رکب کوروش کمپانی به صادق بوقی!/ صادق بنا از مردم معذرت خواهی کرد!

رکب کوروش کمپانی به صادق بوقی!/صادق بنا از مردم معذرت خواهی کرد!

همانطور که میدانید و شنیده اید صادق بوقی یک پیرمرد بامزه گیلکی است که با خواندن آواز معروف عاو عاو بین مردم محبوب شد، یکی از چهره های معروف حاضر در کوروش کمپانی بود که از مردم عذرخواهی کرد.صادق بوقی

جزئیات این خبر را در این مطلب خواهید خواند:

صادق بوقی کیست؟

صادق بنا متجدد متولد 1332 در رشت است که در سال های گذشته کنار تیم‌های شمالی فوتبال به عنوان بوقچی، لیدر و تبلیغاتچی فعالیت می‌کرد، به همین خاطر به او لقب «صادق بوقی» داده‌‎اند. او که مدتی به ماهی فروشی مشغول بود، اکنون تاکسی دارد و گاهی سری به بازار ماهی فروشی به دوستان خود می زند. او از سال 1399 در بازار رشت در کنار دوستانش آواز میخواند اما با سفر یکی از اینفلوئنسرهای فضای مجازی به همراه چند همراهش به رشت در 27 آبان 1402 ویدیو رقص و آواز صادق بوقی وایرال شده و این پیرمرد بامزه معروف و مشهور می شود.

صادق بنا از مردم بخاطر تبلیغ کوروش کمپانی معذرت خواهی کرد:

صادق بنا متجدد معروف به صادق بوقی که مدتی پیش به دلیل خواندن آواز گیلکی عاو عاو در بازار رشت معروف شد، ویدیویی را منتشر کزد و در آن از مردم بخاطر تبلیغ کوروش کمپانی معذرت خواهی کرد.

در اینجا بخشی از حرف های صادق بوقی را میخوانید:

سلام دوستان من شرمنده شما هستم از جریانات پیش آمده در خصوص کوروش کمپانی، خیلی غمگین و ناراحتم،این تبلیغ اولین تبلیغ من بوده، وقتی که مجوز‌هاشون رو دیدم، من پیرمرد و همراهانم که من رو برده بودند، اعتماد کردم و تبلیغ را انجام دادم.

قرار شد که بعد از ایام فاطمیه تبلیغ بنده رو بزارند و فردای همون روز در 500 تا پیج به جز پیج خودشون تبلیغ بنده رو پخش کردند و من شاکی شدم و اعتراض کردم به همین دلیل تبلیغ رو تو پیج خودم هم نگذاشتم و سعی کردم که تبلیغات بعدی رو با دقت با دقت بیشتری انجام بدم.

می‌دونم که با حمایت‌های همه شما بالا اومدم و از همه عذرخواهی می‌کنم، پیگیر خسارت از سمت خودم هم هستم. متشکرم.

سخن آخر

صادق بوقی یکی از چهره های تبلیغ کننده کوروش کمپانی بود که طی ویدیویی رکبی که از این کمپانی خورد را بازگو میکند و از مردم معذرت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا