همسر ساندرا بولاک/ علت مرگ همسر خانم بازیگر مشهور فاش شد!

همسر ساندرا بولاک بازیگر مشهور پس از تشخیص بیماری اِی اِس اِل در سن 57 سالگی درگذشت.

همسر ساندرا بولاک بازیگر مشهور درگذشت
ساندرا بولاک همسر خود را به خاطر بیماری از دست داد

درگذشت ناگهانی همسر “ساندرا بولاک” خانم بازیگر مشهور!

برایان رندال همسر ساندرا بولاک هنرپیشه هالیوودی در سن 57 سالگی به دلیل بیماری عصبی مرگبار درگذشت. برایان رندال، همسر ساندرا بولاک در سن 57 سالگی درگذشت. خانواده این آقای عکاس فاش کردند که او سه سال مخفیانه با بیماری ای ال اس درگیر بود. برایان در آخر هفته و پس از سه سال مبارزه با این بیماری درگذشت.

همسر ساندرا بولاک بازیگر مشهور درگذشت
خانواده این آقای عکاس فاش کردند که او سه سال مخفیانه با بیماری ای ال اس درگیر بود.

در این بیانیه منتشر شده آمده است: «با اندوه فراوان به اشتراک می‌گذاریم که در 5 آگوست، برایان رندال پس از سه سال نبرد با ای ال اس در آرامش درگذشت. برایان تصمیم داشت تا درگیری خود با این بیماری خصوصی نگه دارد. ما زمانی که از او مراقبت می‌کردیم تمام تلاش خود را برای انجام درخواست او انجام دادیم.» این بیانیه همچنین ادامه داد: «ما از پزشکان و پرستارانی که خستگی‌ناپذیر به ما کمک می‌کردند متشکریم. در این زمان غم انگیز برای کنار آمدن با این اندوه بزرگ از شما تقاضا داریم به حریم خصوصی ما احترام بگذارید.»

همسر ساندرا بولاک بازیگر مشهور درگذشت
برایان رندال همسر ساندرا بولاک هنرپیشه هالیوودی در سن 57 سالگی به دلیل بیماری عصبی مرگبار درگذشت.

بیماری عصبی موجب مرگ آقای عکاس شد!

ای ال اس مخفف اسکلروز جانبی آمیوتروفیک است. این بیماری به عنوان بیماری لو گریگ نیز شناخته می‌شود. این بیماری عصبی نادر، نورون‌های حرکتی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. ای ال اس سلول‌های عصبی در مغز و نخاع که حرکت ارادی ماهیچه‌ها را کنترل می‌کنند تحت تاثیر قرار می‌دهد.

در حال حاضر هیچ درمانی برای این بیماری وجود ندارد و گزارش شده است که انتظار می‌رود افراد مبتلا به این بیماری بین دو تا پنج سال پس از اولین بار مشاهده علائم، زندگی کنند.

با این حال، تا 10 درصد از مردم حداقل 10 سال بیشتر زندگی می‌کنند. ساندرا، ستاره 59 ساله اولین بار در سال 2015 با این آقای عکاس آشنا شد. برایان رندال عکاس جشن تولد پسر ساندرا بود. در اواخر همان سال این زوج رابطه خود را به عموم مردم اعلام کردند. آن‌ها با هم در مراسم عروسی جنیفر آنیستون و جاستین تروکس حضور پیدا کردند.

پس از مرگ برایان، خانواده او درخواست کردند تا نزدیکان به جای گل به انجمن بیماری ای ال اس و بیمارستان عمومی ماساچوست کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا