شهریه دانشگاهی که با فروش بلیط کنسرت پرداخت شد!

یک تیک تاکر آمریکایی به نام آیزاک جارمن مدعی شده از فروش بلیت هایی که از تور جدید کنسرت تیلور سوییفت در اختیار داشته بیشتر از ۱۴ هزار دلار نصیبش شده و حالا می تواند با آن تمام شهریه ی دانشگاهش را بپردازد.

خوش شانسی
خوش شانسی

جارمن چند هفته قبل با انتشار ویدئویی در تیک تاک از فردی که بلیت های او از یکی از کنسرت های سوییفت را به مبلغ ۱۴ هزار دلار خریداری کرد، تشکر کرد. او همچنین گفت که چند بلیت دیگر هم از تور جدید سوییفت در اختیار دارد.

جارمن این ویدئو را در ماه ژوئن، زمانی منتشر کرد که تور کنسرت های سوییفت تازه آغاز شده بود. او در ویدئوی خود گفت: «خطاب به کسی که همین حالا بلیت هایم از کنسرت تیلور سوییفت را ۱۴ هزار دلار خرید: عاشقتم! از تو ممنونم که در واقع تمام شهریه ی دانشگاهم را پرداخت کردی. امیدوارم خیلی از کنسرت لذت ببری.»

تور جدید کنسرت
تور جدید کنسرت

این تیک تاکر در ادامه گفت: «کاش خودم هم می توانستم آنجا باشم ولی ۱۴ هزار دلار هم خیلی عالی است. در هر حال، جای من هم از ردیف چهارم کنسرت خوش بگذران.»

او همچنین در کپشن ویدئوی خود نوشت: «بورسیه تحصیلی واقعی تیلور سوییفت.»

این ویدئو از زمان انتشارش تاکنون بیشتر از ۴ میلیون بازدید داشته و بیش از ۵۰۰ هزار لایک دریافت کرده است. واکنش ها به این ویدئو مختلف بوده است، برخی مثبت و برخی منفی.

جارمن پس از آنکه به سوء استفاده و درآمدزایی از بلیت های کنسرت سوییفت با فروش به قیمت بسیار بالاتر از قیمت اصلی متهم شد، چند روز بعد ویدئوی دیگری در پاسخ به منتقدانش منتشر کرد.

طرفدار تیلور
طرفدار تیلور

او در این ویدئو توضیح داد که بلیت های ردیف چهارم کنسرت سوییفت را خریداری نکرده بود، بلکه در یک قرعه کشی آن ها را برنده شده بود.

جارمن گفت: «خیلی ها به خاطر فروختن بلیت هایم از دستم عصبانی شده اند. ولی فکر می کنم شما هم اگر چند تا بلیت داشتید و کسی به شما پیشنهاد می داد که در ازای نرفتن به کنسرت ۱۴ هزار دلار بگیرید، قبول می کردید.»

او در ادامه گفت: «و توجه داشته باشید که من چند بلیت دیگر هم از تور تیلور سوییفت دارم. اولش هیچ بلیتی از تور تیلور سوییفت نداشتم و خیلی بخاطرش ناراحت بودم. ولی بعداً به عنوان هدیه ی کریسمس این بلیت ها را گرفتم که بهترین هدیه بود.»

خواننده محبوب
خواننده محبوب

این تیک تاکر همچنین گفت: «بعدش در ماه فوریه هم با اینکه انتظارش را نداشتم چند بلیت دیگر هم در قرعه کشی یک سایت فروش بلیت کنسرت برنده شدم که بلیت های ردیف پایین کنسرت، نزدیک به سن بودند. خیلی برای رفتن به این کنسرت هیجان داشتم ولی وقتی دیدم بعضی ها دارند بلیت های تور تیلور سوییفت را به قیمت ۶ هزار دلار می فروشند، به فکر فروختن شان افتادم.»

جارمن در ادامه گفت: «و راضی هم بودم. کاملاً راضی بودم که فقط یک بار به کنسرت تیلور سوییفت، در ردیف های عقب بروم. بنابراین احساس اجبار برای این کار نمی کردم و برایم حکم گزینه ی اضافه ای بود که در اختیارم بود. قطعاً خیلی خوش شانس بودم ولی امیدوارم به آن کسی که بلیت هایم را خرید خیلی خوش بگذرد. و امیدوارم که باز هم این فرصت نصیبم شود که از فاصله ای آنقدر نزدیک به کنسرت تیلور سوییفت بروم.»

2 دیدگاه

 1. بله هنرمندان فاسد‌بچه‌بازهمجنسبازامریکا‌‌ازتور‌کنسرتهایشان‌‌برا‌خودشان‌‌استفاده‌های.مالی.تبلیغاتی‌میکنند‌‌براشیطان‌
  ایلومیناتی‌ تبلیغ‌میکنند‌اما‌هنرمندان‌زن‌ایرانی‌حق‌ندارند
  صدایشان رابلندکنند‌از‌راه‌حلال‌ااستعدادخدادادیشان‌
  ارتزاق.کنند‌اما‌اخوندهای‌گوهخورانگل‌قاریان‌گوهخور
  مداحان.کونده.‌همه.این.گوهخوران‌مذهبی‌‌همحنسباز‌
  مفتخور‌انگل‌ میتوانند‌ارارکنند.رزق.کثافتشان‌را‌ازخزانه‌
  مردم‌ بردارند

 2. سلام و درود به همه نی نی بان ها و سپاس ویژه از عزیزانی که زحمت می کشند واقعا اینطور صفحه ای برام جالب و جذاب بود که تیتر وار همه مطلبی داشته باشه و مطالبش هم خوب بود استفاده کردم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا