شخصیت شناسی از روی کفش/بگو چه کفشی می پوشی تا بگم درونگرا هستی یا برونگرا

در واقع کفش ها محافظ قلب دوم شما هستند و با نگاه کردن به آن ها تا حدی شخصیت تان مشخص می شود.

شخصیت شناسی از روی کفش
مدل کفش، قیمت، رنگ و شکل ظاهری کفشی که می پوشید همگی ویژگی های شخصیتی و احساسی شما را نشان می دهند.

شخصیت شناسی از روی کفش

کفش های تمیز واکس خورده؟ کفش های پاشنه بلند؟ کفش های قشنگ ولی کمی فرسوده؟ اینکه کدام کفش را انتخاب می کنید و معمولا چه مدل کفشی می پوشید نشان می دهد که چه نوع شخصیتی دارید. اینکه درونگرا هستید یا برونگرا، فردی شاد و اجتماعی یا منزوی؛ سخت گیر و عجول یا با صبر و حوصله!

شخصیت شناسی از روی کفش
کفش ها محافظ قلب دوم شما هستند و با نگاه کردن به آن ها تا حدی شخصیت تان مشخص می شود.

کفش ها محافظ قلب دوم شما هستند و با نگاه کردن به آن ها تا حدی شخصیت تان مشخص می شود. مدل کفش، قیمت، رنگ و شکل ظاهری کفشی که می پوشید همگی ویژگی های شخصیتی و احساسی شما را نشان می دهند. تعجب نکنید همه این ها تا حدی از روی کفشی که پاهایتان را محافظت می کند معلوم است. البته مثل تمام تست های روانشناسی، این نوع تعیین شخصیت هم به هیچ وجه جامع و قطعی نیست!

شخصیت شناسی از روی کفش
کفش شما نشان دهنده روحیه شماست

بگو چه کفشی می پوشی تا بگم درونگرا هستی یا برونگرا

کفش شما نشان دهنده روحیه شماست از آنجایی که کفش ها مدل ها، برندها، ظاهر و کاربرد های متفاوتی دارند، می توانند حامل اطلاعاتی راجع به تفاوت های شخصی باشند. بعضی از این تفاوت ها بارز و مشخص هستند. در ادامه نگاهی داریم به مدل کفش ها و نوع شخصیتی که بسته به مدل کفش نصیب تان می شود:

شخصیت شناسی از روی کفش
کفش ساقدار افرادی که علاقه زیادی به پوشیدن کفش ساقدار دارند معمولا روحیه سردی دارند

کفش ساقدار

کفش ساقدار افرادی که علاقه زیادی به پوشیدن کفش ساقدار دارند معمولا روحیه سردی دارند و بیشتر درون گرا هستند و تمایل دارند از جامعه کناره گیری کنند و بیشتر منزوی باشند و حتی هیچ تلاشی نمی کنند که مورد قبول دیگران باشند یا حتی روحیه وظیفه شناسی از خود بروز دهند. ثبات عاطفی آنها کمتر است و روحیه ای تهاجمی دارند. دکتر کراندال می گوید:اگر فردی چنین کفشی بپوشد، یعنی دوست دارد بعضی از قوانین معمول را بشکند.

شخصیت شناسی از روی کفش
کفش مد روز کاملا مشخص است افرادی که از کفش مد روز استفاده می کنند، درآمد نسبتا بالایی دارند،

کفش مد روز

کفش مد روز کاملا مشخص است افرادی که از کفش مد روز استفاده می کنند، درآمد نسبتا بالایی دارند، به ظاهر خود بسیار اهمیت می دهند و تا حدودی مغرور هستند. به طور کلی افراد این گروه در جمع کمتر پذیرفته می شوند و خودشان هم خیلی دوست ندارند در فعالیت های گروهی شرکت کنند ولی نباید از حق گذشت که احساس وظیفه شناسی بالایی دارند.

شخصیت شناسی از روی کفش
آرام و ساده افرادی که از کفش های معمولی و نه چندان شیک استفاده می کنند، ویژگی شخصیتی متمایز یا دیدگاه سیاسی خاصی ندارند،

کفش های معمولی

آرام و ساده افرادی که از کفش های معمولی و نه چندان شیک استفاده می کنند، ویژگی شخصیتی متمایز یا دیدگاه سیاسی خاصی ندارند، معمولا از گروه سیاسی خاصی طرفداری نمی کنند و اصولا ویژگی شخصیتی متمایز و خاصی ندارند. آنها مانند پوشش خود، شخصیتی آرام و ساده دارند و سعی می کنند همه جا از خود شخصیت قابل قبولی ارائه دهند، بعید است افراد این گروه را با صندل های پاشنه دار ببینید.

شخصیت شناسی از روی کفش
کفش شاد و رنگی افرادی که از کفش های رنگارنگ استفاده می کنند می پوشند معمولا ثبات احساسی بیشتری دارند

کفش شاد و رنگی

کفش شاد و رنگی افرادی که از کفش های رنگارنگ استفاده می کنند یعنی کفش هایی با رنگ های روشن و متفاوت که معمولا به عنوان اسنیکر شناخته می شوند، می پوشند معمولا ثبات احساسی بیشتری دارند و کمتر از دیگران خودشان را گرفتار استرس و اضطراب می کنند. این رنگارنگ پوش ها برون گرا و بسیار فعالند و تمایل دارند با مدل و رنگ کفش هایشان پیامی را به دیگران منتقل کنند، البته لزوما این پیام حقیقت ندارد. محققان تاکید می کنند که کفش شاد و رنگارنگ الزاما باعث شادی افراد نمی شود.

شخصیت شناسی از روی کفش
کفش با ظاهر ناراحت کفش هایی که خیلی ناراحت به نظر می رسند مثل کفش هایی با پاشنه خیلی بلند و… معمولا توسط شخصیت های خیلی آرام و خونسرد پوشیده می شوند.

کفش با ظاهر ناراحت

کفش با ظاهر ناراحت کفش هایی که خیلی ناراحت به نظر می رسند مثل کفش هایی با پاشنه خیلی بلند و… معمولا توسط شخصیت های خیلی آرام و خونسرد پوشیده می شوند.

شخصیت شناسی از روی کفش
کفش قدیمی افرادی که معمولا کفش های کهنه و قدیمی می پوشند، بسیار برون گرا هستند

کفش قدیمی

کفش قدیمی افرادی که معمولا کفش های کهنه و قدیمی می پوشند، بسیار برون گرا هستند و از ثبات شخصیتی بالایی برخوردارند. این افراد تا زمانی که کفش شان نیاز به تعمیر پیدا نکند آن را از پا بیرون نمی آورند. به وظیفه شناسی این افراد می توانید اطمینان کنید اما کمی سردمزاج هستند. البته ویژگی های شخصیتی این گروه کمی متغیرتر از دیگر گروه هاست.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا