خانم بلاگر از شوهرش 32 ضربه چاقو خورد!

مروه وزیر اوغلو بلاگر مشهور اهل ترکیه که توسط همسرش از 32 نقطه چاقو خورد، در مبارزه با زندگی پیروز شد!

مروه وزیر اوغلو استاد معماری و یوتیوبر 20 روز پیش توسط شوهرش یونس یلدیریم با چاقو مورد حمله قرار گرفت. او که از 32 نقطه چاقو خورده بود با پیروزی در مبارزه برای زندگی در بیمارستان به هوش آمد.

مروه وزیر اوغلو که از مرگ بازگشته بود اولین پست خود را در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت. وی از خانواده و پزشکانی که در این مسیر همراه او بودند تشکر کرد.

مروه وزیر اوغلو دست کبود و بخیه خورده خود را به اشتراک گذاشت و نوشت: «دعا و محبت شما شامل حال من شد. بسیار سپاسگزارم. من به طرز معجزه آسایی زنده ماندم. مدتی طول می کشد تا مثل قبل بشوم. می‌خواهم از پزشکان عالی، پرستاران و همه کارکنان بیمارستان آموزشی و تحقیقاتی عبدالحمید خان تشکر کنم. منتظر دعای شما عزیزان برای جراحی بعدی ام هستم.»

در این حادثه که در اوایل مرداد ماه رخ داد، این زوج ظاهراً درگیری شدیدی داشتند. مشاجره این زن و شوهر به دلیل نامعلومی از صبح آغاز شد. سپس یونس ییلدیریم در اتاق خواب مروه وزیر اوغلو به او حمله کرد. همسایه آن‌ها اظهار داشت که این زن و شوهر در مشاجره دائم با یکدیگر بوده اند. یونس ییلدیریم بعدها خودش را تسلیم پلیس کرده و به اداره امنیت عمومی منتقل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا