علیرضا بیرانوند رسما وارد دنیای مدلینگ شد / تغییر ۱۸۰ درجه چهره آقای فوتبالیست! + عکس

علیرضا بیرانوند در اینستاگرام با انتشار تصاویر زیر از ورود خود به دنیای مدلینگ خبر داد. این دروازه بان متولد ۳۰ شهریور ۱۳۷۱ در خرم آباد است. مدل شدن علیرضا بیرانوند سوژه شد.

مدل شدن علیرضا بیرانوند سوژه شد

مدل شدن علیرضا بیرانوند سوژه شد

علیرضا بیرانوند رسما وارد دنیای مدلینگ شد

قد علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند از کارگری به دروازه بان شماره یک ایران با ۱۹۴ سانتی متر قد رسید. فرزندا اول خانوادست و چهار خواهر بنام های سرور، آرزو، سهیلا، نگین و یک برادر بنام احمدرضا دارد و اصالتا اهل روستای پشته جزایری خرم آباد است.

قد علیرضا بیرانوند

فرار علیرضا بیرانوند به تهران!

در سال ۸۶ وقتی ۱۵ ساله بودم از اقوام و فامیل پول کرایه ام را قرض کردم تا بتوانم به تهران بیایم، یعنی فقط سوار اتوبوس شدم تا برای فوتبال از خرم آباد به تهران بیایم. در اتوبوس با فردی با نام حسین فیض مربی تیم وحدت آشنا شدم. او بدون گرفتن هزینه ای مرا به تیم خود برد و بعد از یکسال در سال ۸۷ توسط مربی امیدهای نفت تهران برای نوجوانان این تیم انتخاب شدم. زمان حضور خود در تهران، خانه عمش زندگی می کرد تا اینکه مدتی هم در چمن های دور میدان آزاد می خواید تا اینکه در یکی از فست فوت ها کار پیدا کرد.

فرار علیرضا بیرانوند به تهران!

هر روز از ۶ صبح تا ۱۲ ظهر ظرف های پیتزا رو چرب می کرد، ۱۲ می رفت سر تمرین و دوباره بر میگشت و همانجا کارش را ادامه می داد. بعد از کار در فست فود مدتی هم در یک کارواش کار کردم که شرایط بهتری داشت، آنجا به علت قد بلندم مسئول ماشین‌ های شاسی بلند شده بودم.

ازدواج علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند در سال ۱۳۸۹ وقتی ۱۸ ساله بود ازدواج کرد که ثمره آن یک پسر بنام طاها و یک دختر بنام بارانا متولد سال ۹۵ است. می گوید یکی از دلایل موفقیت های من، زود ازدواج کردنم بود چون بعد از تمرین مجردها به تفریح می پردازند و حاشیه اطرافشان زیاد می شد. اما من همیشه بعد از تمرین همسر و فرزندانم منتظرم هستند و مستقیم به خانه می روم.

10 دیدگاه

  1. خدا وکیلی از طلا هم لباس بپوشی معلومه کی هستی، به گروه خونت نمیخوره این کارها، فقط خدا شناس بده

  2. آقاییکه بیرانوند و انتخاب کردی برای مدلینگ بهت بگم شوهر من از این آقا خیلی خوشگله هم اینکه چند سانت، هم از این قدش بلنده و خیلی هم چهار شونه س. اصلآ بیست بیست تعریف نمیکنم واقعیت و گفتم خواستم بگم اگه دنبال مدلینگ هستی بیرانوند به دردت نمیخوره به چیزی که گفتم خوب فک کن 🤗🤗

  3. آقاییکه بیرانوند و انتخاب کردی برای مدلینگ بهت بگم شوهر من هم از این آقا خیلی خوشگله هم اینکه چند سانت، هم از این قدش بلنده و خیلی هم چهار شونه س. اصلآ بیست بیست تعریف نمیکنم واقعیت و گفتم خواستم بگم اگه دنبال مدلینگ هستی بیرانوند به دردت نمیخوره به چیزی که گفتم خوب فک کن 🤗🤗

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا