واکنش تلخ همسر اول داریوش مهرجویی به قتل وحشتناک / مونا یک شبه یتیم شد + عکس

فریار جواهریان ، همسر اول داریوش مهرجویی که یک معمار برجسته و دو دختر ثمره ازدواج او با داریوش مهرجویی است در واکنش به قتل وحشتناک آقای کارگردان نوشت: از همه فامیلان از همه دوستانی که پیام های پر مهر و تسلیت ارسال کردند صمیمانه تشکر میکنم. چه پایان تلخی ،چه مرگ غمباری و ناشایسته برای داریوش و وحیده… در استانه پیری هستیم و هنوز از نبود مادر و پدر رنج میبریم وای به حال مریم،صفا و مونا مونای کوچولو … چطور یک شبه بچه یتیم شد…

واکنش تلخ همسر اول داریوش مهرجویی به قتل وحشتناک

واکنش تلخ همسر اول داریوش مهرجویی به قتل وحشتناک / مونا یک شبه یتیم شد + عکس

قاتل داریوش مهرجویی و همسرش دستگیر شد؟

دفتر سردار منتظر المهدی سخنگوی پلیس خبر برخی رسانه‌ها در خصوص دستگیری قاتل یا قاتلان مرحوم داریوش مهرجویی و همسرش را کذب دانست. در این اطلاعیه آمده است: تا این لحظه بر اساس اظهارات دستگیر شدگان قبلی ۲ مظنون دیگر شناسایی شدند. اگرچه کماکان کارآگاهان در حال اقدامات فنی و حرفه‌ای در این خصوص هستند. انتظار می‌رود تا رسانه‌های محترم مبتنی بر اخبار متقن و از مسیر دفتر سخنگوی پلیس اطلاع رسانی نموده و از گمانه زنی‌های بی اساس دوری نمایند چراکه کارآگاهان برای رسیدن به نتیجه نهایی نیاز به زمان و دقت دارند.
گفتنی است از بعد از ظهر امروز اخباری مبنی بر دستگیری قاتل داریوش مهرجویی و همسرش در لب مرز در برخی شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

داریوش مهرجویی و همسرش شامگاه شنبه ۲۲ مهر توسط قاتل یا قاتلان در ویلای شخصی‌شان در کرج با ضربات سلاح سرد به قتل رسیدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا