مریم کاویانی برای بار سوم ازدواج کرد؟! / عکسی که همه چی را لو داد

عکس جدید مریم کاویانی باعث شد تا شایعه ازدواج سوم خانم بازیگر حسابی داغ شود. اما این شایعات صحت ندارد و او با برادرش عکس یادگاری گرفته است! مریم کاویانی سال ها پیش برای اولین بار ازدواج کرد و حاصل این ازدواج یک پسر است که 23 سال دارد. همسر دوم مریم کاویانی رامین مهمانپرست سفیر ایران در لهستان بود. ازدواج دوم او نیز با شکست مواجه شد.

مریم کاویانی برای بار سوم ازدواج کرد؟

مریم کاویانی برای بار سوم ازدواج کرد؟

سن مریم کاویانی

مریم کاویانی در تاریخ ۱ تیر ۱۳۴۹ در اهواز در یک خانواده ۴ نفره به دنیا آمد اما پدرش بابلسری و مادرش بابلی هستند. تنها یک برادر دارد که از خودش کوچکتر است. اولین ازدواج مریم کاویانی به جدایی ختم شد. جدایی اش ربطی به بازیگر شدن نداشت و در زمان جدایی خانه دار بود. او دوسال پس از جدایی زمانی که در بیمارستان کار می کرد مشغول به بازیگری شد. پس از آن سال ۹۷ مریم کاویانی خبر ازدواج خود با یک فرد معروف سیاسی یعنی رامین مهمانپرست سخنگوی سابق وزارت امور خارجه را اعلام کرد. این ازدواج سال ۱۴۰۰ به جدایی ختم شد.

دلیل طلاق مریم کاویانی و رامین مهمانپرست

مهمانپرسته درباره  علت جدایی شان گفته است: شرایط کاری او و دنیای سیاست با شرایط کاری همسرش بسیار متفاوت بود و محدودیت های زیادی برای مریم کاویانی ایجاد کرده بود که دیگر برای او قابل تحمل نبود.

وقتی به مهمانپرست گفته شد که بعضی معتقدند مریم کاویانی از ترس آنکه به سرنوشت میترا استاد، همسر دوم محمدعلی نجفی، شهردار سابق تهران دچار شود، از او طلاق گرفت، در پاسخ گفت داستان او و مریم کاویانی با داستان محمدعلی نجفی و همسر دومش کاملاً متفاوت بود چرا که نجفی همسر داشت و ارتباط او با میترا استاد به صورت عقد موقت و پنهانی بود، اما ازدواج مهمانپرست و کاویانی رسمی و علنی بود

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا