جشن تولد لاکچری دختر آقای مجری سابق بعد از قهر از تلویزیون + عکس

تصویری از رضا رشیدپور در کنار دخترش در روز تولد هلن در خانه لاکچری شان منتشر شد.

جشن تولد لاکچری دختر مجری سابق

عکسی جالب و دیده نشده از جشن تولد دختر رضا رشید پور در خانه لاکچری شان منتشر شد که برای مخاطبان جالب به نظر می رسید.

جشن تولد لاکچری دختر آقای مجری سابق بعد از قهر از تلویزیون + عکس

جشن تولد لاکچری دختر مجری سابق

تصمیم پر سرو صدای“رضا رشیدپور”

رضا رشیدپور با انتشار متنی حضور در برنامه سیم آخر شبکه ۳ انصراف داد. رشیدپور نوشت: تلویزیون، سرمایه معنوی مردم و خانه من است. هرچقدر چراغش روشن‌تر و مخاطبش بیشتر باشد، دل من هم گرم‌تر خواهد شد.

با کمال میل، دوست دارم که برنامه‌های امیدبخش و مطالبه‌گر برای مردم نازنینم بسازم و اجرا کنم که این وظیفه من است و هیچ منتی بر گردن مخاطبان گرانمایه و یا مدیران ارجمند نیست.

واقعیت آن است که احساس می‌کنم در موقعیت حاضر، حضور من به جای آنکه سبب ساز نشاط و یا امید باشد، دستمایه تشویش ذهن مخاطب و تشدید دو قطبی‌های غم‌انگیز خواهد شد.

آفت بزرگ برای کشور عزیزمان همین حاشیه‌ها و دو قطبی سازی‌ها و … است؛ بنابراین ضمن تقدیر مجدد از مدیران گرامی، به ویژه مدیران ارجمند شبکه سه سیما که صادقانه برای این رخداد تلاش کردند، همچنین قدردانی فراوان از همکاران بی‌نظیرم در شبکه سه و به ویژه مسابقه سیم‌آخر، توفیق این خدمتگزاری را به زمانی مناسب‌تر موکول می‌کنم.

 

4 دیدگاه

  1. افراد دو قطبی باشند بهتر از این است که حزب باد و متلون باشند، بعضی ها به خود خیلی اطمینان دارند که حضور یا عدم حضور خود را نشانه برتری و سنگینی و پر مخاطبی جایی می‌بینند، عدم حضور بعضی چهره ها که مثل آلکاپون هستند تاثیری در جذب مخاطب صداو سیما ندارد، همان بهتر که هیچ وقت نباشند، به اسم مطالبه گری،اباحه گری میکنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا