راهنمای استایل با رنگ صورتی به سبک باربی؛ رنگ صورتی را با چه رنگی ست کنیم؟

در دنیای مد و فشن زیاد پیش آمده که یک فیلم و سریال خاص سبب به وجود آمدن یک ترند جدید مد شود؛ در سال گذشته سریال محبوب ونزدی باعث شد استایل گوتیک یک بار دیگر در دنیای مد و فشن ترند شود و حالا هم با اکران فیلم باربی و استقبال گسترده‌ی جهانی از این فیلم، ترند باربی و استایل با رنگ صورتی هم محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

رنگ صورتی را با چه رنگی ست کنیم؟
با اکران فیلم باربی و استقبال گسترده‌ی جهانی از این فیلم، ترند باربی و استایل با رنگ صورتی هم محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

راهنمای استایل با رنگ صورتی به سبک باربی

در سوشال مدیا سلبریتی‌ها و اینفلوئنسرهای زیادی را می‌بینیم که لباس‌های صورتی‌شان را بر تن کرده و به تماشای فیلم باربی رفته‌اند. شاید شما هم دوست داشته باشید همگام با این ترند محبوب استایل‌های جذابی با رنگ صورتی داشته باشید؛ بنابراین به بهانه‌ی اکران فیلم باربی و ترند فراگیرش در دنیای مد به سراغ رنگ صورتی رفته‌ایم و راهنمای ست کردن رنگ صورتی در استایل را برایتان ارائه کرده‌ایم؛ با ما همراه باشید.

رنگ صورتی را با چه رنگی ست کنیم؟
در استایل با رنگ صورتی مهم‌ترین سوالی که به ذهن‌تان خواهد رسید این است که صورتی را با چه رنگ‌هایی می‌توانید بپوشید؟

رنگ صورتی را با چه رنگ‌هایی ست کنیم؟

رنگ صورتی تناژهای مختلفی دارد؛ در چرخه‌ی رنگ با افزایش رنگ پایه قرمز در  رنگ صورتی به رنگ‌های زیبای صورتی گلبهی و هندوانه‌ای و مرجانی می‌رسیم و با افزایش رنگ آبی به سمت صورتی سرخابی، صورتی ارغوانی و… حرکت خواهیم کرد. با افزایش رنگ سفید در صورتی پایه هم رنگ جذاب صورتی پاستلی و صورتی تافی پدید خواهد آمد. و اما در استایل با رنگ صورتی مهم‌ترین سوالی که به ذهن‌تان خواهد رسید این است که صورتی را با چه رنگ‌هایی می‌توانید بپوشید؟ در این بخش از مطلب بهترین ترکیب‌های رنگی با رنگ صورتی را برایتان معرفی خواهیم کرد.

رنگ صورتی را با چه رنگی ست کنیم؟
سفید با تمامی رنگ‌ها همنشینی جذاب و شیکی دارد، اما ترکیب رنگش با رنگ صورتی بسیار می‌تواند دلنشین باشد.

ست صورتی و سفید

سفید با تمامی رنگ‌ها همنشینی جذاب و شیکی دارد، اما ترکیب رنگش با رنگ صورتی بسیار می‌تواند دلنشین باشد. صورتی‌های بولد و پررنگ در مجاورت رنگ سفید بیشتر می‌درخشند و شاداب تر می‌شوند و صورتی‌های ملایم و کمرنگ در کنار رنگ سفید جلوه‌ای ملیح، آرامش‌بخش و دوست‌داشتنی خواهند داشت. طرح‌های سیاه و سفید هم در کنار صورتی جذاب هستند؛ مثلا راه‌راه‌های سیاه و سفید یا طرح‌های خال‌دار به همین رنگ در کنار صورتی تمی فانتزی و دوست‌داشتنی ایجاد می‌کنند.

رنگ صورتی را با چه رنگی ست کنیم؟
خانواده‌ی رنگ‌های کرم و بژ هم‌نشینی جذابی با انواع تناژهای صورتی دارند

ست صورتی و خانواده رنگ‌های کرم و بژ

به طور کلی رنگ‌های خنثی با همه‌ی رنگ‌ها به خوبی مچ می‌شوند و در میان رنگ‌های خنثی، خانواده‌ی رنگ‌های کرم و بژ هم‌نشینی جذابی با انواع تناژهای صورتی دارند. چه صورتی‌های پر رنگ و چه صورتی‌های ملایم و کمرنگ را می‌توانید بدون هیچ مشکلی با انواع رنگ‌های بژ و کرم ست کنید.

رنگ صورتی را با چه رنگی ست کنیم؟
می‌توانید در این استایل از تناژها، سایه‌ها و درجات مختلف یک رنگ اصلی استفاده کنید.

استایل مونوکروم با تناژهای مختلف صورتی

در این استایل همه‌ی آیتم‌ها از یک گروه رنگی هستند؛ بنابراین اگر لباس‌هایتان سرتاپا متعلق به یک گروه رنگ است، در اصل شما آیتم‌های خود را با استایل مونوکروم انتخاب کرده‌اید. اما در نظر داشته باشید که استایل مونوکروم به معنای محدودیت در رنگ نیست، بلکه شما می‌توانید در این استایل از تناژها، سایه‌ها و درجات مختلف یک رنگ اصلی استفاده کنید. صورتی هم یکی از رنگ‌های جذاب برای ساختن استایل مونوکروم است و با توجه به تنوع سایه‌ها و تناژ‌های صورتی ساخت یک استایل جذاب مونوکروم برایتان چندان دشوار نخواهد بود.

رنگ صورتی را با چه رنگی ست کنیم؟
یکی دیگر از رنگ‌های خنثی که با صورتی ترکیب شیک و چشم‌نوازی را خلق می‌کند، رنگ طوسی است

ست صورتی و طوسی

یکی دیگر از رنگ‌های خنثی که با صورتی ترکیب شیک و چشم‌نوازی را خلق می‌کند، رنگ طوسی است؛ به خصوص تناژهای سرد طوسی در کنار گرمای رنگ صورتی می‌توانند زیبا باشند. چه صورتی‌های کمرنگ و چه تناژهای بولد صورتی را می‌توانید با طوسی ترکیب کنید.

رنگ صورتی را با چه رنگی ست کنیم؟
رنگ‌های قرمز، جگری، ارغوانی و بنفش همگی می‌توانند گزینه‌های خوبی برای ترکیب با رنگ صورتی باشند.

در چرخه‌ی رنگ به سمت رنگ‌های مجاور حرکت کنید

دیگر گزینه‌ای که برای ترکیب با رنگ صورتی دارید این است که در چرخه‌ی رنگ به سمت رنگ‌های مجاور حرکت کنید. رنگ‌های قرمز، جگری، ارغوانی و بنفش همگی می‌توانند گزینه‌های خوبی برای ترکیب با رنگ صورتی باشند.

رنگ صورتی را با چه رنگی ست کنیم؟
مکمل رنگ صورتی در چرخه رنگ تناژهای پرنگ و کمرنگ آبی-سبز هستند.
رنگ صورتی را با چه رنگی ست کنیم؟
مکمل رنگ صورتی در چرخه رنگ تناژهای پرنگ و کمرنگ آبی-سبز هستند.

استایل با صورتی و رنگ‌های مکمل

مکمل رنگ صورتی در چرخه رنگ تناژهای پرنگ و کمرنگ آبی-سبز هستند. در استایلتان می‌توانید این رنگ‌های شاد را با یکدیگر ترکیب کرده و استایل‌هایی خاص و زیبا بسازید.

رنگ صورتی را با چه رنگی ست کنیم؟
رنگ صورتی دوباره به چرخه‌ی مد بازگشته و سلبریتی‌های زیادی را در سوشیال مدیا و مراسم مختلف می‌بینیم که به سراغ این رنگ شاد و محبوب رفته‌اند.

و در آخر

این روزها با اکران فیلم پر سر و صدای باربی شاهد یک ترند جدید در دنیای مد و فشن هستیم؛ بر همین اساس رنگ صورتی دوباره به چرخه‌ی مد بازگشته و سلبریتی‌های زیادی را در سوشیال مدیا و مراسم مختلف می‌بینیم که به سراغ این رنگ شاد و محبوب رفته‌اند. اگر شما هم می‌خواهید با تم باربی لباس بپوشید گزینه‌های زیادی برای ساختن یک استایل شاد و پرطراوت تابستانی در اختیار دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا