شوهر سابق جنیفر لوپز در ۵۵ سالگی پدر شد / عکس عجیب زایمان خانم مدل! + عکس

فرزند مارک آنتونی خواننده ۵۵ ساله و همسر چهارمش متولد شد. این مدل جذاب زن ۲۴ ساله این خبر خوشحال کننده را با انتشار عکسی در صفحه‌ اینستاگرامش اعلام کرد. چهره آرایش کرده پس از زایمان همسر او سوژه شده است.

عکس عجیب زایمان خانم مدل

عکس عجیب زایمان خانم مدل

بارداری در زمان کم!

خبر بارداری نادیا تنها دو هفته پس از ازدواج این زوج در یک مراسم مجلل پر از ستاره در ۲۸ ژانویه در میامی منتشر شده است.

شوهر سابق جنیفر لوپز کیست؟

مارک آنتونی خواننده 55 ساله آمریکایی برای چهارمین بار طی مراسمی خصوصی با حضور جمعی از چهره‌های مشهور در میامی با نادیا فریرا مدل ۲۳ ساله پاراگوئه‌‌ای ازدواج کرد. جالب است بدانید این عروسی، چهارمین ازدواج خواننده آمریکایی محسوب می‌شود و باید در آینده دید که چقدر پایدار است! مارک آنتونی از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۴ با دایانارا تورس، از سال ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۴ با جنیفر لوپز و از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷ با شانون دی لیما ازدواج کرده بود. او پدر دوقلوهای جنیفر است.

شوهر سابق جنیفر لوپز کیست؟

چرا جنیفر لوپز طلاق گرفت؟

زوج سابق هالیوودی دو قلوهای ۱۳ ساله‌ ای به نام مکس و اما دارند و خوانده آمریکایی به تازگی دلیل جدایی اش از همسر سابقش را فاش کرده است. جنیفر لوپز در مصاحبه ای که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد گفت: تا زمانی که سلنا را کار کردم طعم شهرت را نچشیده بودم. بعد از آن فیلم دچار حملات پانیک شدم.

به یاد دارم که در خیابان قدم می زدم و یکی فریاد می زد: جنیفر! و نمی دانستم او کیست. من به خانه دویدم. از همان لحظه متوجه شدم که نمی توانم در جمع تنها باشم.

لوپز ادامه داد که همین اضطراب باعث شده او متوجه شود که نباید با آنتونی ازدواج کند. او در کتاب «عشق واقعی» که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد، نوشت که می‌دانست ازدواجش در طول یک عکاسی به پایان می‌رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا