ویشکا آسایش و پسرش در پاریس / تغییر جنجالی خانم بازیگر + عکس

زمان زیادی از مهاجرت ویشکا آسایش به فرانسه نمی‌گذرد. خانم بازیگر عکسی همراه با پسرش به اشتراک گذاشته است. ویشکا آسایش متولد ۱۶ آبان ۱۳۵۱ در تهران، بازیگر و طراح لباس و صحنه است.

ویشکا آسایش و پسرش در پاریس

ویشکا آسایش و پسرش در پاریس / تغییر جنجالی خانم بازیگر + عکس

بیوگرافی ویشکا آسایش

ویشکا آسایش  فارغ التحصیل لیسانس رشته طراحی صحنه و لباس از دانشگاه لندن انگلستان  است که از ۱۹ سالگی جلوی دوربین رفت و ید طولانی در کوهنوردی هم داردایشان به زبان های فرانسه ، آلمانی تا حدودی و زبان انگلیسی کاملا مسلط است.

خانواده ویشکا آسایش

ویشکا آسایش در تهران محله سید خندان، خیابان مهاجر به دنیا آمد است و تنها یک خواهر بزرگتر (۱/۵ سال) از خود بنام «آویسا» دارد. پدرش مهندس تاسیسات ساختمانی و مادرش تحصیلکرده رشته «مونته سری» (متد آموزش ویژه کودکان) در لندن معلم مهد کودک در ایران بود. پدربزرگش «شین پرتو» شاعر و نویسنده و زبان شناس کورد متولد کنگاور بود که سال ها بعنوان سفیر در هندوستان برای وزارت امور خارجه خدمت کرده است.

همسر ویشکا آسایش

در رفت و آمدهایی که از انگلیس به ایران داشتم با رضا قبادی آشنا شدم و از همان ابتدا با خودم فکر کردم که او همان کسی است که من برای زندگی مشترک تو رویاهام دارم. او جنتلمن، جدی و قد بلند بود ، برای اینکه رضا رو بیشتر بشناسم وقت زیادی رو صرف کردم و هر روز علاقه من بیشتر میشد. یک روز با خودم فکر کردم که نباید بیشتر از این وقت رو هدر بدهم و موضوع را با رضا در میان گذاشتم و علاقه ام رو بهش گفتم و گفتم دوست دارم با هم ازدواج کنیم که خوشبختانه پیشنهاد من از طرف رضا با استقبال مواجه شد.

پسر ویشکا آسایش

بعد از ازدواج خیلی زود تصمیم به بارداری گرفتم و در سال ۸۴ پسرم «گیو» به دنیا آمد ، رابطه من چندان شبیه رابطه یک مادر با بچه ام نیست. من و پسرم درست عین دو تا دوست هستیم و مدام سر به سر هم می گذاریم و از حسی که بین ما وجود دارد غرق شادی می شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا