جدیدترین مدل ابروی دخترانه ترند سال۱۴۰۲ که زیبایی تان را دوبرابر می کند!

ابروها باعث زیبایی و تغییر اساسی در چهره می شوند. فرم ابروها نیز از ترندهای پرطرفدار دنیای زیبایی است و هرساله فرم‌های مختلفی معرفی می‌شود.

جدیدترین مدل ابروی دخترانه ترند سال ۱۴۰۲
ابروها باعث زیبایی و تغییر اساسی در چهره می شوند

جدیدترین مدل ابروی دخترانه ترند سال ۱۴۰۲

سال گذشته شاهد ابروهای نازک بلا حدید بودیم که با توجه به دمده بودن این مدل ابرو با تعجب افراد زیادی همراه بود. اکثر مردم تمایل نداشتند دوباره مانند دهه ۹۰ ابروهای خود را نازک کنند. با این حال سوال بسیاری از افراد این بود که ترند ابروی دخترانه امسال شامل چه مدل هایی است؟ در این مطلب انواع مدل ابروی دخترانه در سال 1402 به شما معرفی می‌شود.

جدیدترین مدل ابروی دخترانه ترند سال ۱۴۰۲
یک از ترندهای جدید ابروی دخترانه که در سال ۲۰۲۲ آمده‌ است، مدل ابروی طبیعی است.

بهترین مدل ابرو دخترانه در سال 1402

مدل ابرو ساده و طبیعی

یک از ترندهای جدید ابروی دخترانه که در سال ۲۰۲۲ آمده‌ است، مدل ابروی طبیعی است. ترندهای جدید ابرو بر روی شکل طبیعی ابرو و رنگ ابرو تمرکز دارند. این مدل ابرو خیلی نازک یا ضخیم نیست و حالتی کاملا طبیعی و مینیمال دارد. شیوع کرونا بسیاری از عادات آرایشی افراد را تغییر داده است، از جمله مراجعه مداوم به سالن‌های زیبایی و تمرکز بر خدمات زیبایی خانگی. بسیاری از افراد در دوارن کرونا حتی به ابروهای خود دست هم نزدند! این امر باعث شد تا رفته رفته ظاهر طبیعی خود را بپذیرند و آن را دوست بدارند، همین موضوع مقدمات ترند شدن ابروهای طبیعی را در سال‌های اخیر فراهم کرد. اگر می‌خواهید ابروهای خود را منظم کنید و با صرف کمترین هزینه در وقت و انرژی بیرون بروید، مدل ابروی طبیعی مخصوص شما است.

جدیدترین مدل ابروی دخترانه ترند سال ۱۴۰۲
این مدل ابرو حالتی طبیعی دارد و در آن موهای ابرو برس کشیده می‌شوند.

مدل ابروی دخترانه کرکی

این مدل ابرو حالتی طبیعی دارد و در آن موهای ابرو برس کشیده می‌شوند. اگر به دنبال مدل ابرو دخترانه پهن و بلند، حجیم و براق باشید، این مدل مناسب شماست. سلبریتی‌های زیادی مثل بیلی آیلیش از این مدل استقبال کرده است.

برای بدست آمدن این مدل ابرو کوتاه جدید یا بلند، سعی کنید ابروهای خود را با یک برس اسپولی شانه کنید و آن‌ها را به سمت بالا فرم دهید و از یک ژل شفاف برای ایجاد بافت حاشوری در ابرو استفاده کنید. توجه داشته باشید که این مدل می‌تواند هر فرمی از کوتاه یا بلند داشته باشد. امروزه این مدل حتی یکی از پرطرفدارترین مدل‌ها از انواع مدل ابروی دخترانه برای عقد است.

لمینیت ابرو

به نظر می‌رسد لمینیت ابرو، یکی از ترندهای ماندگار در چند سال آینده باشد. لمینیت ابرو روشی برای تقویت ظاهر ابروها، حالت دادن آن و پرپشت نشان دادن آن‌ها است. لمینیت ابرو، به صاف کردن ابروهای منحنی به سمت بالا و تقارن مدل ابروها نسبت به هم کمک می‌کند. این مدل ابروی دخترانه در افراد معروف در صنعت زیبایی و سرگرمی مانند جیجی حدید و دوآلیپا دیده شده است.

جدیدترین مدل ابروی دخترانه ترند سال ۱۴۰۲
طبق پیش‌بینی‌های ژورنالیست‌های صنعت زیبایی، ابروهای پر در چند سال آینده ترند خواهند بود

مدل ابرو دخترانه پر

طبق پیش‌بینی‌های ژورنالیست‌های صنعت زیبایی، ابروهای پر در چند سال آینده ترند خواهند بود و به نظر می‌رسد در سال‌های آینده محبوب‌تر هم شوند. در این روش خطوط کوچکی داخل ابرو ایجاد می‌شود که ابروها پرتر از قبل نشان می‌دهد. لازم به ذکر است که این مدل ابرو با micro-feathering (یک روش تتو نیمه دائمی ابرو) تفاوت دارد.

جدیدترین مدل ابروی دخترانه ترند سال ۱۴۰۲
اگر ابروهایتان بلند و کشیده است به آن دست نزده و فقط باید کمی آن را براق کنید.

ابرو با دنباله‌های بلند

اگر ابروهایتان بلند و کشیده است به آن دست نزده و فقط باید کمی آن را براق کنید. از نظر بافت این مدل باید پر و بلند باشد. لازم است جهت دستیابی به این مدل ابرو دم ابروهایتان تراشیده شده باشد.

برای فرم دادن به دم ابرو می‌توانید از محصولات آرایشی نظیر ژل ابرو، واکس ابرو و یا چسب ابرو استفاده کنید. سعی کنید برای ایجاد این مدل ابرو بیش از حد از مداد ابرو استفاده نکرده و به‌خصوص رنگ‌های تیره و خیلی سنگین را کنار بگذارید. دقت کنید که نیازی نیست انتهای ابرو را تیغ بزنید، تنها کافیست موهای کرکی و کوچک انتهای دم ابرو را حذف کنید تا دم ابرو فرم بگیرد.

جدیدترین مدل ابروی دخترانه ترند سال ۱۴۰۲
یکی از زیباترین مدل‌ها، مدل ابرو پهن و کوتاه است که خانم‌های جوان از آن استقبال ویژه‌ای کرده‌اند.

انواع مدل ابرو پهن و کوتاه

یکی از زیباترین مدل‌ها، مدل ابرو پهن و کوتاه است که خانم‌های جوان از آن استقبال ویژه‌ای کرده‌اند. در این مدل ابرو قبل از رسیدن به انتهای چشم به پایان می‌رسد.این مدل چهره شما را بازتر می‌کند و به چشم‌های شما فرم و حالتی زیبا می‌دهد.

در این مدل بخاطر کوتاهی ابروها، غالبا چشم‌ها کوچکتر به نظر می‌رسند. اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که صورت بیضی دارید، باید بدانید که این مدل ابرو می‌تواند، برایتان بهترین و ایده‌آل‌ترین گزینه باشد. ولی اگر صورت دراز و کشیده‌ای دارید، بهتر است از انتخاب مدل ابروهایی با قد کوتاه صرف نظر کنید.

جدیدترین مدل ابروی دخترانه ترند سال ۱۴۰۲
مدل ابرو پهن و بلند یکی از جذاب‌ترین مدل‌های ابرو به شمار می‌رود که به خوبی می‌تواند زیبایی صورت شما را چندین برابر کند.

مدل ابرو پهن و بلند

مدل ابرو پهن و بلند یکی از جذاب‌ترین مدل‌های ابرو به شمار می‌رود که به خوبی می‌تواند زیبایی صورت شما را چندین برابر کند. هرچه ابرو بلندتر و کشیده‌تر باشد چشم‌ها درشت‌تر به نظر می‌رسند. بنابراین اگر چشم‌های ریزی دارید، حتماً این مدل را انتخاب کنید.

جدیدترین مدل ابروی دخترانه ترند سال ۱۴۰۲
در این مدل ابرو هیچ قوسی ندارد و در تمام سطح صاف است.

مدل ابرو پهن و صاف

در این مدل ابرو هیچ قوسی ندارد و در تمام سطح صاف است. بی شک اکنون تصور می‌کنید که وقتی در این مدل ابرو هیچ قوس و انحنایی ندارد، پس زیبا و جذاب هم نخواهد بود. اما بر خلاف آن‌گونه که به نظر می‌رسد، مدل ابرو پهن و صاف به خوبی بر روی صورت هر فردی نشسته و به آن زیبایی و جلوه خاصی می‌بخشد.

جدیدترین مدل ابروی دخترانه ترند سال ۱۴۰۲
دقت داشته باشید که در این مدل ابرو‌ها به صورت صاف نیستند و در قسمت کمان ابرو‌ها کاملا شکسته و حالت دارد می‌شود.

مدل ابروی اسپرت

در این مدل با این که ابروها ساده و طبیعی به نظر میرسند، اما با این وجود می‌تواند، زیبایی و جذابیت خاصی به چهره ببخشد. دقت داشته باشید که در این مدل ابرو‌ها به صورت صاف نیستند و در قسمت کمان ابرو‌ها کاملا شکسته و حالت دارد می‌شود. نکته مثبت این مدل ابرو این است که بر روی صورت همه افراد با هر فرم و حالتی زیبا به نظر می آید.

جدیدترین مدل ابروی دخترانه ترند سال ۱۴۰۲
این مدل علی‌رغم ظاهری عجیب مورد استقبال بسیاری از سلبریتی‌ها مانند کیم کارداشیان، لیدی گاگا، کندال جنر و لیزو و… قرار گرفته‌است.

ابروهای سفید

این مدل علی‌رغم ظاهری عجیب مورد استقبال بسیاری از سلبریتی‌ها مانند کیم کارداشیان، لیدی گاگا، کندال جنر و لیزو و… قرار گرفته‌است. همان‌طور که مشخص است این مدل ابرو کاملا محو و سفیدرنگ است و تقریبا دیده نمی‌شود. این مدل ابروی دخترانه برای افراد جسور است و از دهه ۹۰ الهام می‌گیرد.

ابروی سفید شده فوق‌العاده چشم‌گیر است و تاثیر زیادی بر چهره شما می‌گذارد، چه آرایش زیاد داشته باشید و چه به دنبال ظاهری طبیعی باشید. آیا شک دارید که این ظاهر برای شما مناسب باشد؟ ابتدا می‌توانید با استفاده از یک کانسیلر پوشش‌دهنده، یک ابروی سفید موقت بسازید و ببینید به چهره شما می‌آید یا نه!

جدیدترین مدل ابروی دخترانه ترند سال ۱۴۰۲
زمانی که آرایش طبیعی و مینیمال ترند شد، علاقه به این مدل ابروی دخترانه افزایش یافت.

کاشت ابرو

زمانی که آرایش طبیعی و مینیمال ترند شد، علاقه به این مدل ابروی دخترانه افزایش یافت. برای کاشت ابرو پلاگ‌های مو از پشت سر فرد گرفته می‌شود و به ابرو انتقال داده می‌شود تا مدل ابروی پهن بدست آید.

جدیدترین مدل ابروی دخترانه ترند سال ۱۴۰۲
در این مدل ابرو از نوار چسب استفاده می‌شود. با استفاده از چسب ابروها به حالتی صاف تر کشیده می‌شوند،

مدل ابروی دخترانه روباهی

در این مدل ابرو از نوار چسب استفاده می‌شود. با استفاده از چسب ابروها به حالتی صاف تر کشیده می‌شوند، در این فرایند با فشاری که به کنار صورت می‌آید، صورت بلندتر دیده می‌شود. کندال جنر و کایا گربر از این مدل ابرو استفاده کرده‌اند. چسب ابرو چیزی نیست که بتوان از آن به صورت مداوم استفاده کرد و اگر شما خواهان این مدل ابرو باشید باید به دنبال روش درست آن باشید. میکروبلیدینگ یکی از روش‌های جدید فرم دادن به ابرو است که می‌توان از آن کمک گرفت.

جدیدترین مدل ابروی دخترانه ترند سال ۱۴۰۲
این ترند جدید بهترین راه برای حفظ ترند بودن ابروهای خود و نشان دادن خلاقیت است.

ابروهای رنگ شده

این ترند جدید بهترین راه برای حفظ ترند بودن ابروهای خود و نشان دادن خلاقیت است. اگر از عاشقان رنگ هستید، شک نکنید که این ترند را دوست خواهید داشت. با ابروهای رنگی خود جسور خواهید بود! این روند که برای اولین بار در هفته مد پاییز پاریس ظاهر شد. مدل ابروی دخترانه رنگی فقط برای کسانی است که مایل به اجرای خلاقیت و تجربه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا