متولدین هر ماه با چی عصبی و بداخلاق میشن؟

عذاب آورترین و دوست نداشتنی ترین چیز برای متولدین ماههای مختلف

ما انسان ها با یکدیگر متفاوت هستیم. شاید چیزی ما را کلافه و عصبانی کند که برای دیگری اهمیت زیادی نداشته باشد. بسیاری از این ویژگی ها و ترجیحات بستگی به ماه تولد ما دارد که در این قسمت از نمناک قصد داریم چیز هایی که ماه های مختلف از آن متنفر هستند را به شما معرفی کنیم.

فروردین

فروردین ماهی ها از سوء تفاهم به شدت تنفر دارند و کاملاً برای شان زجرآور است که فردی بخواهد با حرف های آن ها دچار سوء تفاهم شود. فروردین ماهی ها هرگز با افرادی که سرعت پایینی دارند، کنار نمی آیند و دوست دارند کار ها را سریع تر به انجام برسانند. گاهی اوقات خیلی لجباز و خودخواه می شوند و در نتیجه کنار آمدن با آن ها سخت می گردد.

اردیبهشت

اردیبهشت ماهی ها از اینکه کسی به حرف های آن ها گوش ندهد متنفر هستند. بنابراین هنگامی که صحبت می کنند، دیگران باید به چشم آن ها نگاه کنند و حرف های شان را بشنوند در غیر این صورت عصبانی می شوند و حس می کنند که وقت شان را هدر داده اند.

اردیبهشت ماهی ها درک و فهم منحصر به فردی نسبت به محیط اطراف دارند و می دانند که چگونه باید کارها را انجام دهند. معمولاً ریتم زندگی آن ها دست خودشان است و کسی نباید در آن دخالت کند و فرقی ندارد که این ریتم زندگی مربوط به ماجرای عشقی یا بیزینس آن ها باشد. آن ها هرگز دوست ندارند که کسی مجبور به عجله و افزایش سرعت شان کند. در غیر این صورت به طور کل آن کار را کنار می گذارند.

خرداد

خرداد ماهی ها از تصمیم گرفتن، بیش از هر چیزی در این جهان تنفر دارند. آن ها دوست ندارند زندگی ساکت و آرام شان درگیر مشکل شود و در تصمیم گیری عاجز هستند و معمولاً آن را به تاخیر می اندازند.

خرداد ماهی ها از افراد کسل کننده دوری می کنند و اگر کنارشان هستید، نباید بیش از حد آرام و کسل کننده باشید. آن ها از افرادی که تنبل هستند، دوری می جویند و دوست دارند با افراد ماجراجو و سرزنده رفت و آمد کنند.

تیر

تیر ماهی ها در مورد تصمیماتی که می گیرند، مصمم هستند که انتخاب های خاصی در سبک زندگی دارند و انتظار دارند که این مسائل به چشم دیگران هم بیاید و در نتیجه اگر توسط دوستان شان نادیده گرفته شوند، عصبانی می شوند.

تیر ماهی ها در موارد نادری از کوره در می روند اما اگر عصبانی شوند، علت هم این است که از افراد خودخواه بدشان می آید. معمولاً درونگرا و پر آرامش هستند و ارتباطات معنوی قوی دارند.

مرداد

مرداد ماهی ها اگر چیزی را از دست بدهند، عصبانی می شوند. حال این چیز می تواند از دست دادن یک بحث و جدل یا از دست دادن یک تخفیف ویژه باشد. همچنین اگر مورد توجه قرار نگیرند، هم عصبانی خواهند شد. آن ها دوست دارند همیشه بهترین عشق، مهربان ترین دوست، بخشنده ترین زوج و باهوش ترین فرد در یک جمع باشند و اگر این اتفاق نیفتد، قطعاً کلافه و عصبانی می شوند.

مرداد ماهی ها روحیه بخشنده دارند. از زندگی و مخصوصاً بخش مهمانی رفتن به شدت لذت می برند و متنفر از خودخواهی دیگران در مورد پول هستند.

شهریور

شهریور ماهی ها از کمتر چیزی تنفر دارند اما اگر چیزی بیش از حد در دسترس شان باشد از آن فاصله می گیرند. گفتار و رفتار غلط انسان ها آنها را کلافه می کند و دوست دارند با افراد پاک، خالص و ساده رفت و آمد کنند.

شهریور ماهی ها به جزئیات توجه می کنند، تجزیه تحلیل زیادی در ذهنشان دارند و معمولاً با آشفتگی و به هم ریختگی ارتباط خوبی ندارند. از میز کثیف، موی کثیف و زندگی بهم ریخته به شدت ناراضی هستند.

مهر

اگر فقط یک چیز باشد که مهر ماهی ها از آن تنفر دارند، این است که کسی از موضوعی خبر نداشته باشد و دیگران تلاش کنند که آن را به او بفهمانند اما او متوجه نشود و در یادگیری کند باشد، این مسئله آن ها را کلافه و عصبانی می کند.

مهر ماهی ها به سختی حد تعادل را نگه می دارند و خیلی راحت از تعادل خارج می شوند تا جایی که گاهی اوقات صدایشان بلند شده و بی ادب می شوند.

آبان

آبان ماهی ها از نژاد ستیزی و پاچه خواری به شدت تنفر دارند. آن ها دوست دارند همیشه مسیر درست را در پیش بگیرند. آبان ماهی ها به دنبال جایگاهی هستند که در آن اعتماد به نفس داشته باشند و بدون اجازه بتوانند کارها را انجام دهند و از افرادی که مدام به دنبال تایید دیگران هستند، به شدت عصبانی می شوند.

آذر

هیچ چیز به اندازه خیانت و دروغ گویی، آذرماهی ها را عصبانی نمی کند. آن ها معمولاً در بین دوستان شان فردی قابل اعتماد هستند و کسی به وفاداری آن ها شک نمی کند. آذر ماهی ها نیاز به این دارند که افراد صبوری در کنارشان باشند زیرا گاهی اوقات عجیب و غریب می شوند و غیر منتظره رفتار می کنند.

دی

دی ماهی ها از این که حرف آخر را نزنند می ترسند. آن ها دوست دارند کسی باشند که مکالمه را به اتمام می رساند و اگر این اتفاق نیفتد، به شدت عصبانی می شوند و در مورد اشکالات و نقایصی که دارند تدافعی عمل می کنند.

دی ماهی ها از قضاوت نابجای دیگران هم عصبانی می شوند. آن ها از نژادپرستی، جنسیت گرایی و نابرابری بین انسان ها به شدت عصبانی می شوند.

بهمن

بهمن ماهی ها از کنترل نداشتن متنفر هستند و حس می کنند همه چیز هایی که تحت کنترل آن ها نیست، برایشان خطرناک است و سعی می کنند 24 ساعته همه چیز را تحت مدیریت خودشان بگیرند و اگر عاجز باشند، عصبانی می شوند.

بهمن ماهی ها خیلی طرفدار تکنولوژی نیستند و با چیز های جدید ارتباط برقرار نمی کنند. آن ها سعی می کنند از راه های سنتی استفاده کنند تا امنیت شان حفظ شود و نمی توان به این ویژگی آن ها لقب درست یا غلط را داد اما معمولاً چیزی که ان ها را از نقطه راحتی و عادت شان دور کند؛ خیلی استقبال نمی کنند.

 

اسفند

اسفند ماهی ها در مورد کارهایی که انجام می دهند کاملا آگاه هستند و دقت می کنند که دیگران چگونه اقدامات آن ها را جبران می کنند. اگر جبران دیگران با کار انها مساوی نباشد، عصبانی می شوند و از ارتباط با آن فرد ناامید می گردند.

اسفند ماهی ها معمولا درونگرا هستند و در دنیای رویایی خودشان زندگی می کنند. آن ها نمی توانند با افراد پرخاشگر که مدام می خواهند محیط اطراف را تغییر دهند و همه چیز را مدیریت کنند، کنار بیایند و دوست دارند کار خودشان را پیش ببرند و حرف؛ حرف خودشان باشد.

8 دیدگاه

  1. من یک مهر ماهی هستم مخالف بی عدالتی، متولد برج میزان، فرقی نمی کند مرا اردیبهشت بخوانی یا آبان یا هرچیزی حتی اسفند و دی، ولی برایم مهم است شعور و اداراکات انسان عاقل تا به کجاست؟مرز انسانیتش چقدر است؟ بهشت را با طمع نمی خواهم، جهنم را از ترس، ولی اگر خواسته مشروعی داشته باشم برایت حتی تا جهنم پا می گذارم ولی به دستت خواهم آورد، پس نه عصبی هستم نه درگیر و نه بی ادب، چیزی در من است به نام مقدس واژه«حرمت»، حرمتت را نگه می دارم حتی اگر گستاخ باشی، حرمتت را نگاه می دارم حتی اگر درگیر باشی، حرمتت را نگه می دارم حتی اگر فاسد باشی، حرمتت را نگه می دارم…، ولی نهایتاً تحت یک واژه پا روی حرمتت می گذارم و غرورم را پس می گیرم و آن غرور نیست بلکه تحت عنوان مقدس واژه«عزت نفس»است، آن جا که همه حرمت های نگه داشته را شکستی برای خودم می جنگم که تمام حرمت هایم را بهت نشان بدهم که نهایت گستاخی هایت، نهایت بی حرمتی هایت، فقط در یک جمله با تمام توان خوردت می کنم ولی آن جا که له م کردی و استخوانم را شکستی، حرمت نگه می دارم که اصلاح شوی، و به من ثابت شده که نفاقت بیشتر می شود و از در دوستی می آیی و آن زمان دیگر «هرگز دوستت نخواهم داشت»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا