ترفندهای طلایی برای رفع کمبود جا در کمد لباس + عکس

مشکل کمبود جا در کمد لباس با راه حل های ساده قابل حل است فقط کافی است کمد لباس تان را قفسه بندی کنید و در هر قسمت وسیله های خاص قرار دهید.

ترفندهای طلایی برای رفع کمبود جا در کمد لباس

راه حل کمبود جا در کمد لباس

کمبود جا در کمد لباس مشکل بسیاری از افراد است که خانه های کوچک دارند اما این مشکل به سادگی قابل حل است کافیست کمدتان را طبقه بندی کنید، در این مطلب ایده هایی برای استفاده بهینه از کمد لباس را به شما میگوییم تا بتوانید از کوچکترین فضا بیشترین استفاده را ببرید.

  • اولین و بهترین ایده این است که از کتابخانه های قدیمی که دیگر از آن ها استفاده نمیکنید به عنوان جایی برای نگهداری از کیف و کفش هایتان استفاده کنید، برای اینکه نو شوند میتوانید آن ها را رنگ کنید و مورد استفاده قرار دهید.

ترفندهای طلایی برای رفع کمبود جا در کمد لباس

  • چند لباس زیبایتان را از کمد خارج کنید و در معرض دید قرار دهید این کار باعث میشود اتاق تان مانند یک بوتیک شیک جلوه کند، با این کار هم کمد لباس تان خلوت میشود و هم اتاق تان نمای خاصی به خود میگیرد.

ترفندهای طلایی برای رفع کمبود جا در کمد لباس

  • اگر دو نردبان قدیمی دارید که به کارتان نمی آیند میتوانید با کمی خلاقیت آن ها را به یک قفسه زیبا برای لباس تبدیل کنید، با این کار هم جایی برای نگهداری از لباس هایتان ساخته اید و هم دکور اتاق تان را زیباتر میکنید.

ترفندهای طلایی برای رفع کمبود جا در کمد لباس

  • اگر جایی برای نگهداری از لباس مجلسی هایتان ندارید میتوانید یک رگال مخصوص آن ها بسازید، رنگ های متنوع لباس مجلسی ها نمای زیبایی دارد و این کار باعث میشود لباس مجلسی های باارزش تان آسیب نبینند.

ترفندهای طلایی برای رفع کمبود جا در کمد لباس

  • از اینکه لباس هایتان در معرض دید باشند نترسید امروزه بسیاری از کمد دیواری ها بدون در هستند، شما هم با این ایده های ساده رگال و قفسه هایی برای نگهداری از لباس هایتان بسازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا