عمارت 10 میلیون دلاری آقای اسطوره فوتبال در آمریکا با 9 حمام سوژه شد!

خانه ۱۰ میلیون دلاری لیونل مسی و همسرش در فلوریدا با ۱۰ اتاق خواب و ۹ حمام

لیونل مسی و خانواده‌اش، خانه‌ای به ارزش ۱۰.۷۵ میلیون دلار را در شهر فورت لادردیل ایالت فلوریدا خریداری کرده‌اند که ۱۰ اتاق خواب، یک باشگاه ورزشی، دو اسکله و یک استخر دارد.

عمارت 10 میلیون دلاری مسی

فوق ستاره آرژانتینی که قراردادی دو و نیم ساله به ارزش ۵۰ تا ۶۰ میلیون دلار در هر فصل امضا کرده؛ از زمان پیوستن به باشگاه اینتر میامی در تابستان، دارایی‌های خود را گسترش داده است.

عمارت 10 میلیون دلاری اسطوره فوتبال

او قبلاً یک آپارتمان لوکس ۹ میلیون دلاری در میامی داشته و بر اساس گزارش‌ها، هم اکنون دو آپارتمان دیگر در ساحل سانی آیلز دارد.

این ستاره فوتبال، اخیراً ملک جدیدی به مساحت ۹۷۵ متر مربع خریداری کرده است. خانه جدید او در کنار ساحل قرار داشته و حدود ۱۵ دقیقه تا استادیوم DRV PNK میامی با ماشین فاصله دارد. داخل آن، ۹ حمام، آشپزخانه ایتالیایی، باشگاه ورزشی و سوئیت VIP وجود دارد.

مسی، این ملک را با کمک تیم سیمپکین خریداری کرده، تیمی که از زمان تأسیس باشگاه MLS در سال ۲۰۱۸، به بازیکنان آن در خرید ملک کمک کرده است.

طبق گزارش روزنامه اسپانیایی Cadena Ser، برنده جام جهانی سال ۲۰۱۹، یک آپارتمان در برج «Porsche Design» شهر میامی هم خریداری کرده است.

عمارت 10 میلیون دلاری اسطوره فوتبال

این برج ۶۰ طبقه، حدود ۲۵ دقیقه با ورزشگاه اینتر میامی فاصله دارد.

عمارت 10 میلیون دلاری اسطوره فوتبال

این ساختمان، دارای چندین آسانسور بوده که به طور انحصاری برای اتومبیل‌های ساکنین طراحی شده‌اند تا مالکان بتوانند وسایل نقلیه خود را در مکان اختصاصی خود پارک کنند. همچنین، علاوه بر آسانسور اتومبیل، رستوران و سالن استراحت در فضای باز رو به دریا دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا