نکته های طلایی برای بد تیپ نبودن/ با این ترفندها یک قدم تا خوش تیپی فاصله دارید!

نکاتی برای بد تیپ نبودن وجود دارد که اگر آن‌ها را رعایت کنید می‌توانید همیشه یک استایل جذاب داشته باشید. خانم‌هایی که شیک و خوش‌تیپ هستند همیشه دوست دارند بدانند مد سال کدام است و از چه لباس‌هایی باید در مجالس استفاده کنند؛ اما یک‌سری نکات مهم در لباس پوشیدن وجود دارد که اگر آن‌ها را انجام دهید، استایلتان خراب می‌‌شود که باید این نکات مهم را رعایت کنید.

ترفندهای خوش تیپی

نکات طلایی برای بد تیپ نبودن

در اینجا ما به چند نکته اشاره می‌کنیم که اگر آن‌ها را رعایت کنید هرگز بد تیپ نخواهید شد.

نکات طلایی برای بد تیپ نبودن مثل ناخن‌های مانیکور نشده

یکی از مهم‌ترین نکات در شیک‌بودن ناخن‌های یک خانم است؛ بنابراین مانیکور یکی از اصول دنیای مد و فشن است. اگر احساس می‌کنید ناخن‌هایتان خیلی مناسب نمایش گذاشتن نیستند آن‌ها را به نمایش نگذارید. بسیاری از خانم‌ها فکر می‌کنند برای مرتب بودن لازم است حتماً از لاک استفاده کنند؛ اما این‌گونه نیست شما تنها کافی است با مانیکور کردن همیشه منظم و مرتب باشید.

ترفندهای خوش تیپی

نکات طلایی برای بد تیپ نبودن مثل استفاده بیش از حد از جواهرات

یکی از بزرگ‌ترین اشتباهات در استایل کردن، آن است که شما با لباس مجلسی زیبایی که به تن کرده‌اید از انواع و اقسام جواهرات و حتی بدلیجات و اکسسوری استفاده کنید. این کار باعث شلوغی و بی‌نظمی استایل شما می‌شود و چهره خوشایندی به شما نمی‌دهد.

این نکته را بدانید که انتخاب یک لباس مجلسی شیک می‌تواند باعث درخشش شما در مجلس شود و شما احتیاجی به استفاده بیش از اندازه جواهرات و بدلیجات ندارید.

ترفندهای خوش تیپی

نکاتی برای بد تیپ نبودن مثل لباس‌های گشاد

پوشیدن لباس گشاد خودش یک نوع استایل و ست امروزی است. پوشیدن لباس‌های گشاد؛ مانند ژاکت‌های بافتنی، بلوز و لباس‌های یک‌سره، یکی از مدهای پرطرف‌دار است، اما برای پوشیدن این لباس‌ها روش درست و غلطی وجود دارد. اگر شما لباسی بپوشید که بیش از حد گشاد باشد، بدن شما را افتاده و بدفرم می‌کند.

ترفندهای خوش تیپی

پوشیدن شلوارهایی که متناسب فرم شما نیستند

شلوار یکی از مهم‌ترین قسمت‌های لباس پوشیدن است. هیچ‌چیزی بدتر از این نیست که یک شلوار تنگ در بدن شما گشاد جلوه کند. پوشیدن چنین شلوارهایی نه‌تنها شما را شلخته و ژولیده می‌کند، بلکه شما را در انتخاب استایل مناسب کاملاً ناتوان جلوه می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا