عکس جدید دختر پریانکا چوپرا و نیک جوناس در کنسرت لو رفت!

نیک جوناس خواننده 30 ساله مشهور، پریانکا چوپرا همسر بازیگر خود و دختر یک ساله‌شان را برای تماشای کنسرت گروه خود برد!

جدیدترین عکس دختر پریانکا چوپرا

نیک جوناس عکس‌هایی جدید و شیرین از دخترش به اشتراک گذاشته است. در عکس‌هایی که یکشنبه در اینستاگرامش منتشر کرد نگاهی شیرین از زندگی خود به عنوان یک هنرمند و پدر را به طرفداران نشان داد.

یکی از این عکس‌ها لحظه‌ای صمیمانه را از بررسی صوتی قبل از کنسرتش در با دختر 19 ماهه خود را به اشتراک گذاشت. مالتی ماری جوناس بر روی پای پدرش پشت درام نشسته و چوب‌های آن را در دست گرفته است.

جدیدترین عکس دختر پریانکا چوپرا

جوناس 31 ساله در توضیح این پست نوشت: «از بررسی صدا تا بر روی صحنه با دختر و همسرم. اولین شب کنسرت ما بهتر از تصورم بود. نمی‌توانم برای شب دوم صبر کنم.»

تور برادران جوناس روز شنبه در نیویورک آغاز شد. همسر این نوازنده، بازیگر هندی پریانکا چوپرا جوناس 41 ساله، نیز حمایت خود را از همسرش نشان داد.

عکس‌های جدید دختر پریانکا چوپرا!!

چوپرا جوناس مجموعه عکس‌هایی را در اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت: «تو خیره کننده هستی. من و مالتی ماری خیلی خوش شانسیم که تو را داریم. شروع این تور باورنکردنی را تبریک می‌گویم.»

جدیدترین عکس دختر پریانکا چوپرا

نیک، کوین جوناس و جو جوناس برای کنسرت خود در جاده هستند.

این سه برادر چهار فرزند خود را نیز با خود به کنسرت آوردند. کوین جوناس و همسرش دنیل پدر و مادر آلنا 9 ساله و والنتینا 6 ساله هستند.

در حالی که جو و همسرش سوفی ترنر یک دختر 3 ساله به نام ویا و یک نوزاد دختر 13 ماهه دارند.

جدیدترین عکس دختر پریانکا چوپرا
NEW YORK, NY – APRIL 26: Priyanka Chopra discusses “Quantico” with the Build Series at Build Studio on April 26, 2018 in New York City. (Photo by Roy Rochlin/WireImage)

عکس‌های جدید دختر نیک جوناس و پریانکا چوپرا در کنسرت گروه برادران جوناس

اما این تور، که اکنون یک ماجرای کامل خانوادگی است، اولین باری است که نیک می‌تواند همراه با دخترش مالتی و همسرش سفر کند.

وقتی صحبت از مالتی ماری می‌شود، موسیقی در رگ های او جاری است. نیک درمورد دخترش گفت: «او عاشق موسیقی است، بنابراین حضور او در کنسرت لذت بخش است. این اولین بار است که من به عنوان یک پدر به تور می‌روم. هر روز یک ماجراجویی جدید دیوانه‌کننده است. من فکر می‌کنم این بزرگترین بخش از این تور است که نسل دوم جوناس‌ها آن را تجربه کنند. این کنسرت‌ها برای خانواده ما شگفت انگیز خواهد بود.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا