سلین دیون محبوب حالش خوب نیست!/ بیماری عصبی خانم خواننده وخیم شد!

بیماری سلین دیون، خواننده معروف خارجی وخیم شد. سلین دیون با خواندن تیتراژ فیلم سینمایی تایتانیک معروف شد.

بیماری سلین دیون،
بیماری سلین دیون، خواننده معروف خارجی وخیم شد.

سلین دیون محبوب حالش خوب نیست

خواهر سلین دیون، ستاره کانادایی دنیای موسیقی، روز گذشته درباره تحولات وضعیت سلامتی سلین صحبت کرد و نگرانی بیشتر هواداران این خواننده مشهور را برانگیخت. کلودت دیون خواهر سلین، با اشاره به بیماری غیرقابل درمان خواهرش که هواداران او را شوکه کرده، گفت که پزشکان هنوز در تلاش برای یافتن درمان مناسب برای بیماری او، سندرم فرد سفت هستند.

بیماری سلین دیون،
خواهر سلین دیون، ستاره کانادایی دنیای موسیقی، روز گذشته درباره تحولات وضعیت سلامتی سلین صحبت کرد

وضعیت جسمی خانم خواننده وخیم شد

کلودت دیون توضیح داد که علیرغم پیگیری وضعیت سلامتی دیون با متخصصان ارشد این حوزه، او شاهد پیشرفتی نبوده و هنوز به مرحله بهبودی نرسیده و ما نمی‌توانیم درمانی برای وضعیت او پیدا کنیم و تنها راه فعلا امیدواری است. کلودت تایید کرد که لغو تور جهانی کنسرت‌های سلین دیون پس از تشخیص بیماری عجیب او، اقدامی ضروری برای تسریع بهبودیش بود: من فکر می‌کنم او نیاز به استراحت دارد، او همیشه سعی می‌کند بهترین باشد.

بیماری سلین دیون،
سلین الان به سختی می‌تواند بدن خود را حرکت دهد. سندرم فرد سفت یک اختلال عصبی پیشرونده و نادر است

در برخی مواقع قلب و بدن شما سعی می‌کنند چیزی به شما بگویند. مهم است که به آن‌ها گوش دهید. اما سلین الان به سختی می‌تواند بدن خود را حرکت دهد. سندرم فرد سفت یک اختلال عصبی پیشرونده و نادر است که می‌تواند باعث سفتی عضلات بدن، بازوها و پاها شود و از هر یک میلیون انسان، یک نفر را تحت تاثیر قرار دهد. افراد مبتلا به سندرم فرد سفت ممکن است نتوانند راه بروند یا حرکت کنند یا از ترک خانه بترسند زیرا سر و صدای خیابان می‌تواند باعث تشنج آنها شود.

 

1 دیدگاه

  1. سوگل طهماسبی بازیگر بسیار مودب وپاک دامنی هست خدا نگهدارش باشه… واقعاً اصالت داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا