خانم های باکلاس و جذاب چطور رفتار می کنند؟!/ ویژگی های زنان جذاب

باکلاس و جذاب بودن صرفا وابسته به پول و ثروت نیست. بلکه یک خصیصه و ویژگی است. با وجود این که این جوهره در درون هر زنی وجود دارد. اما باید این ویژگی ها را در درون خود پرورش دهیم تا به خوبی در رفتار و گفتار ما آشکار شود. به علاوه این ویژگی تا حد زیادی از احساس یک زن نسبت به خودش ناشی می شود. زن باکلاس دارای اعتماد به نفس، ادب، مهربانی و اغلب شامل یک احساس متمایز با بقیه است.

ویژگی های زنان جذاب و باکلاس

به صورت کلی، یک زن باکلاس و جذاب اجازه نمی دهد خلق و خوی او بر رفتار او تأثیر بگذارد. او دمدمی مزاج نیست. بلکه در کارهای روزانه و أمور زندگی خود وقار، توجه و اعتدال را رعایت می کند.

ویژگی های زنان جذاب و باکلاس

۱.زن باکلاس بدجنس نیست

زن با کلاس نسبت به هیچ کسی و هیچ زن دیگری بدجنس نیست. او بقیه را نادیده نمی گیرد. به آن ها بی توجهی و بی احترامی نمی کند. حتی کسانی که به او کینه توز هستند یا حسادت می کنند، او این رفتارها را نادیده می گیرد. تلاش می کند فقط بر زندگی خود تمرکز کند و به پیشرفت خود فکر کند. او بی حاشیه و بدون هیاهو برای رسیدن به رویاهای خود تلاش می کند.

ویژگی های زنان جذاب و باکلاس

۲.ویژگی های زنان باکلاس و جذاب، او بد دهن نیست

زن باکلاس و جذاب با الفاظ زشت و رکیک حرف نمی زند. هرچه عصبانی شود، باز هم بر نوع حرف زدنش کنترل دارد. به خودش اجازه نمی دهد بد دهنی کند و زشت حرف بزند. او فرهنگ خاصی دارد و به هیچ وجه حرف های زشت و رکیک از زبانش خارج نمی شود. چرا که زبان و نوع حرف زدن، نشان دهنده فرهنگ، تربیت، ذهن و قلب زنان است. به این جهت زن با کلاس در مشاجره ها بر احساسات خود مسلط است و تلاش می کند به دور از هتاکی و منطقی موضوعات را حل کند.

ویژگی های زنان جذاب و باکلاس

۳.او با سلیقه و مرتب لباس می پوشد

سلیقه و مرتب بودن برای هر زنی مهم است. هر زنی چه در خانه و چه در اجتماع باید مرتب و با سلیقه لباس بپوشد. البته نکته مهم این است که سلیقه و مرتب بودن به معنای هزینه های زیاد نیست. لازم نیست شما هزینه های سنگین کنید و همیشه چیزهای گران قیمت بخرید. بلکه چیزی بپوشید که مناسب تان باشد و با وقار به نظر برسید. تلاش کنید لباس های تان تمیز، بدون چروک و رنگ بندی آن ها هماهنگ باشد.

ویژگی های زنان جذاب و باکلاس

۴.او اهل مطالعه و بسیار باهوش است

مطالعه و داشتن هوش سرشار برای هر فردی مهم است. اما زنان به دلیل مشغله های فروان مدیریت خانه و رسیدگی به بچه ها و همسر، ممکن است کمتر فرصت مطالعه داشته باشند. یا آن ها به دلیل ایثار و از خودگذری برای آرامش و پیشرفت بچه ها و همسر مطالعه را جز اولویت خود قرار ندهد. با وجود این که کارهای زنان در خانه بسیار با ارزش است اما باید همیشه مطالعه را در اولویت های اول خود قرار دهد. به همین خاطر است زنی که اهل مطالعه است و از هوش خود به خوبی استفاده می کند، جذاب و با کلاس است. او به خاطر مطالعه و اطلاعاتی که در حوزه های مختلف دارد، در جمع ها زمانی که صحبت می کند مانند یک ستاره می درخشد. به همین خاطر برای مخاطبین جذاب و باکلاس به نظر می رسد.

ویژگی های زنان جذاب و باکلاس

۵.او قوانین خاص خودش را دارد

یک زن باکلاس و جذاب همیشه بر اساس یک نظم و چارچوب خاصی عمل می کند. او کارهایش را به موقع و سر ساعت انجام می دهد. روزهای تفریح و خریدش مشخص است. برای گرفتن مهمانی و گردهمایی های دوستانه و خانوادگی از قبل برنامه ریزی می کند. او به تماس دوستانش پس از ساعت ۹ صبح و قبل از ۹ شب جواب می دهد. همیشه مسائل کاری و خانوادگی اش با هم جدا است. کار را به خانه نمی آورد و امور خانه را به محیط کارش نمی برد. او همه دوستان و اطرافیانش را وادار می کند که به قوانین و چارچوب های او احترام بگذارند. بر اساس همان چارچوب های او خودشان را هماهنگ کننند.

ویژگی های زنان جذاب و باکلاس

۶.زن با کلاس با اطمینان صحبت می کند

زن باکلاس به خاطر معلومات و مطالعه ای که دارد همیشه در جمع ها با اطمینان و محکم حرف می زند. او اعتماد به نفس خوبی دارد. صحبت هایش جذاب و دل نشین است. در موارد مختلف وقتی صحبت می کند، اطلاعات فراوان دارد. به همین خاطر مخاطب را به خوبی جذب می کند. در واقع با کلام محکم و با اعتماد به نفسش به مخاطبان نفوذ می کند. بر آن ها تاثیر می گذارد و ناخودآگاه همه او را ستایش می کنند.

ویژگی های زنان جذاب و باکلاس

 

۷.ویژگی های زنان باکلاس و جذاب، او وقت شناس است

زن باکلاس و جذاب همیشه وقت شناس و منظم است. همه کارهایش را بر أساس زمان بندی منظم انجام می دهد. به علاوه او مراقب وقت مردم است. زمانی که با کسی قرار می گذارد به موقع سر قرار حاظر می شود. با این کارش به آن ها ارزش و احترام می گذارد. اگر به هر دلیلی او به ملاقاتی یا برنامه ای دیر می رسد، با میزان تماس می گیرد و یا پیامک می دهد. از آن ها عذرخواهی می کند و می گوید که چه زمانی می رسد.

ویژگی های زنان جذاب و باکلاس

۸. او اخلاق خوبی دارد

زن باکلاس و جذاب همیشه از اخلاق خوبی برخوردار است. او همیشه با صبر وحوصله برخورد می کند. به همه لبخند می زند و با مهربانی صحبت می کند. حتی در مواردی که به شدت عصبانی می شود، باز هم به خودش مسلط است. تلاش می کند با مهربانی و اخلاق خوش مساله را حل کند.

ویژگی های زنان جذاب و باکلاس

۹.ویژگی های زنان باکلاس و جذاب، او به قولش عمل می کند

یک زن با کلاس همیشه به حرفی که می زند عمل می کند. او یا قولی نمی دهد یا اگر قولی می دهد حتما به آن عمل می کند. این خصیصه او برای اطرافیانش مشخص است. به همین خاطر همه به حرف ها و قول های او اعتماد دارند. به همین خاطر او به خوش قولی معروف است.

ویژگی های زنان جذاب و باکلاس

10.او با دست خالی به مهمانی نمی رود

زمانی که به مهمانی یا برنامه ای دعوت می شود، دست خالی نمی رود. تلاش می کند که حتما با خود هدیه کوچکی برای میزبان ببرد. حتی اگر شده دسته گلی یا بسته شکلاتی با خود می برد. یا چیزی برای کمک به میزبان به همراه دارد. او با این کارش باعث خوشحالی میزبان می شود. این ویژگی زن باکلاس او را با همه متمایز نشان می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا