شریک عاطفیت رو با این تست بهتر بشناس

تست شخصیت شناسی: یکی از عوامل مهم در یک رابطه وفاداری است. برای درک اینکه آیا همسرتان به شما وفادار است یا خیر، باید به رفتار او نگاه کنید!

تست شخصیت شناسی می تواند یک راه سرگرم کننده و جالب برای شناخت خود و درک بهتر ویژگی ها و کاستی های خود باشد و می تواند به شما کمک کند تا بهتر بفهمید چه چیزی شما را وادار می کند تیک بزنید و عمیق تر در روان خود فرو بروید. یکی از تست شخصیت شناسی خاصی که می توانید امتحان کنید این است که “اول چه چیزی را می بینید؟” تست شخصیت شناسی که می تواند نشان دهنده میزان پشتکار درون شما باشد. این تست شخصیت شناسی شامل تعدادی تصویر است که حالات مختلف ذهن را نشان می دهد و هر تصویر به جنبه متفاوتی از شخصیت شما اشاره دارد.تست شخصیت شناسی امروز مارو انجام بده تا بیشتر با شخصیت درونیت آشناشی.

یکی از عوامل مهم در یک رابطه وفاداری است. برای درک اینکه آیا همسرتان به شما وفادار است یا خیر، باید به رفتار او نگاه کنید!

افرادی که به شما وفادار هستند معمولاً این 7 ویژگی را دارند:

1– آن‌ها دوست‌های قدیمی دارند

این واقعیت که شخصی که وارد زندگی شما می شود دوستی های طولانی مدت دارد نشان می دهد که او روی پیوندهای شخصی سرمایه گذاری می کند.

بسیار بعید است که چنین فردی ناگهان شما را ترک کند، مگر اینکه اتفاق وحشتناکی رخ دهد!


2– در روزهای خوب و بد با شماست

شما به شخصی نیاز دارید که علاوه بر روزهای خوب در روزهای بد نیز در کنار شما باشد.

احساس حمایت شخصی که دوستش دارید در روزهای سختی که دارید، احساس بسیار خوبی در شما ایجاد می کند.

3– همه چیز را می‌توان با او به اشتراک گذاشت

اگر شریک زندگی تان نگرانی های خود را بیان می کند، در مسیر درستی هستید. علاوه بر این ها او نارضایتی خود را از شما نشان می دهد و به شما پشت نمی‌کند.


4– در هر صورت شما را انتخاب می‌کند

آیا موقعیتی وجود داشته که شریک زندگی شما مجبور شده بین ماندن در کنار شما یا دنبال کردن چیزی که برای او مهم است یکی را انتخاب کند؟

به نحوه واکنش همسرتان به فشارهای جدایی از محیط اطراف نگاه کنید.

5– شما بخشی از حلقه دوستان او شده‌اید

کسی که می خواهد شما را وارد زندگی خود کند، شما را با افرادی آشنا می کند که به آن‌ها اهمیت می دهید.اگر شریک زندگی تان می خواهد شما را در زندگی خود حفظ کند، شما را بخشی از زندگی اجتماعی خود قرار می دهد.


6– به شما نشان می دهد که در زندگی چه می‌خواهد

موضوع تعهد می تواند برای برخی افراد دردسرساز باشد.

اگر او برای آینده ای با شما برنامه ریزی می کند و هر از گاهی در مورد آن صحبت می کند، به این معنی است که شما را در کنار خود می خواهد.

7– اهل عمل است

فردی که آنچه را که می‌گوید انجام خواهد داد و آنچه را که می‌خواهد صریحا بیان می‌کند، معمولاً فردی است که می‌توانید به او اعتماد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا