طالع بینی روزانه جمعه ۳ فروردین ۱۴۰۳

طالع بینی روزانه جمعه ۳ فروردین ۱۴۰۳

طالع بینی روزانه یک باور شخصی است که ممکن است درست یا غلط باشد. باتوجه به باور و اعتقادات شما و انرژیتان این طالع میتواند درست باشد. ولی فراموش نکنید که این فال ها بیشتر جنبه سرگرمی دارند.

در ادامه به بررسی طالع بینی ماه های سال خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید:

طالع بینی روزانه متولدین فروردین:

در چنین روزی دوستی شما را غافلگیر خواهید کرد پس خودتان را آماده اتفاقات خوب کنید. سعی کنید امسال تا جایی که می توانید از مشکلات بی اهمیت دوری کنید و به جای آن تمرکز خود را بر اهداف مهم و بلند مرتبه خود بگذارید. شما با توانایی هایی که دارید می توانید به راحتی از موانع عبور کنید. موفقیت در یک قدمی شماست پس برای به دست آوردنش درنگ نکنید. در این راه از کمک خانواده و اطرافیان تان نیز استفاده کنید. به زودی فرصتی برایتان ایجاد می شود که لایقش هستید. موفقیت و پیشرفت شما در ماه تیر به اوج خود خواهد رسید کافی است کمی صبر کنید.

طالع بینی روزانه متولدین اردیبهشت:

امروز اطرافتان پر از آدم خواهد بود و به میهمانی های زیادی خواهید رفت. از آنجا که جذابیت شما بیش از پیش شده است، افراد زیادی را به خود جذب می کنید و حتی اگر مجرد هستید می توانید در میان آنها شریک زندگی خود را بیابید. این روزها زمان خوبی است تا ارتباطات خود را گسترش دهید و دوستان جدیدی بیابید. البته در کنار این رفت و آمدها یادتان باشد که برای خودتان نیز وقت بگذارید و به اندازه کافی استراحت کنید تا انرژی لازم را برای انجام کارهایی که برایشان برنامه ریزی کرده اید، داشته باشید.طالع بینی

طالع بینی روزانه متولدین خرداد:

جذابیت و رفتار خوب و مهربان تان موجب شده تا اطرافیانتان به شما توجه بیشتری نسبت به قبل نشان دهند. شما نیز از این بابت خوشحال و راضی هستید. از آنجا که اعتماد به نفس تان بالا رفته، دست به هر کاری بزنید موفقیت شما حتمی است. اگر مسائل کاری ذهن تان را درگیر کرده است، بهتر است این روزها نگران کارهایتان نباشید و آنها را به روزهای پس از تعطیلات موکول کنید. این روزها تا می توانید استراحت کنید و از ارتباط با اطرافیان تان لذت ببرید. اگر مجرد هستید، در این رفت و آمدها احتمال این که شریک زندگی خود را پیدا کنید، زیاد است.

طالع بینی روزانه متولدین تیر:

در نظر دارید برای سال جدید بیزینس شخصی خود را راه بیاندازید به همین دلیل از همین حالا در حال برنامه ریزی برای آن هستید. اما یادتان باشد که قبل از هر اقدامی، اطلاعات خود را تکمیل کنید. خوب است که به فکر افزایش درآمد مالی خود باشید اما اگر بی فکر عمل کنید ممکن است در آینده پشیمانی به سراغ تان آید. امروز زمان خوبی برای برداشتن اولین قدم است زیرا تمام ستاره های خوشبختی در حال چشمک زدن در آسمان شما هستند. منتشر یک سورپرایز از عشق تان باشید.طالع بینی

طالع بینی روزانه متولدین مرداد:

اگر به فکر خرید یا فروش خانه هستید، امروز زمان خوبی برای این کار است. شما برای رسیدن به یکی از هدف هایتان صبر بسیاری کرده اید و حال انتظارها به پایان رسیده و شما به آنچه باید، رسیده اید. برای موفقیت و پیشرفت های بیشتر، از همین امروز که انرژی شما زیاد و به اندازه کافی خوش بین هستید، قدم بردارید. اخیرا میان شما و یکی از دوستان تان دلخوری پیش آمده، بهتر است کدورت ها را کنار بگذارید و با یک تماس تلفنی او را خوشحال کنید. هر چه این روزها ارتباطات خود را بیشتر کنید، به شما بیشتر خوش خواهد گذشت.طالع بینی

طالع بینی روزانه متولدین شهریور:

به یک میهمانی دعوت می شوید و افراد زیادی را ملاقات می کنید که می توانند روز شما را به بهترین شکل بسازند. در میان آنها فردی است که توجه شما را به خود جلب کرده، او نیز به برقراری ارتباط با شما تمایل دارد، پس خجالت را کنار بگذارید و برای شروع رابطه ای شیرین، قدم بردارید. تلفن های زیادی نیز به شما می شود که ممکن است برخی از آنها در مورد مسائل کاری باشد. پیشنهاد های خوبی به شما می شود که بهتر است قبل از دادن هر قول و قراری از خود و توانایی هایتان اطمینان یابید.

متولدین مهر:

کارهای عقب مانده زیادی دارید اما بهتر است این روزها نگرانی ها را کنار بگذارید و تنها خوش بگذرانید. شما برای رسیدن به هدف هایتان تلاش زیادی کرده اید و به زودی به نتیجه قابل قبول تان خواهید رسید. حمایت یکی از اطرافیان تان منجر می شود که در کار خود پیشرفت کنید، فقط کافی است کمی صبر کنید تا به آنچه لایق اش هستید، برسید. قدر موقعیت اجتماعی خود را بدانید و فریب وسوسه حسودها را نخورید. بین ایده های بلند مرتبه و مسئولیت های خود تعادل ایجاد کنید تا همه چیز با موفقیت پیش رود.

متولدین آبان:

به فکر شروع پروژه ای هستید که فکر می کنید موفقیت شما در آن حتمی است. ایده های خوبی در ذهن تان است که اگر برای آنها همین امروز قدم بردارید، نتایج خوبی را دریافت خواهید کرد. اگر چه باید بیش از آنچه فکرش را می کنید برای شروع این کار هزینه کنید اما در نهایت سود قابل ملاحظه ای دریافت خواهید کرد. این روزها به یک میهمانی دعوت می شود و دوستی را که مدت ها از آن بی خبر بوده اید، ملاقات خواهید کرد. منتظر یک خبر خوب از او باشید.

متولدین آذر:

وقت آن است که خودتان را به اطرافیان ثابت کنید. اعتماد به نفس شما در حال حاضر بیشتر از همیشه است طوری که خودتان هم باورتان نمی شود. بنابراین در جمع باشید و از توانایی هایتان استفاده کنید. خودتان را دست کم نگیرید تا معجزه خوشبختی برایتان اتفاق افتد. به زودی یک قرار ملاقاتی خواهید داشت که تاثیر زیادی در زندگی تان خواهد داشت. امروز بیش از منطق از احساس تان کمک بگیرید تا شما را به سمت هدف تان سوق دهد.

متولدین دی:

موضوعی ذهن شما را درگیر کرده و آنقدر در پی به دست آوردن اطلاعات در مورد آن هستید که کل روز را در خانه سپری خواهید کرد. اما یادتان نرود که این روزها زمان استراحت و خوش گذرانی است. سعی کنید وقت بیشتری را با خانواده بگذرانید و دوستانی را که در روزهای عادی برای دیدن آنها وقت ندارید، ملاقات کنید و از طبیعت بهاری بیشتر لذت ببرید. ورزش و تحرک ماهیچه ها می تواند ذهن شما را نیز فعال تر کند. برای بیان احساسات خود به فرد مورد علاقه تان جسارت به خرج دهید.طالع بینی

متولدین بهمن:

بالاخره تلاش های اخیر شما نتیجه می دهد و شما به پولی که مدت ها انتظار آن را می کشیدید، می رسید. تمام نشانه ها حاکی از آن است که امسال موفقیت و پیشرفت قابل ملاحظه ای در زندگی تان خواهید داشت کافی است برای مرحله به مرحله آنها برنامه ریزی کنید. اگر مجرد هستید و به فکر شروع یک رابطه، این روزها زمان خوبی برای برداشتن اولین قدم هاست. اگر هم متاهل اید، برای یک سفر برنامه ریزی کنید یا با انجام فعالیت های جدید به زندگی خود هیجان دهید.طالع بینی

متولدین اسفند:

شاید دوست داشته باشید تنها در خانه بمانید و کتاب بخواهید اما یادتان باشد که این روزهای بهاری زمان خوبی برای بیرون رفتن و دید و بازدید است. اگر موضوعی ذهن تان را درگیر کرده و برای به دست آوردن اطلاعات، ساعات زیادی را به مطالعه اختصاص می دهید، برای جلوگیری از سردرد و خستگی، استراحت را فراموش نکنید. در ساعات پایانی روز تلفنی به شما می شود که حاوی یک خبر خوب است. می توانید شادی خود را با خرید یک شیرینی در کنار خانواده جشن بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا