ناگفته هایی از لباس عروسی لوکس خانم خواننده

ریتا اورا خانم خواننده مشهور یک سال پس از مراسم ازدواجش درباره لباس عروسی رویایی و لوکس خود صحبت کرده است! در اولین سالگرد عروسی ریتا اورا و تایکا وایتیتی این خانم خواننده درباره مراسم عروسی و لباس عروس خود صحبت کرد.

ریتا اورا در اولین سالگرد ازدواج خود با بازیگر و کارگردان مشهور تایکا وایتیتی با مجله مد و فشن ووگ صحبت کرده است.

این زوج در طی یک مراسم خصوصی و دوستانه در لس آنجلس ازدواج کردند. اکنون پس از گذشت یک سال ریتا اورا درباره جزئیات این مراسم صحبت کرده است.

لباس عروس شیک
لباس عروس شیک

خانم خواننده که به خاطر استایل جذاب و متفاوت خود مشهور است فاش کرد که لباس عروسش توسط برند لوکس تام فورد طراحی شده بود. ریتا، 32 ساله، فورد را یکی از طراحان مورد علاقه خود در تمام دوران و به طور کلی انسان مورد علاقه خود خطاب کرد. این خواننده فاش کرد که ازدواج با لباس توری پرزرق و برق طراحی شده توسط تام فورد رویایی بود که به حقیقت پیوست.

صحبت‌های خانم خواننده درباره لباس عروسی‌ لوکسش!

این عروسی کوچک و بدون برنامه ریزی در خانه این زوج در لس آنجلس در آگوست 2022 برگزار شد. ریتا درباره انتخاب لباس عروسی خود فاش کرد: «عروسی ما بدون برنامه‌ریزی بود.

نمی‌دانستم که آیا می‌توانم لباس مناسبی پیدا کنم یا نه. من ریسک کردم و به فروشگاه تام فورد رفتم، و انگار آن‌ها کاملاً منتظر این لحظه بودند. به نظر می‌رسید این لباس برای من دوخته شده باشد. حتی به تغییر سایز هم احتیاجی نبود!»

همسر کنونی این خانم زیبای آلبانیایی کت و شلوار از برند برونلو کوسینلی پوشیده بود. با این حال خانم خواننده به یک لباس عروسی بسنده نکرد! او دو لباس عروسی مختلف از برند تام فورد سفارش داده بود. یک پیراهن بلند برای مراسم عروسی و یک پیراهن دیگر برای جشن پس از مراسم عروسی.

در ژانویه، ریتا شایعاتی مبنی بر ازدواج خود و کارگردان نیوزلندی 47 ساله را در حین تبلیغ موزیک ویدیوی خود با عنوان «You Only Love Me» آغاز کرد. این خانم خواننده در این موزیک ویدیو حلقه نامزدی زمرد گران قیمت خود را برای اولین بار به طرفداران نشان داده است. ستاره پاپ و کارگردان «جوجو رابیت» برای اولین بار در ماه مس سال 2021 رابطه عاشقانه خود را آغاز کردند. این زوج برای اولین بار در مسافرتی به استرالیا در کنار یکدیگر دیده شدند.

1 دیدگاه

  1. انگار لباس خواب پوشیده ی حباب روی سرش گداشته خیلی لباس زشت و مسخره ای حیف پولی که براش داده خوب بیخود نیست که میگن باد آورده رو باد میبره وقتی پول زحمت کشیده نباشه راحتم حیف و میل میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا