جدایی زوج مشهور پس از یک سال!/ داستان دنباله دار طلاق سلبریتی ها

جدایی پیت دیویدسون و چیس سو بعد از یک سال نامزدی!

پیت دیویدسون و چیس سوی واندرز زوج بازیگر هالیوودی پس از کمتر از یک سال آشنایی به نامزدی خود پایان دادند! پیت دیویدسون بازیگر و کمدین آمریکایی که با کیم کارداشیان و آریانا گرانده نامزد بود، بار دیگر دوباره مجرد است! پیت دیویدسون و نامزدش چیس سوی واندرز کمتر از یک سال پس از آشنایی، از یکدیگر جدا شدند.

جدایی زوج مشهور

منبعی که برای اولین بار این خبر را گزارش داد اعلام کرد: «پیت دیویدسون دوباره مجرد است. پس از جدایی حالش خوب است و به زندگی روزمره خودش ادامه می‌دهد.» این زوج بازیگر با یکدیگر بر سر صحنه فیلمبرداری فیلم «Bodies Bodies Bodies» آشنا شدند.

خبر جدایی آن‌ها تقریباً دو ماه پس از آن منتشر شد که دیویدسون 29 ساله، پس از مبارزه با اختلال شخصیت مرزی و استرس پس از سانحه، خود را به یک مرکز توانبخشی معرفی کرد.

در آن زمان، اعلام شد که واندرز 27 ساله، در حالی که پیت دیویدسون در دوره توانبخشی بود همواره کنار او بود و از آقای کمدین حمایت می‌کرد. حتی خانواده چیس سو نیز از پیت در طول دوان بازپروری‌اش بسیار حمایت کردند.

شایعات مربوط به نامزدی واندرز و دیویدسون برای اولین بار در ماه دسامبر منتشر شد. زمانی که آن‌ها در چندین موقعیت مختلف با هم دیده شدند، از جمله چندین بازی بسکتبال.

ماه بعد این دو بازیگر در مسافرتی عاشقانه به هاوایی دیده شدند. یک منبع در ماه مارس اعلام کرد که رابطه دوستانه و صمیمی آن‌ها در حال جدی شدن است.

این منبع در آن زمان به اشتراک گذاشت: «آنها مدت زیادی با هم دوست بودند، و این رابطه عاشقانه از دوستی شکل گرفت.» در ماه آوریل، دیویدسون و واندرز در مهمانی پس از اکران نمایش کمدی خود به نام «Bupkis» در شهر نیویورک، در حال قدم زدن دیده شدند.

چیس سوی همواره درباره رابطه عاشقانه خود با پیت دیویدسون بسیار صادق بوده است. او در ماه می گفت: «ما در مورد همه چیز صحبت می‌کنیم. ما همیشه از یکدیگر حمایت می‌کنیم. به نظر می‌رسد آنچه در رابطه ما اتفاق می‌افتد بسیار پاک و صادقانه است.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا