خانم های تپل چه مدل شلواری باید بپوشند!

بهترین مدل شلوار زنانه برای خانم‌ های تپل!

گاهی برخی ایرادهای اندامی باعث درگیری ذهن افراد می شوند و برای اینکه جذاب تر به نظر برسند به دنبال راهی برای رفع آن ایراد اندامی هستند. البته با تغییر زاویه دید می توان آن نکته را نه تنها ایراد اندامی بلکه زیبایی خاص و منحصربفرد شخصی بدانیم. مهم این است که خود و بدن خود را همانطوری که هست دوست بداریم.

خانم های تپل چه مدل شلواری باید بپوشند!

قبل از هر چیزی باید بدانیم که همه  ما با هر ایراد اندامی زیبا هستیم و باید آن ها را با عشق بپذیریم. داشتن اندامی چاق و تپل شاید برای خیلی ها خوشایند نباشد. بعضی خانم ها از داشتن پاهای تپل و چاق راضی نیستند.

خانم های تپل چه مدل شلواری باید بپوشند!

پایین تنه بزرگ و درشت گاهی باعث ایجاد مشکلاتی در نحوه استایل و پیدا کردن ست مناسب برای خانم ها می شود. شلوار از جمله لباس هایی است که شاید پیدا کردن شلوار مناسب برای خانم هایی با پاهای تپل و چاق که پایین تنه درشتی دارند سخت باشد. در این بخش به بهترین مدل شلوار زنانه برای پاهای تپل و چاق و پایین تنه بزرگ و درشت می پردازیم.

خانم های تپل چه مدل شلواری باید بپوشند!

یکی از ایراد های اندامی شایع، داشتن ران های بزرگ و چاق مخصوصا در بین خانم هاست. شما باید لباس هایی رو بپوشید که توجه ببینده رو به قسمت های مختلف بدن تان جلب کند.خیلی از افراد چاق با خریدن شلوار مناسب مشکل دارند، نمی دانند چه شلواری بپوشند که هم اندازه فاق و کمر شان باشد. پس مهم است که شلوار مناسب افراد چاق را بشناسند. توی این بخش مهمترین راه حل ها و لباس مناسب برای افراد چاق و رو معرفی می کتیم تا با خیال راحت لباس مناسبتون رو بپوشید.

 • پوشیدن پایین تنه تیره
 • شلوارها با خط های عمودی
 • شلوار های گشاد
 • جلب توجه به کمر
 • دامن‌های تا زانو
 • شلوار جین جذب یا لگ
 • جلب توجه به بالاتنه
 • کفش پاشنه بلند
 • اکسسوری های بزرگ
 • کیف بزرگ
 • شلوار بگ زنانه جین

خانم های تپل چه مدل شلواری باید بپوشند!

رنگ شلوار و لباس پایین تنه خود را تیره انتخاب کنید

مدل شلوار زنانه برای پاهای تپل شلوار جین رنگ تیره است، رنگ های تیره برجستگی ها پاها را نشان نمی دهند و باعث لاغر دیده شما ران ها می شود. شلوار جین رنگ روشن نپوشید چون باعث بزرگ بنظر آمدن ران ها می ششود و برجستگی ها را نشان می دهد.

خانم های تپل چه مدل شلواری باید بپوشند!

شلوار جین های روشن و سنگ شور شده باعث می شود توجه ها با پاهای چاق و عضلانی شما متمرکز شود. شلوار جین سورمه ای و مشکی، رنگ های مناسبی برای شما هستند و به راحتی با هر نوع لباسی ست می شوند و لاغر تر بنظر می رسید.

لباس هایی که در پایین تنه خود انتخاب می کنید سعی کنید رنگ تیره داشته باشد.

استفاده از دامن های گل دار و طرح دار برای شما مناسب نیست. استفاده از شلوار جین مشکی و ذغالی بهترین گزینه برای شماست. شلوار های طرح دار و پولک دار اصلا برای شما مناسب نیست.

خانم های تپل چه مدل شلواری باید بپوشند!

مدل شلوار زنانه برای پاهای تپل و چاق

اگر شما باسن و ران های بزرگی دارید و در کل پایین تنه بزرگی نسبت به بالا تنه خود دارید، باید  شلواری بپوشید که باعث ایجاد تعادل در اندام شما شود.

خانم های تپل چه مدل شلواری باید بپوشند!

بهترین مدل شلوار زنانه برای پاهای تپل که مناسب افراد با پایین تنه بزرگ باشد، شلوار دمپا گشاد یا پاچه گشاد است. این مدل شلوار باعث ایجاد تعادل در قسمت پایین تنه و بالا تنه شما میشود و از شلوار های اسکینی بهتر است. پس شلوار جین دمپا گشاد که جنس نرم و کشی دارد برای افراد با ران های درشت مناسب است.

خانم های تپل چه مدل شلواری باید بپوشند!

شلوار جین مناسب افراد چاق با ران های درشت

بعداز شلوار جین دمپا گشاد، بهترین مدل شلوار زنانه برای پاهای تپل و پاهای پُر، شلوار راسته یا شلوار نیم بگ است. شلوار راسته هم تا حدودی باعث ایجاد تعادل در قسمت میانی و باسن و قسمت ساق پا می شود.

 

منظور از افراد چاق، افرادی که شکم بزرگ و پهلو دارند نیست، افرادی که ران های چاق و درشت دارند هست. همچنین یکی از خوبی های شلوار راسته این است که از مد نمی افتد.

خانم های تپل چه مدل شلواری باید بپوشند!

شلوار گشاد انتخاب خوبی  برای ران چاق است

شلوار های گشاد و شلوار لی بگ اندام شما را زیبا نشان می دهد. شلوار بگ زنانه  و شلوار مام استایل زنانه را حتما در کمد لباس خود داشته باشید جزو بهترین مدل شلوار زنانه برای پاهای تپل برای شما هستند. بهتر است این شلوار ها را رنگ تیره انتخاب کنید.

فقط شلوار های دمپا گشاد را با بوت کات اشتباه نگیرید؛ شلوار های دمپا گشاد دمپای آن ها گشاد تر از شلوار بوت کات است. شلوار بوت کات دمپای کوتاه تری دارند، ولی هر دوی آن ها برای ران های چاق و بزرگ مناسب اند.

خانم های تپل چه مدل شلواری باید بپوشند!

شلوار جین جذب یا لگ بپوشید

شلوار جین های جذب و کشی و همینطور لگ، یکی دیگر از مدل شلوار زنانه برای پاهای تپل که می تواند باعث لاغر تر رسیدن ران های بزرگ شما بشود. فقط لازم است دقت کنید که؛

 • شلوار جین جذب تان طرح دار یا گلدوزی شده نباشد و حتما ساده باشد.
 • از شلوار جین جذب سورمه ای و رنگ های تیره، رنگ مشکی در استایل تان استفاده کنید تا کشیده دیده شود پاهایتان.

خانم های تپل چه مدل شلواری باید بپوشند!

دامن تا زانو بپوشید

اگر قصدتان پوشیدن دامن است، دامنی بپوشید که قد ان تا روی زانو باشد. دلیلش این است که توجه به باریک ترین قسمت پا باشد. اگر کمی بلندتر یا کوتاه تر باشد مشکلی پیش نمی آید. تمام تلاش ما برای دور کردن توجه از ران هاست.  دامن های کلوش یا دامن هایی که در قسمت پایین شان تزئینات یا توری دارد می تواند خیلی به شما کمک کند.

خانم های تپل چه مدل شلواری باید بپوشند!

کفش پاشنه بلند بپوشید

بعداز انتخاب لباس مناسب برای پاهای چاق از کفش پاشنه بلند برای بلندتر بنظر آمدن پاهایتان استفاده کنید. از کفش پاشنه بلند ساده استفاده کنید که بند به دور پا نپیچد تا توجه به بلند بودن پاها باشد. اگر از کفش پاشنه بلند خوشتان نمی آید  می توانید از کفش لژدار یا کفش پالشنه تخم مرغی استفاده کنید. بهترین رنگ کفش پاشنه بلند، رنگ های نوود هستند که هم رنگ پوست پا هستند و باعث یک نواخت بودن پا و کفش می شود. همچنین از بوت های بلند دوری کنید که مناسب شما نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا