سفر زمان بازیگر معروف / مریم معصومی در لباس زنان انگلیس قرن نوزدهم! + عکس

اینستاگرام مریم معصومی با انتشار عکسی به روز شد. او با انتشار عکسی که در استایل و لباس زنان انگلیس قرن نوزدهم نوشت: سفر زمان من. این بازیگر متولد ۲۴ اسفند ۱۳۶۵ در تهران است.

مریم معصومی در لباس زنان انگلیس قرن نوزدهم!

مریم معصومی در لباس زنان انگلیس قرن نوزدهم!

خانواده مریم معصومی

مریم معصومی دو خواهر دارد که هر دو متاهل هستند. دوتا هم خواهرزاده دارد. دارای یک برادر متاهل و یک برادر مجرد است. با برادر بزرگتر مجرد خیلی صمیمی ست و مشوق اصلی او در کارهایش ایشان هستند. پدرش بازنشسته و مادرش خانه دار هستند. یک برادرش فارغالتحصیل برق، یک برادرش دیپلمه، یک خواهرش فارغ التحصیل حسابداری و خواهر دیگرش فارغ التحصیل دستیاری دندانپزشکی هستند.

علایق مریم معصومی

به شدت ورزش می کنم، ورزش اصلی من شنا و بدنسازی است، زندگی من در چهار کلمه خلاصه می شود: «بازیگری»، «ورزش»، «عکاسی» و «خواب».مریم معصومی متولد اسفندماه سال ۱۳۶۵ است. او دو خواهر و دو برادر دارد. مشوق اصلی او در کارهایش برادر بزرگترش است. پدرش بازنشسته و مادرش خانه دار است.

دنیای بازیگری مریم معصومی

مریم معصومی دوره بازیگری و کارگردانی را در کلاس‌های سمندریان گذرانده و با تله فیلم کادوی دربدر اولین تجربه بازیگریش را بدست آورد. مریم معصومی که در زمینه دیزاین هم فعالیت کرده و همچنین تدوین فیلم را هم تجربه کرده کار بعدیش در زمینه بازیگری فیلم سینمایی اخلاقتو خوب کن بود. کاری که با آن درخشید و شناخته شد سریال طنز سه دنگ سه دنگ بود. سه دونگ، سه دونگ به کارگردانی شاهد احمدلو است که در رمضان ۱۳۹۱ از شبکه تهران پخش شد.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا