دختر آنجلینا و برد پیت هم وارد سینما شد!/ پارتی بازی زوج مشهور برای دخترشان

دختر آنجلیناجولی هم وارد صنعت سینما و تئاتر شد!

«آنجلینا جولی» که تهیه‌کنندگی نمایش موزیکال «بیگانگان» را بر عهده دارد، «ویوین جولی‌ـ‌پیت» ۱۵ ساله را به‌عنوان دستیارش استخدام کرده است.

آنجلینا جولی دختر ۱۵ ساله‌اش«ویوین جولی‌ـ‌پیت» را به‌عنوان دستیارش استخدام کرده است. او «ویون جولی» را از شوهر سابقش، همکار برنده اسکار، «برد پیت»، دارد که از هم جدا شده‌اند.

دختر آنجلینا جولی وارد سینما شد

این اولین بار خواهد بود که مادر‌-‌دختر دو نفری با هم همکاری می‌کنند، و اولین ورود علنی ویوین به صنعتی خواهد بود که والدین مشهورش را ستاره سینما کرد.

با وجود این، مادرش می‌گوید دخترش ترجیح می‌دهد کار اولش را به‌جای اینکه در کانون توجه و زیر نورافکن صحنه باشد، از پشت صحنه شروع کند.

آنجلینا جولی تهیه‌کننده اصلی اقتباس موزیکال از «بیگانگان» اثر اس‌ئی هینتون است، که قرار است در تئاتر برادوی روی صحنه برود.

دختر آنجلینا جولی وارد سینما شد

این بازیگر برنده اسکار در بیانیه‌ای به «اینترتینمنت تونایت» توضیح داد: «ویو من را یاد مادرم«مارشلین برتراند» می‌اندازد که تمرکزش روی این نیست که مرکز توجه باشد بلکه حامی خلاقیت دیگران باشد. او در مورد تئاتر خیلی دقیق و جدی است و سخت کار می‌کند تا بهتر بفهمد چطور مشارکت کند.»

دختر آنجلینا جولی وارد سینما شد

یک منبع نزدیک به بازیگر «جاودانگان» به اینترتینمنت تونایت گفت جولی دخترش را «از وقتی کوچک بود» به تماشای نمایش می‌برد و علاقه او به تئاتر موزیکال را تقویت می‌کرد.

دختر آنجلینا جولی وارد سینما شد

گزارش‌ها حاکی از آن است که دختر آنجلینا جولی پس از آنکه همراه مادرش به نمایش افتتاحیه اقتباس موزیکال «بیگانگان» در لا جوا پلی‌هاوس در سن‌دیگو رفت، «عاشقش شد».

2 دیدگاه

  1. آفرین جولی ازویولین‌ مابشدت‌ حفاظت کن‌ تادردام‌
    ایلومیناتی‌ های‌‌شیطان‌ گرفتارنشود

  2. مادرجولی‌ بهمه‌ بچه‌ خان‌ به مساوات. و برابری مهرورزی‌کن‌البته‌‌به‌ ضعیفان‌‌نگاه‌ ویژه‌ داشته باش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا