است. آن ها هر چه بخواهند می خورند، اما نه در مقدار زیاد. و هر زمان که احساس سیری کردند، دست از خوردن می کشند و خود را مجبور به تمام کردن غذایشان نمی بینند.

با این حال، زنان فرانسوی سعی می کنند از مصرف قند زیاد در رژیم غذایی خود پرهیز کنند، چرا که به پوست صدمه می زند. اما از خوردن مواد غذایی پرچرب ترسی ندارند.

ترفندهای زیبایی زنان فرانسوی
زنان فرانسوی به اهمیت گرفتن دوش آب سرد بعد از یک حمام داغ واقف اند.

۱۱به قدرت دوش آب سرد اطمینان دارند

زنان فرانسوی به اهمیت گرفتن دوش آب سرد بعد از یک حمام داغ واقف اند. این کار باعث تحریک جریان خون می شود و به حفظ یکدستی پوست کمک می کند. درنتیجه، همیشه شاداب و باطراوت به نظر می رسند.

ترفندهای زیبایی زنان فرانسوی
زنان فرانسوی به ندرت به سراغ جراحی های زیبایی می روند. بعید است با بازیگر، مدل یا فشن بلاگر فرانسوی ای مواجه شوید که بینی عمل کرده، و یا گونه یا لب های بوتاکس شده داشته باشد.

۱۲خود را همانگونه که هستند، با همه ی نقص هایشان می پذیرند

زنان فرانسوی به ندرت به سراغ جراحی های زیبایی می روند. بعید است با بازیگر، مدل یا فشن بلاگر فرانسوی ای مواجه شوید که بینی عمل کرده، و یا گونه یا لب های بوتاکس شده داشته باشد.

زنان فرانسوی یاد می گیرند که خودشان را همانگونه که هستند، با همه ی نقص هایشان بپذیرند. این همان چیزی است آن ها را متفاوت می کند. به همین خاطر است که همیشه می توانند ویژگی های مثبت خود و منحصر به فرد بودن شان را برجسته کنند.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا