نشانه های زنان هوسباز که باید بشناسید!/ عاشق این زنان شدن ممنوع!

هوسباز بودن خصیصه شخصیتی منفی در برخی خانم ها است که در صورت رابطه با این زنان هوسباز قطعا به کعبه مقصود نخواهد رسید. بنابراین به آقایان توصیه می کنیم که نشانه های زنان هوسباز را بشناسند تا قبل از آنکه دیر شود خود را از مهلکه نجات دهند.

نشانه های زنان هوسباز
هوسباز بودن خصیصه شخصیتی منفی در برخی خانم ها است

زنان هوسباز می‌توانند بنیان یک خانواده و حتی یک نسل را نابود کنند و باید علائم چنین زنانی را شناخت و عشق آ‌ن‌ها را از هوس تشخیص داد. امروزه بخشی از جامعه را افراد هوسباز تشکیل می‌دهند. تنها راه شناخت ویژگی های زنان هوسباز  این است که با آن‌ها معاشرت کنید. چراکه رفتار و گفته‌های افراد است که هوسبازی آن‌ها را اثبات می‌کند.

بیشتر بخوانید: این مردان فقط از شما رابطه می‌خواهند

نشانه های زنان هوسباز
افراد هوسباز جزو خطرناک‌ترین گزینه‌ها برای شروع رابطه یا ازدواج هستند،

ویژگی های زنان هوسباز

افراد هوسباز جزو خطرناک‌ترین گزینه‌ها برای شروع رابطه یا ازدواج هستند، پس شناخت آن‌ها برای همه افراد حائز اهمیت است. در ادامه به موارد مهم این ویژگی‌ها اشاره می‌کنیم.

نشانه های زنان هوسباز
یکی از  ویژگی‌های بارز اشخاص هوسباز این است که هیچگونه اطلاعاتی در مورد خود به شما نمی‌دهند.

از او چیزی نمی‌دانید

یکی از  ویژگی‌های بارز اشخاص هوسباز این است که هیچگونه اطلاعاتی در مورد خود به شما نمی‌دهند. به‌طوری که اگر با آن‌ها معاشرت کنید، درواقع هرگز آن‌ها را نمی‌شناسید. این زنان تلاش می‌کنند که هرگز آن‌ها را نشناسید و با این کار از شما فاصله می‌گیرند.

نشانه های زنان هوسباز
این افراد همیشه گوشی همراه را از شما پنهان می‌کنند.

داشتن روابط پنهانی از ویژگی های زنان هوسباز

این افراد همیشه گوشی همراه را از شما پنهان می‌کنند. اگر کسی به آن‌ها زنگ بزند، از شما دور شده و با او صحبت می‌کنند. همچنین به شما اجازه نمی‌دهند پیامک‌ها و شبکه‌های اجتماعی آن‌ها را ببینید.

نشانه های زنان هوسباز
این افراد اگر با شما رابطه جدی داشته باشند، آن را از دیگران مخفی می‌کنند.

شما را به عنوان دوست معرفی می‌کنند

این افراد اگر با شما رابطه جدی داشته باشند، آن را از دیگران مخفی می‌کنند. حتی اگر در جمعی با یکدیگر وارد شوید، شما را به‌عنوان طرف رابطه خود معرفی نخواهندکرد. حتی شما را در جمع دوستان یا خانواده خود به‌عنوان دوست یا فامیل معرفی می‌کنند.

نشانه های زنان هوسباز
یکی از قابل‌توجه‌ترین ویژگی‌های افراد هوسباز و به‌خصوص زنان این است که بسیار جذاب رفتار می‌کنند،

مناسب‌ترین فرد برای رابطه با شما از نظر دیگران از ویژگی های زنان هوسباز

یکی از قابل‌توجه‌ترین ویژگی‌های افراد هوسباز و به‌خصوص زنان این است که بسیار جذاب رفتار می‌کنند، به طوری که این افراد همه اطرافیان خود و به‌خصوص شما را تحت تاثیر قرار خواهند داد. آن‌ها با خانواده شما به شکلی رفتار می‌کنند که همه اطرافیان معتقد هستند، او بهترین گزینه برای ازدواج با شما است. نه تنها شما، بلکه خانواده یا دوستان‌تان نیز هیچ ویژگی منفی را در او مشاهده نمی‌کنند و در روابط خود بسیار حرفه‌ای عمل می‌کنند.

فایده رابطه جنسی
زنی که هوس باز است در بیشتر زمان‌ها و مکان‌ها در فکر رابطه جنسی است.

بیشتر اوقات در فکر رابطه جنسی است

زنی که هوس باز است در بیشتر زمان‌ها و مکان‌ها در فکر رابطه جنسی است. زن هوس باز حتی در مکالمه‌های خود با طرف مقابل در مورد روابط جنسی حرف می‌زند و سعی در تحریک طرف مقابل خود دارد. او در پیام‌ها و مکالمه تلفنی نیز به گونه‌ای رفتار می‌کند که بتواند مکالمه را به طرف اهداف خود سوق دهد. به ذهن چنین شخصی چیزی جز هوس خطور نخواهد کرد.

زن هوس باز بی مسئولیت و بدقول است

زن بی مسئولیت شخصی است که طرف مقابلش برای او هیچ اهمیتی ندارد. او فقط در فکر نیازها و لذت‌های خودش است. او همیشه مسئولیت‌های خود را نادیده می‌گیرد و به قول‌های خود عمل نخواهد کرد. چنین زن بی مسئولیتی هیچ حسی به شما نخواهد داشت و او بیشتر یک زن هوس باز است تا یک زن کامل برای زندگی شما. پس هیچوقت برای داشتن چنین زنی تلاش نکنید و از آن‌ها دوری کنید.

نشانه های زنان هوسباز
زنی که هوس باز است هر کاری خواهد کرد تا بتواند جلب توجه کند و طرف مقابلش را جذب کند.

جلب توجه می‌کند

زنی که هوس باز است هر کاری خواهد کرد تا بتواند جلب توجه کند و طرف مقابلش را جذب کند. مثلاً لباس‌هایی بدن‌نما با رنگ‌های خاص را می‌پوشد تا مردان را به طرف خود جذب کند. حالت پاهای یک زن هوس باز با دیگر زن‌ها فرق دارد. طبق تحقیقاتی که انجام شده است اگر زنی پاهایش را بر روی هم بیندازد و مدام آن را تکان دهد او دوست دارد مردان به طرف خود جذب کند.

به اندام‌های مرد دقت می‌کند

زنی که هوس باز است در هنگام گفتگو با یک مرد به جای توجه و تمرکز در صورت مرد به اندام‌های او توجه خواهد کرد. پس اگر با زنی روبرو شدید که نگاهش بر روی اندام‌های مردان است پس بدانید او یک زن هوس باز است. چنین زنی نمی‌تواند یک زن مناسب برای زندگی باشد و به چنین شخصی دل نبدید.

نشانه های زنان هوسباز
زن‌هایی که هوس باز هستند زن‌هایی خودخواه نیز هستند.

خودخواه است

زن‌هایی که هوس باز هستند زن‌هایی خودخواه نیز هستند. کسی که خودخواه است خود و اعمال خود را جزء بهترین‌ها می‌داند و همیشه خود را بالاتر از دیگران می‌بیند. چنین شخصی دوست دارد هر کاری برای کسب رضایت خود انجام دهد و قطعاً همه آن‌ها را انجام خواهد داد. این زن دوست دارد که مرد در اختیار او و رسیدن به لذت‌هایش باشد.

نشانه های زنان هوسباز
حرکات و کارهایی که یک زن هوس باز با دست‌های خود انجام می‌دهد با بقیه متفاوت است.

به دست‌هایش توجه کنید

حرکات و کارهایی که یک زن هوس باز با دست‌های خود انجام می‌دهد با بقیه متفاوت است. اگر زنی در مقابل شما قرار داشته باشد و با موهای خود بازی می‌کند و دست‌های خود را در آن فرو می‌کند نشان می‌دهد که او یک زن هوس باز است. زیگموند فروید یکی از روانشناسان بزرگ می‌گوید که اگر زنی با انگشتانش لبه عینک خود را لمس کند این کار برای جلب توجه انجام می‌دهد و این عمل از غرایز جنسی او سرچشمه می‌گیرد.

با توجه به مطالب گفته شده ما همه روش‌های ممکن برای تشخیص یک زن هوس باز را ارائه کردیم اگر شما با چنین زنی برخورد کردید که چنین نشانه‌هایی داشت پس بدانید او یک زن هوس باز است و باید از او دوری کنید. البته به یاد داشته باشید همه نشانه‌های ذکر شده در یک فرد وجود ندارد و برای او صدق نخواهد کرد و ممکن است در یک زن فقط بتوانید یک یا دو نشانه را ببینید.

4 دیدگاه

  1. خیلی مسخرست مطالبتون بیشتر خانم ها دستشون تو موهاشونه و دارن باچند تار موبازی میکننن
    مطالبتون غرض ورزانه نوشته شده انگاری خصوصیات شخصیه که نویسنده باهاش مشکل داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا