فال شمع شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳!

فال شمع شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳!

فال شمع متولدین فروردین:

امیدواری شما نسبت به زندگی خود و مسایل اطرافتان بیشتر خواهد شد. نگران پولی از دست رفته هستید . نگران نباشید این پول به شما خواهد رسید. به یک مسافرت داخلی خواهید رفت. به یک تولد ، عروسی یا مهمانی با شکوه دعوت خواهید شد. شما شهرت و معروفیت بزرگی در آینده کسب خواهید کرد. مسافرتی به مناطق گرمسیری داخل کشور دارید. در کاری که در پیش گرفته اید ، افراط و تفریط نداشته باشید با کمی صبر و حوصله موفق خواهید شد.

فال شمع متولدین اردیبهشت:

در مورد مساله ای که احساس نا امیدی و خستگی روحی می کنید ، نگران نباشد زیرا در حال برطرف شدن است. میان دو یا چند نفر از نزدیکان ، که با یکدیگر قهر بوده اند ، آشتی ، صلح و سازش دوستانه خواهد شد. در یک گردهمایی بزرگ شرکت خواهید کرد که این موضوع بسیار به نفع شماست. در برخورد با مشکلی در حال حاضر دارید ، بی احتیاط عمل نکنید . خداوند از شما حمایت خواهد کرد. نگرانی در رابطه با مشکل کوچکی که دارید بزودی برطرف خواهد شد. در یک مجلس غم و اندوه مقداری در زحمت خواهید افتاد اما چندان مهم نیست. از موانع و مشکلاتی که احیانا از آنها هراس دارید با بردباری و پایداری خود با موفقیت گذر خواهید کرد.ترس از مشکلی شما را بسیار مضطرب و آشفته می کند.اما شما به این ترس با موفقیت غلبه خواهید کرد.

فال شمع متولدین خرداد:

از شخصی که بسیار او را دوست می دارید سخنی می شنوید که بسیار منتظر آن هستید. از موانع و مشکلاتی که احیانا از آنها هراس دارید با بردباری و پایداری خود با موفقیت گذر خواهید کرد.ترس از مشکلی شما را بسیار مضطرب و آشفته می کند.اما شما به این ترس با موفقیت غلبه خواهید کرد. نسبت به مشکلی حاد امیدواری بسیاری برای شما وجود خواهد داشت. پیغامی که حامل شادی و سعادت فراوان برای شماست ، به شما خواهد رسید. مراقب یک خسارت مالی یا گم شدن شی در خانه خود باشید. به هدف و مقصودی که دارید ، روز به روز و لحظه به لحظه نزدیک تر خواهید شد. یک معجزه احساسی و عشقی در زندگی شما به یکباره و ناگهانی پیش خواهد آمد که سعی کنید این فرصت را از دست ندهید.

متولدین تیر:

در مورد نیت قلبی تان شادی زیادی به شما روی خواهد آورد. اقدام به خریدن خانه ، ملک ، ماشین یا یک وسیله ضروری گران قیمت برای زندگی خود خواهید کرد.  از عشق خود پیروزی و موفقیت و شادی نصیبتان خواهد شد. یک پیغام عشقی از عشق خود دریافت خواهید داشت که از موفقیت عاطفی فراوانی بر خوردار خواهید شد. شخصی ممکن است در یکی از کار هایی که شما انجام می دهید ، ایراد یا انتقادی نسبت به کار شما داشته باشد که باید به راحتی آن را پذیرا باشید.زیرا این موضوع به نفع شما خواهد بود، نه ضرر و زیان شما. در یک مسابقه یا امتحان ، یا در یک قرعه کشی بزرگ شانس بسیاری همراه با شما خواهد بود. یک یا دو در بسته یا مشکل برای شما به خوبی با کمک یک شخص و تلاش خودتان بر طرف خواهد شد . نگرانی نداشته باشید.

متولدین مرداد:

به یک سفر سیاحتی یا زیارتی و یا یک سفر توریستی به خارج از کشور خواهید رفت. در یک گردهمایی بزرگ شرکت خواهید کرد که این موضوع بسیار به نفع شماست. تغییر منزل دارید یا تغییر دکوراسیون یا تعمیرات در منزل خود خواهید داشت. نگران تندرستی و سلامتی خود نباشید ، هیچ بیماری خطرناکی شما را تهدید نخواهد کرد. در یک مراسم عزاداری شرکت خواهید کرد که مقداری متاثر و اندوهگین خواهید شد. بشارت و شادی به یکباره و دور از انتظار در مورد نیت قلبی تان به شما خواهد رسید. شما شخص بسیار حساسی هستید و از قلب پاکی برخوردارید.

متولدین شهریور:

مانعی سر راه شماست که با بردباری موفق خواهید شد آن را ازسر راهتان بردارید و به مقصود خود نایل شوید. به یک سفر سیاحتی یا زیارتی و یا یک سفر توریستی به خارج از کشور خواهید رفت. فرصتهایی استثنایی در زندگی در پیش روی شما قرار خواهد گرفت که خودتان از آن تعجب خواهید کرد. اگر در تصمیمی تردید و دو دلی داید ، در انجام آن کمی درنگ و تاخیر نمایید. و در زمانی مناسب تر و در شرایطی آرام تر تصمیم خود را بگیرید. دست به کار تجارت و معامله خواهید زد و در این امر بسیار برجسته و دارای ثروت زیادی خواهید شد. بسیاری از کار های عقب آفتاده شما انجام خواهد شد ، نگران کار های عقب افتاده خود نباشید‌. تعصب یا قهر یا کینه توزی نسبت به شخصی پیدا کرده یا می کنید ، اما این موضوع به خوبی برطرف خواهد شد.

متولدین مهر:

نگران تندرستی و سلامتی خود نباشید ، هیچ بیماری خطرناکی شما را تهدید نخواهد کرد. نگران پولی از دست رفته هستید . نگران نباشید این پول به شما خواهد رسید. صحبت هایی راجع به شخص شما خواهد شد که موجب خشنودی و رضایت قلبی شما خواهد شد. با شخص نزدیک یا یکی از بستگان خود مواجه خواهید شد که مشکل کوچک و غم و اندوهی دارد که با مشورت کردن با شما گره از کارش باز خواهد شد و مشکلش به زودی بر طرف خواهد شد. تغییر منزل دارید یا تغییر دکوراسیون یا تعمیرات در منزل خود خواهید داشت. پیغام یا خبری شاد کننده و مثبت به شما خواهد رسید که شما را به اندازه یک عروسی خوشحال خواهد کرد. شخصی نسبت به پیمان دوستی خود با شما وفادار است و صمیمیت خود را حفظ خواهد کرد.و برای ادامه این صمیمیت تلاش می کند.

متولدین آبان:

تنوعی در زندگی شما ایجاد خواهد شد به گونه ای که سمت و سوی زندگی شما رو به بهبودی خواهد رفت.و زندگی را با طعمی بسیار شسرین تر از قبل خواهید چشید. هفته آینده برای شما بسیار خوب و شادی آفرین خواهد بود. در یک مراسم عزاداری شرکت خواهید کرد که مقداری متاثر و اندوهگین خواهید شد. مراقب یک خسارت مالی یا گم شدن شی در خانه خود باشید. از موانع و مشکلاتی که احیانا از آنها هراس دارید با بردباری و پایداری خود با موفقیت گذر خواهید کرد.ترس از مشکلی شما را بسیار مضطرب و آشفته می کند.اما شما به این ترس با موفقیت غلبه خواهید کرد. یک دوره شادی و شادمانی بزرگ در پیش رو خواهید داشت که مربوط به شخص خودتان است. در یک بانک یا موسسه معتبر سرمایه گذاری بلند مدت مالی خواهید کرد.

متولدین آذر:

توکل به خداوند را در دشواری ها و سختی ها هرگز از دست ندهید . مطمین باشید گره بسته شما گشوده خواهد شد. شخصی برای شما قدم خیری خواهد برداشت که در زندگی فردی و اجتماعی شما بسیار موثر است و شما را به آرامش لازم خواهد رساند و باید قدر دان لطف و محبت او باشید. خبر و پیغامی به شما می رسد که متعلق به شخص پیام آور است و شما نیز از شنیدن خبری که به او رسیده خوشحال می شوید. امیدواری شما نسبت به زندگی خود و مسایل اطرافتان بیشتر خواهد شد. در یک بحران و کشمکش روحی واقع خواهید شد که عامل این قضیه اطرافیان نزدیک یا دور شما هستند . اما این بحران خیلی زود تر از آنچه تصور می کنید برطرف خواهد شد.

متولدین دی:

یک پروژه بزرگ کاری را با موفقیت عالی به اتمام خواهید رساند. از تنش ها و استرس ها بپرهیزید و سعی کنید خشم و غضب خود را کنترل کنید اقبال شما هرچه در زندگی جلو تر می روید بلند تر و به روشنی بیشتری دست یافته و خوشبخت تر خواهید بود. یک پیشنهاد عشقی به شما خواهد شد، پاسخ بدان به رای و نظر خودتان بستگی دارد. به یک سفر سیاحتی یا زیارتی و یا یک سفر توریستی به خارج از کشور خواهید رفت کسی در کار شما مخالفت می کند یا با عقیده شما در باره موضوعی به تعارض می پردازد . اما نهایتا پیروزی و برد برای شماست. زندگی و آینده فرزند یا فرزندان شما بسیار درخشان خواهد بود و به سعادت و خوشبختی مورد نظر خواهید رسید.

متولدین بهمن:

کاری که در پیش گرفته اید ، افراط و تفریط نداشته باشید با کمی صبر و حوصله موفق خواهید شد. به آموختن حرفه ای جدید خواهید پرداخت. بشارت و شادی به یکباره و دور از انتظار در مورد نیت قلبی تان به شما خواهد رسید. با آشفتگی و اغتشاش های فکری خود را درگیر نسازید ، زیرا جسم و روح شما بسیار حساس و شکننده است. از مساله ای که باعث ترس و واهمه شما شده یا می شود نگرانی به خودتان راه ندهید چون این مساله یا این موضوع خیلی زودتر از آنچه تصور می کنید ، برطرف خواهد شد. فردی حسود ، خود خواه و بد خواه یک حق شما یک بدی و نا مهربانی می کند.اما کاری از پیش نخواهد برد. یک تلفن یا پیغام یا نامه بسیار خوشحال کننده از شخصی که به او علاقه مندید خواهید داشت و بسیار شاد می شوید.

متولدین اسفند:

در یک رشته هنری خواهید درخشید و به موفقیت های بسیاری در این رشته دست خواهید یافت. تحت تاثیر یک سازش یا آشتی دوستانه پس از یک قهر و جدایی عاطفی ، به آرامش بسیار دست خواهید یافت. پیغامی که حامل شادی و سعادت فراوان برای شماست ، به شما خواهد رسید. زندگی و آینده فرزند یا فرزندان شما بسیار درخشان خواهد بود و به سعادت و خوشبختی مورد نظر خواهید رسید. در مورد مساله ای که احساس نا امیدی و خستگی روحی می کنید ، نگران نباشد زیرا در حال برطرف شدن است. یک پیشنهاد عشقی به شما خواهد شد، پاسخ بدان به رای و نظر خودتان بستگی دارد. یک نفر به شدت به محبت و مهربانی شما نیاز مند است . محبت خود را از او دریغ نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا