ترفندهای ست کردن تونیک برای خانم های شیک پوش

ستکردن تونیک به شما کمک می‌کند همیشه شیک باشید. این لباس صرف‌نظر از فرم بدن شما یک لباس شیک و ساده بوده که بهترین گزینه در کمد شما است. نگاهی به این ایده‌های لباس بیندازید و ببینید آیا یکی از آن‌ها برای شما جذاب است یا خیر!

ترفندهای ست کردن تونیک

ستکردن تونیک

ترفندهای ست کردن تونیک

  • یک تونیک را روی شلوار جین تنگ بپوشید تا یک لباس راحت و غیررسمی داشته باشید. یک جفت شلوار جین را انتخاب کنید تا ظاهرتان را آرام نشان دهد یا یک شلوار جین بی‌دردسر بپوشید تا ظاهرتان براق شود. با قراردادن یک تاپ رنگارنگ طرح‌دار روی یک شلوار جین، ظاهری پر جنب‌وجوش ایجاد کنید. برای داشتن لباسی ظریف‌تر، رنگ‌های خنثی را بیشتر در نظر بگیرید.

ترفندهای ست کردن تونیک

  • برای داشتن ظاهری شیک و راحت، تونیک با ساق بپوشید. تونیک‌ها به‌تنهایی پوشش زیادی را ارائه نمی‌دهند. در عوض، تونیک را روی یک جفت شلوار ساق زیبا بپوشانید تا لباسی شیک ایجاد کنید. شما می‌توانید ظاهر خود را با یک ست کفش زیبا و حرفه‌ای، مانند یک جفت تخت، به پایان برسانید. برای ظاهری غیررسمی و جذاب‌تر، به‌جای آن شلوارهای معمولی، ساق چرمی بپوشید.

ترفندهای ست کردن تونیک

  • تونیک خود را روی لباس بدون آستین قرار دهید. اگر می‌توانید، رنگ لباسی را انتخاب کنید که به‌خوبی با تونیک شما تضاد داشته باشد. این لباس یک تیپ شیک و پویا ایجاد می‌کند. در این مجموعه، تونیک شما به‌عنوان آستین لباس شما عمل می‌کند. می‌توانید یک تونیک پررنگ و تک‌رنگ روی لباسی با رنگ خنثی بپوشید.

ترفندهای ست کردن تونیک

  • یک تونیک تک‌رنگ را برای ظاهری کلاسیک انتخاب کنید. رنگ‌های ثابت به‌خوبی با بقیه لباس‌های شما ترکیب می‌شوند و ظاهری شیک و ساده ایجاد می‌کنند. همه چیز را با رنگ‌های خنثی ظریف نگه دارید یا مجموعه‌ای جسورتر با رنگ‌های تیره‌تر ایجاد کنید.
    یک تونیک با رنگ کرم یا قهوه‌ای روشن می‌تواند ظاهری ظریف و شیک ایجاد کند، درحالی‌که یک تونیک روشن‌تر تیپی چشم‌نوازتر ایجاد می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا