طالع بینی روزانه دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳

طالع بینی روزانه دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳

طالع بینی روزانه و هفتگی بیشتر جنبه سرگرمی دارند. اما اگر نیم نگاهی به آن ها بیندازید پشیمان نمیشوید و به نظرتان جالب می آید.طالع بینی روزانه

در ادامه به بررسی طالع بینی ماه های مختلف سال خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید:

طالع بینی روزانه متولدین فروردین:

با شروع بهار کسب و کارتان رونق بیشتری گرفته و از این بابت باید خدا را شاکر باشید، در زمان های فراغت سعی کنید از ورزش غافل نشوید، با دوستی جرو بحث مختصر خواهید داشت اما در انتها به نقطه نظری مشترک می رسید و کدورتی حس نخواهید کرد. برخلاف گذشته کمتر عصبی می شوید و این به نفعتان است زیرا دوستانتان را از دست نخواهید داد و در جمع فامیل نیز خوش می درخشید.

طالع بینی روزانه متولدین اردیبهشت:

خوشحال باشید، وامی را که مدتها بود درخواست کرده بودید به دستتان خواهد رسید، برای استفاده از آن برنامه ریزی درستی کنید تا مشکلات مالی بیشتری را حل کنید. به دیدن یک دوست قدیمی خواهید رفت و در این دیدار حرفهای جالبی خواهید شنید سعی کنید ارتباطتان را با او بیشتر کنید زیرا هر دو به یکدیگر احتیاج دارید. روزهای آینده برایتان به صورتی جذاب در پیش خواهد بود طوریکه رویاهایتان را در بیداری خواهید دید.

طالع بینی روزانه متولدین خرداد:

خیلی درگیر سود و زیان اموال خود قرار گرفته اید بهتر است کمی به خودتان استراحت دهید و تا مدتی همه چیز را به حال خوش بگذارید تا ببینید چه پیش می آید. عشق را دست کم نگیرید و گاهی هم به فرمان او گوش دهید. برای بدست آوردن خواسته تان به شخصی رو خواهید زد، نگران نباشید او بدون هیچ چشمداشتی به کمک شما خواهد آمد اما شما نیز در اولین فرصت خوبی او را جبران کنید.

یکی از آشناهای شما که در بیمارستان بستری است به زودی مرخص خواهد شد.

متولدین تیر:

تیرماهی عزیز تا چند روز دیگر پولی به حساب‌ شما ریخته خواهد شد که بی صبرانه منتظرش بودید، می توانید این پول را صرف هزینه یک عمل زیبایی کنید و یا برای تابستان خود برنامه تفریحی بچینید. این روزها فرصت بسیار مناسبی برای کسب تجربیات جدید دارید. اگر نامزد و یا همسری دارید بهتر است به او نزدیکتر شوید و برای او بیشتر دلبری کنید. از دوستان نزدیک خود غافل نشوید زیرا در مواقع تنگنا به دادتان خواهند رسید.

متولدین مرداد:

لج و لجبازی را کنار بگذارید و برای انجام کارهایتان جدیت بیشتر به خرج دهید، در این صورت به اهداف خود خواهید رسید و از حالت نابسامانی و بلاتکلیفی خارج خواهید شد، مشکلاتی که در چند هفته اخیر برایتان بوجود آمده است به زودی حل خواهند شد و همچنین پولی بدستتان می رسد که می توانید برای خود چندین مورد از کالاهایی را که تصمیم خریدش را داشتید تهیه کنید.طالع بینی روزانه

متولدین شهریور:

برای برگذاری یک جشن از شما نظرخواهی خواهد شد، سعی کنید تمام توان خود را در هر چه بهتر شدن جشن بگذارید، از آنجایی که شما فردی نیکوکار می باشید از شما در انجام کارهای خیر دعوت خواهد شد. دوستی قدیمی به دیدن شما خواهد آمد و ساعتها با هم به تجدید خاطرات گذشته خواهید پرداخت. تا 2 وعده زمانی دیگر شخصی که به شما بدهکار بوده پولی برایتان واریز خواهد کرد.

متولدین مهر:

بهتر است برای گذراندن تعطیلات تابستانی خود فکری بکنید، از هم اکنون به فکر یک مسافرت چند روزه باشید و می توانید در این سفر با خانواده و یا دوستانتان همراه شوید. در فال این روز شما جابجایی دیده می شود، احتمالا این جابجایی مربوط به محل سکونت شما باشد. حواستان را جمع کنید تا با همسایه هایتان برخوردی مودبانه و محترمانه داشته باشید.طالع بینی روزانه

متولدین آبان:

از شخصی که متولد فصل بهار است خبری خواهید شنید این خبر می تواند در زندگی شما تاثیر بگذارد اما نباید بیش از حد فکرتان را مشغول آن کنید، به دیدن بزرگترهای فامیل خواهید رفت و آنها به شما پیشنهاد ازدواج خواهند داد. بهتر است تا دیر نشده خودتان دست بکار شوید و فرد مورد نظر خودتان را پیدا کنید نگران نباشید شما از آن‌ دسته آدمهایی هستید که به عشق بعد از ازدواج اعتقاد دارند.

متولدین آذر:

سفری کوتاه برایتان پیش خواهد آمد درست است که این سفر کاری می باشد اما می توانید تا جای ممکن از رفتن به سفر لذت ببرید. شما در هر زمینه ای استعداد فوق العاده ای دارید و می توانید از آن استفاده کنید، مدتیست که کسب و کار کوچکی راه انداخته اید که خوشبختانه کارتان می گیرد و می توانید سود خوبی بدست بیاورید.طالع بینی روزانه

متولدین دی:

در تمام طول سال منتطر چنین روزهایی بودی پس حالا که به آن رسیدید سعی کنید تمام برنامه هایی که داشتید انجام دهید. چند تفریح تابستانی در پیش دارید که یک به یک انجام خواهید داد‌. از زمانی که یک عضو جدید به خانواده شما اضافه شده دیگر حال و هوای شما و اطرافیانتان فرق کرده و خیلی بهتر شده. هدیه ای از شخصی بدون مناسبت دریافت می کنید و به نوعی سوپرایز خواهید شد.

متولدین بهمن:

ماشینی که در ثبت نام خودرو برنده شدید به زودی به دستتان می رسد احتیاط کنید و تا مدتی با آن راه دور نروید. صدقه دادن را فراموش نکنید، برای رسیدن به یک خواسته باید با شخصی صحبت کنید که شما را راهنمایی کند. چند روزی غذای سبک بخورید تا وزن‌تان در حد تعادل بماند. برای ماندن در وزن ایده آل ورزش را فراموش نکنید. بهتر است یک سری فیلم در ژانر مورد علاقه تان دانلود کنید تا شبها تماشا کنید.

پایان این هفته برای شما خیلی جذاب تمام خواهد شد سفری در پیش دارید که در آنجا با یک نفر آشنا خواهید شد و همین آشنایی شما را به یکدیگر نزدیک خواهد کرد.

متولدین اسفند:

سالهاست که با یک دوست قدیمی دچار اختلاف شده اید اما به همین زودی ها در یک دیدار اتفاقی یکدیگر را خواهید دید و کدورت ها را کنار خواهید گذاشت، از طرف شخصی یک هدیه که احتمالا نقدی باشد بدستت می رسد. شما فرد زرنگی هستید و هرگز بی گدار به آب نمی زنید اما بهتر است اینبار حواستان را بیشتر جمع کنید.

وسیله ای را که از کودکی در آرزوی داشتنش بودید بدست خواهید آورد، برای رسیدن به هدفتان با چند نفری جنگ دارید بهتر است گاهی هم شما کوتاه بیایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا