ترفندهای مهم برای آرایش چشم های گود و فرورفته/ چشمای خود را زیبا کنید!

هر چشم فرم و شکل مخصوص به خود را دارد بنابراین نحوه آرایش هر چشمی متفاوت از دیگری است. در این مطلب به چند نکته برای آرایش چشم‌های گود و فرورفته می‌پردازیم. اگر شما یک آرایش اصولی و بر پایه نکات مهم آرایشی را یاد بگیرید، می‌توانید با آرایش چشم های گود و فرورفته در مجالس بدرخشید. بنابراین قبل از اینکه شروع به آرایش کردن کنید، کافی است به چند نکته و ترفند آرایشی توجه کنید.

Gorgeous, young, brown haired woman with clean fresh skin is touching the face. Light smile on the perfect face. Facial treatment, cosmetology, beauty technologies and spa.

آرایش چشم های گود و فرورفته

کشیدن خط چشم مناسب جهت آرایش چشم های گود و فرورفته

با استفاده از خط چشم، چشم‌ها را برجسته کنید و به طور ظاهری بزرگ‌تر نشان دهید. می‌توانید از خط چشم مشکی یا رنگی تیره استفاده کنید و خط را در داخل لبه مژه‌ها بکشید. برای افزایش زیبایی می‌توانید خط چشم را به طور کمی به بالا امتداد دهید.

استفاده از سایه چشم جهت آرایش چشم های گود و فرورفته

استفاده از سایه چشم می‌تواند به چشم‌های گود و فرورفته زیبایی ببخشد. از رنگ‌های تیره و عمق‌دار مانند مشکی، خاکستری تیره، قهوه‌ای تیره استفاده کنید. رنگ سایه را در قسمت بالایی جفت چشم و در طرف خارجی چشم به طور خفیف می‌کشیم و سپس آن را با استفاده از قلم یا برسی مخصوص، به طور مناسب محو کرده تا نازک و طبیعی باشد.

رژ لب

با استفاده از رژ لب رنگی و زنده، تمرکز را از چشم‌ها به لب‌ها جلب کنید. با انتخاب رنگ‌های جذاب و زنده مانند قرمز، بنفش یا صورتی، لب‌ها را برجسته کنید و توجه را از ناحیه چشم به سمت لب‌ها جلب کنید.

پودر روشن‌کننده

استفاده از پودر روشن‌کننده در ناحیه زیر ابرو و روی گونه‌ها می‌تواند چشم‌ها را بزرگ‌تر و برجسته‌تر نشان دهد. با استفاده از برس مناسب، پودر روشن‌کننده را به طور همگن بر روی ناحیه زیر ابرو و روی گونه‌ها بمالید.

مژه‌های مصنوعی

استفاده از مژه‌های مصنوعی می‌تواند به چشم‌های گود و فرورفته حجم بیشتری بدهد. ابتدا از خط مژه‌های بالایی خود استفاده کنید و سپس با استفاده از لاینر مژه، خط مژه‌های پایینی را هم تیره‌تر کنید. سپس مژه‌ها را با ریمل ضخیم‌تر و بلندتر نمایید.

استفاده از ابرو پرکن جهت آرایش چشم های گود و فرورفته

استفاده از ابرو پرکن می‌تواند ابروهایتان را توسعه دهد و چشم‌ها را بزرگ‌تر نشان دهد. با استفاده از ابرو پرکن و به طور دقیق، ابروهایتان را رنگ کنید و شکل دهید. این کار به چشم‌هایتان بلندی و بزرگی می‌بخشد.

نورپردازی

با استفاده از نورپردازی مناسب، چشم‌های خود را برجسته کنید. با استفاده از رنگ‌دانه‌های روشن در نقاط استراتژیک مانند ناحیه داخلی چشم، بالای ابرو و در داخل گونه‌ها، نور را به طور استراتژیک پخش کنید و چشم‌ها را بزرگ‌تر نشان دهید.

 

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا