رواشناسی شخصیت، ۵ نشانه برای تشخیص فردی که پشت سرتان غیبت می‌ کند!

اگر فردی این 5 تا نشانه را داشت، پشت سرتان غیبت می‌کند.

۱.آنها بیشتر از آنچه گفته اید، از شما میدانند

وقتی حین صحبت با یک دوست یا عضوی از خانواده، ناگهان متوجه صحبتی شدید که حاوی اطلاعاتی در مورد شماست که قبلا هرگز با فرد مقابل مطرح نکرده اید اما او از آن با خبر است، یعنی در نبود شما شخصی این اطلاعات را به او داده است.

بیشتر بخوانید: متولدین کدام ماه‌ها برونگراترین و درونگراترین آدم‌ها هستند؟

۲.آنها پیش شما غیبت شخص دیگری

را میکنندنشانه های غیبت کردن، این یک قاعده ثابت شده است که هر کسی نزد شما غیبت فرد غایب دیگری را انجام داد، قطعا و بدون شک در نبود شما پشت سرتان حرف میزند.

آنها پیش شما غیبت شخص دیگری
آنها پیش شما غیبت شخص دیگری

۳.با ورود شما به جمع، سکوت و حرفشان را قطع میکنند

تا به حال شده که وارد اتاقی شوید و ناگهان همه ساکت شوند؟ اگر دوستانتان در مورد شما غیبت می کنند، وقتی وارد اتاق می شوید مکالمه آنها اغلب متوقف می شود یا به طرز کاملا واضحی تغییر می کند.

۴.مشتاقند از شما درباره دیگران بپرسند

نشانه های غیبت کردن، وقتی فردی خود را برای دریافت اطلاعات درباره فرد دیگری از شما، مشتاق نشان میدهد و مدام اصرارمیکند تا با او درباره فردی که کنارتان حضور ندارد، صحبت کنید یعنی این همان شخصی است که بدون شک درمورد شما غیبت کرده و هنگام هم صحبتی با دیگران، پشت سرتان حرف میزند.

مشتاقند از شما درباره دیگران بپرسند
مشتاقند از شما درباره دیگران بپرسند

۵.در جمع و موقعیت های اجتماعی از شما حمایت نمی کنند

نشانه های غیبت کردن، اگر متوجه شدید که دوست یا… شما بیشتر در جمع دونفره تان از شما حمایت می کند تا در ملاء عام، باید به این اختلاف توجه داشته باشید. فردی که در جمع و حضور دیگران چندان حمایت محکمی که در خلوت از شما دارد را ابراز نمیکند یعنی در نبود شما، درباره تان صحبتی کرده که نمیتواند با طرفداری و تایید شما، خلاف آن را در حضور همان افراد ابراز کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا