فال روزانه دوشنبه ۶ شهریور ۱۴۰۲ « فال حافظ امروز »

فال روزانه واقعی شخصی برای متولدین ۶ شهریور:

فال روز تولد: شما فردی فعال، پرانرژی، قابل اعتماد، منظم و با قدرت بالای تصمیم گیری هستید. شما همیشه از ایده های جدید استقبال می کنید و علاقه ی زیادی به مطالعه کردن و بالا بردن سطح دانش خود و کشف ناشناخته ها هستید. با این همه ویژگی های بدی هم دارید و گاهی خجالتی، از خود راضی و یا دمدمی مزاج می­شوید. سالی که در پیش رو دارید از لحاظ مادی برایتان بسیار خوب خواهد بود و حتی این امکان وجود دارد که مبلغ زیادی در قالب ارث، جایزه و امثال آن به دست بیاورید. شاید با شخصی که دوست دارید در طول سال دعواهای بزرگ و کوچک زیادی داشته باشید، اما آنچه اهمیت دارد این است که در نهایت با احساسی عاشقانه در کنار هم باقی خواهید ماند. آنهایی که مشغول تحصیل هستند عملکرد بسیار خوبی خواهند داشت و نتیجه ی زحمات خود را نیز خواهند دید. ماه­های آذر، اسفند و مرداد مهم ترین ماه های امسال خواهند بود.

♈ فال روزانه متولدین فروردین

در زمینه ی حرفه ای و همچنین در رابطه با فعالیت­های هنر یو خلاقانه ای که دنبال می کنید اکنون زمان بسیار خوبی برای شروع پروژه های جدیدی که قلبا به آنها ایمان دارید خواهد بود. شاید بتوانید با جستجو در اینترنت و یافتن موارد مشابه در کشورهای مختلف ایده های جدیدی در این رابطه به دست بیاورید. شما امروز خیلی احساساتی تر از همیشه هستید، مخصوصا وقتی پای روابط عاطفی در میان باشد. دلتان می خواهد یک بعدازظهر عاشقانه را با شخصی که دوست دارید بگذرانید و با او در مورد احساسات عمیق خود صحبت کنید. نیازی به نشان دادن واکنش های شدید نیست، کافیست محدودیت های خود را با دیگران در میان گذاشته و سپس دست به کار شوید. در حال حاضر بین رویاهای رنگارنگ و واقعیت های زندگی گیر افتاده اید، از آمادگی لازم برای پشت پا زدن به نگرانی های روزمره تان برخوردارید اما هنوز هم نگران نقاط مبهمی هستید که برایتان پوشیده هستند، با نگرشی مثبت می توانید این نگرانی را برطرف کنید.

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

امروز این طور به نظرتان می رسد که یک نفر که سطح قدرت و مقامش از شما بالاتر است قصد دارد جلوی رسیدن شما به خواسته هایتان را بگیرد. اما کمی با خودتان صادق باشید، شما همیشه در هنگام مواجه شدن با درهای بسته خودتان را در چنین موقعیتی تصور می کنید. درست است که پیدا کردن یک دشمن فرضی و مقصر دانستن او برای همه مشکلات و شکست ها کار خیلی راحت تری است، اما شما باید نقش خودتان را هم در به وجود آمدن وضعیت موجود مورد بررسی قرار دهید. ممکن است با بیان افکار و احساساتتان به دیگران اجازه دهید که به راحتی وارد حریم خصوصی تان شوند، ریسک کردن در حال حاضر می تواند بین شما و دیگران موانعی به وجود آورد. حس می کنید که دلتان می خواهد در مورد نیازهایتان حرف بزنید، به خصوص اگر آن ها با امور احساسی تان مربوط باشند. این روزها منطقی بودن برایتان تا حدی چالش برانگیز خواهد بود، بهتر است بیشتر به خود سخت بگیرید تا پشیمان نشوید.

♊ فال امروز متولدین خرداد

امروز ممکن است درگیر بحث هایی ناخواسته با اطرافیانتان خود شوید و حرف هایتان به جایی کشیده شوند که نه شما و نه طرف مقابلتان از آن لذت خواهید برد. با این حال این صحبت ها ممکن است به احساسات سرکوب شده مجال بروز بدهند و با گفته شدن حقیقت یک دلخوری طولانی مدت که همیشه سعی در پنهان کردن آن داشته اید برای همیشه از بین برود و روابطتان حتی از قبل هم بهتر شوند. گذراندن یک بعدازظهر عاشقانه با شخصی که دوست دارید تا حد زیادی از میزان فشار عاطفی و روانی امروزتان خواهد کاست. این روزها احساس می کنید به جز موضوعات مهم و اساسی هیچ حرفی برا گفتن با دیگران ندارید. محدودیت های خود را تشخیص دهید، اگر شرایط جدید خود را بپذیرید سد ها و موانع از سر راهتان کنار خواهند رفت و راهتان هموار می گردد. مشتاقید روی موضوعی تحقیق کنید که مدتهاست از آن فرار می کنید، هراستان نسبت به آن از بین رفته و مایلید دیگران نیز شنونده نقطه نظرات و ایده هایتان باشند.

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز شما با حرف هایتان ممکن است همکارانتان را کمی متعجب کنید. شما می توانید بی آن که کسی را ناراحت کنید خیلی صریح و راحت در مورد همه چیز صحبت کنید. فقط سعی کنید در مورد چیزهایی که می دانید اطرافیانتان دوست ندارند راجع به آنها صحبت کنند چیزی نگویید. امشب یک میهمانی دو نفره به راه بیندازید که مهمان‌­های آن فقط خودتان و عشقتان هستید. یک غذای خوشمزه بپزید و از لحظه های بودن در کنار هم لذت ببرید و در مورد احساسات خود صحبت کنید. وقت زیادی برای انجام کارهای نیم تمام قدیمی دارید. با وجود آن که از نظر احساسی و عاطفی سبک بال تر هستید باز هم نمی توانید به راحتی به خواسته هایتان برسید. در مورد ارتباطی محبت آمیز در گذشته خودتان را گول نزنید، با خودتان رو راست باشید تا به سادگی دریابید که آن فرصت از دست رفته است. اوقاتی را به صحبت در مورد موضوعاتی اختصاص دهید که فکرتان را به خود مشغول کرده.

♌ فال فردا متولدین مرداد

امروز برطرف کردن سوء تفاهمی که بین شما و یکی از دوستان نزدیکتان پیش آمده است را باید در صدر لیست کارهای امروزتان قرار دهید. شاید وقتی سر صحبت را باز می کنید ذهنتان آشفته باشد و ندانید که از کجا باید شرع کنید، اما همین که شروع به حرف زدن کنید کم کم کنترل افکار و حرف هایتان را در دست خواهید گرفت. اگر دیدید طرف مقابلتان دارد مقاومت یا بی محلی می کند زیاد پافشاری نکنید و او را به حال خودش بگذارید. مطمئن باشید که حرف هایتان تأثیری که می خواسته اید را روی او گذاشته اند. از اطرافیانتان نیرو بگیرید. فرصت بسیار خوبیست تا در رشته جدید درسی یا هنری ثبت نام کنید. انگیزه های خود را تقویت کنید، شما از توانایی تطبیق ایده های جدید خود با ایده های قدیمی تان بدون آن که باورهایتان زیر سوال بروند برخوردارید. این روزها چنان نگران آینده هستید که نمی توانید روی لحظه حال متمرکز باقی بمانید. خاطراتی که از گذشته در ذهن دارید بیشتر از مشکلاتی هستند که قرار است در آینده رخ دهند.

♍ فال امروز متولدین شهریور

امروز حس ششم شما در رابطه با مسائل مادی خیلی خوب عمل می­کند و با تکیه به حس درونیتان می توانید علاوه بر یافتن راه حلی برای مشکلات خود، راه هایی هم برای افزایش دادن درآمدتان پیدا کنید. شاید در ابتدا نسبت به این ایده هایی که به ذهنتان خطور می کنند اعتماد چندانی نداشته باشید، اما هیچ ضرری ندارد اگر به طور جدی به آنها فکر کنید. اجازه ندهید انتقادهای دیگران شما را به راحتی از میدان به در کنند، مردم همیشه حرفی برای گفتن دارند و اگر بخواهید به حرف های آنها اهمیت بدهید عملا هیچ کاری نباید بکنید. فال آنلاین به جادوی گذر زمان اعتماد کنید. حضور شما موثر و کارآمد است. بحرانی را در لحظه مدیریت خواهید کرد. به جای تلاش مدام برای کنترل داشتن بر همه مسائل و مدیریت همه چیز، اجازه دهید شخص دیگری نیز عقاید و نظرات خود را بیان کند تا بتواند در به نتیجه رساندن برنامه بلند مدتی که در ذهن دارید یاری تان کند. پشت گوش انداختن مطلبی اصلا به نفعتان نیست.

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز شما هیچ علاقه ای به دست یابی به اطلاعات بیشتر احساس نمی کنید و فکر می کنید همین حالا هم ذهنتان پر شده است از اطلاعات بی ربط و آشفته ای که عملا به کارتان نمی آیند. بهتر است تمام توان و تمرکز خود را روی مشکلی که در محل کارتان پیش آمده است و به کارگیری دانشی که در این رابطه دارید بگذارید و اگر هم می خواهید اطلاعات جدیدی کسب کنید سعی کنید در زمینه ای باشد که به حل این مشکل کمک کند. اگر راهتان را نادرست انتخاب کنید طولی نخواهد کشید که خودتان را در میان اشتباهاتی مضحک غرق خواهید کرد. هیچ کاری به خودی خود درست نمی شود. درباره کاری که قولش را داده بودید تجدید نظر کنید و در مورد کاری که در حال حاضر نیاز به تلاش زیادی ندارد مذاکره و مشورت کنید. شما دقیقا می دانید چه حرف هایی می خواهید به زبان بیاورید، موفقیت های مهم و چشم گیری کسب خواهید کرد.

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز شما اصلا حال و حوصله ی اینکه بخواهید با دیگران سر و کله بزنید را ندارید و با اینکه معمولا آدمی نیستید که سراغ بحث و چالش بروید، وای به حال کسی که امروز بخواهد بین شما و چیزی که دوست دارید یا کاری که می خواهید انجام دهید فاصله بیندازد. شما معتقد هستید این موضوع اهمیت کافی دارد که بخواهید برایش بجنگید. شما از آن دسته آدم هایی هستید که دیگران را به ادامه دادن مسیرشان تشویق می کنید و انتظار دارید که آنها هم در مقابل از شما به همین شکل حمایت کنند. در مورد مسائل کاری در حال حاضر برداشتن گام های بلند چندان راحت به نظر نمی رسد، به جای تلاش بیهوده برای تغییر این روند، زمان را به تفکر در مورد یافتن راهکارهای جدید اختصاص دهید. در رابطه با زندگی عاطفی تان عاقلانه تر رفتار خواهید کرد حتی اگر دلیلش را ندانید. دیگران به شما به چشم راهنما نگاه می کنند، خوش بینی تان با آن ها نیرو می دهد.

♐ فال روزانه متولدین آذر

شما حاضرید برای دوستانتان هر کاری کرده و حتی به دهان شیر بروید، چون این را می دانید که آنها هم همین کار را به خاطر شما خواهند کرد. شجاعتتان در حال حاضر در سطحی بیشتر از همیشه قرار دارد و این موضوع هم به کمکتان خواهد آمد. امروز برای دیدن پیشرفت در کارهایتان زیاد عجله نکنید، این که شما هیچ نشانی از پیشرفت نمی بینید دلیل آن نیست که یک جا مانده اید، فقط شرایط کیهانی فعلا به گونه ای نیست که بتوانید به میزان پیشرفت خود پی ببرید و باید چند روزی دست نگه دارید. شما تصویر کاملا واضح و روشنی  از خواسته هایتان دارید، بهتر است در حال حاضر آرزوهایتان را به زبان نیاورید. مشکل شما این است که یکی از نزدیکانتان تمایلی به همکاری با شما ندارد. گاهی بهتر است احساساتتان را در دل پنهان نگه دارید. افکارتان عاقبت شما را به مسیر درستی هدایت می کند اما باز هم نمی دانید برنامه ریزی هایتان صحیح بوده یا نه.

♑ فال روز متولدین دی

شما گاهی احساس می کنید با وجود اینکه خودتان دارید با نهایت سرعت و قدرت پیش می روید اما انگار دنیای اطرافتان را روی دور کند گذاشته اند. شاید مقام های بالاتر و رئیستان را در این رابطه مقصر بدانید، اما بهتر است قضاوتی نکنید و واکنشی هم نشان ندهید. امروز ممکن است یکی از دوستان و اطرافیانتان با یک نفر که از لحاظ قدرت از او بالاتر است درگیر شود و شما هم احساساتی شده و بخواهید خودتان را وارد این قضیه کرده و به کمک این شخص بروید. با این حال به نفع خودتان و دوستتان است که خودتان را از این ماجرا کنار بکشید. امکانات و اختیارات بیشتری به شما داده خواهد شد. برای برداشتن اولین قدم کافیست کمی بیشتر به حرف های دیگران توجه کنید. اجازه ندهید حرف دیگران شما را از کوره به در ببرد، از آن ها برای تقویت نیروی خود استفاده کنید. حساب آنچه را که به دیگران می دهید و آنچه را که از آن ها دریافت می کنید با دقت داشته باشید. لازم است این روزها جنبه احتیاط را رعایت کنید. می توانید موقعیتی را به فرصتی طلایی تبدیل کنید.

♒ فال متولدین بهمن

قدرت­ ذهن شما امروز افزایش قابل توجهی پیدا کرده است و به همین دلیل هم بخش زیادی از وقتتان را به مطالعه یا انجام تحقیقات در زمینه های مختلف خواهید گذراند. امروز شما احساس می کنید مشکلی جدی و بنیادی در محل کارتان وجود دار که باید از پایه و اساس حل شود، اما انجام این کار برایتان به این راحتی ها هم نخواهد بود، زیرا برخی از افرادی که نقشی کلیدی در این روند بازی می کنند حتی حاضر به پذیرش وجود این مشکلات نخواهند بود. شما می خواهید احساساتتان بر پایه واقعیات شکل بگیرند، این روزها بیشتر از هر زمان دیگری جریانات احساسی تان گیج‌تان کرده، نگران نباشید هرچه بر میزان اطلاعاتتان افزوده شود احساساتتان نیز تغییر می کند. روی دیدگاه های خود پافشاری و سرسختی نکنید و دروازه ذهنتان را به روی دیدگاه های جدید باز بگذارید. واکنش هایتان نسبت به گذشته کمتر قابل پیش بینی خواهند بود.

♓ فال روزانه متولدین اسفند

شما از جهتی که زندگی حرفه ایتان به تازگی به خود گرفته است اصلا راضی نیستید. با این حال فکر می کنید به نفعتان است با شرایطی که پیش آمده حداقل در حال حاضر مبارزه نکنید، به ویژه اگر ببینید که بقیه ی افراد گروه و همکارانتان در این مورد با شما هم عقیده نیستند.با این حال شما می دانید که در هر شرایطی باید کار درست را انجام داد و حتی اگر فعلا چیزی نگویید هم در سکوت به دنبال راه چاره خواهید بود. همین طور ادامه دهید، خیلی زود نوبت شما فرا خواهد رسید. تا زمانی که مجبور نشده اید تصمیم بلند مدت و سرنوشت سازی نگیرید. شجاع و جسور باشید و خطر کمک به شخصی را بپذیرد. در مورد کارهای که باید انجام دهید نظرات صحیحی دارید و این باعث می شود که در محل کار یا تحصیلتان به زودی به موقعیت مهمی دست پیدا کنید. نیازهای خود را بشناسید. به خودتان مغرور نشوید در غیر این صورت برنامه ریزی تان در مورد برنامه مشخصی با نتیجه معکوس روبرو خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا