کدام رنگ‌ها برای انواع پوست مناسب هستند ؟

کدام رنگ‌ها برای انواع پوست مناسب هستند ؟

تعدادی از رنگ ها وجود دارند که مناسب انواع پوست هستند. اگرچه برای هر رنگ پوستی، رنگ های خاصی وجود دارد و باید متناسب با پوستمان لباس بپوشیم.

در ادامه به رنگ های مناسب هر پوستی اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید:انواع پوست

رنگ قرمز برای انواع پوست

این رنگ گرم محسوب می شود و به طور سنتی به خانم هایی با رنگ پوست گرم توصیه می شود. با این حال، در واقع، رنگ قرمز در استایل هایی که مقدار زیادی از آن وجود ندارد، به بهترین شکل به نظر می رسد. این بدان معناست که قرمز به عنوان بخشی از استایل استفاده می شود (مثلاً لب قرمز، کفش قرمز، کیف قرمز و غیره). به شکل اکسسوری، قرمز برای هر زنی عالی به نظر می رسد.

رنگ‌بادمجانی برای انواع پوست

این رنگ هر ظاهری را زیباتر و گران تر می کند و البته برای افرادی با پوست تیره تر خیلی جذاب به نظر می رسد. با این حال، رنگ بنفش بادمجانی برای دختران با پوست روشن نیز عالی می‌شود. امتحانش کنید.انواع پوست

رنگ سبزابی

این رنگ بلافاصله هر ظاهری را زیبا می کند. سبز برای خانم های دارای پوست های سرد عالی به نظر می رسد و تضاد غیرمعمولی برای پوست‌های گرم ایجاد می کند. تقریباً همه خانم ها این رنگ را دوست دارند، اما به ندرت این رنگ لباس را می پوشند.

رنگ جین

این رنگ در دهه های اخیر در دنیای مد ظاهر شد و پس از مدتی به رنگ پایه تبدیل شد. با کمال تعجب، از نظر روانشناسی ما اکنون این رنگ را سیاه یا سفید می بینیم. اعتقاد بر این است که رنگ جین با همه رنگ ها به خوبی هماهنگ می شود و کاملاً با همه چیز مطابقت دارد. بنابراین به راحتی می‌توانید آن را با هر رنگ لباسی ست کنید و یک ترکیب زیبا بسازید.انواع پوست

رنگ صورتی پاستیلی

این رنگ به رنگ پوست ما نزدیک است، بنابراین تقریباً همیشه برای هر نوع پوستی خوب به نظر می رسد. رنگ پاستلی حتی دومین رنگ بعد از سفید و سیاه محسوب می شود که به همه می آید. با این حال، رنگ بژ و پاستلی برای بلوندهای با پوست روشن بد جلوه می کنند. در این مورد بهتر است یک سایه پاستلی با اندکی رنگ صورتی انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا