10 زن مشهور دنیا که براساس علم زیبا و بدون نقص هستند!

10 زن مشهور دنیا که براساس علم زیبا و بدون نقص هستند!

احتمالاً متوجه شده اید که برخی از افراد زیباتر از دیگران به نظر می رسند. مانند بسیاری از افراد مشهور. یک توضیح علمی برای این وجود دارد: هر چیزی زیبا در جهان ما تابع قانون نسبت طلایی است. به بیان ساده، هر چیزی که زیبا تلقی شود، متناسب است. و چهره انسان نیز از این قاعده مستثنی نیست.

در این مطلب از نی نی بان قصد داریم این زنان مشهور را به شما معرفی کنیم:10 زن مشهور دنیا که براساس علم زیبا و بدون نقص هستند!

چگونه زیبایی را به صورت ریاضی اندازه گیری کنیم؟

1-باید طول و عرض صورت را پیدا کنید و سپس عدد اول را بر عدد دوم تقسیم کنید. اگر نتیجه 1.62 (عدد فی) باشد، صورت کامل است.

شما باید اندازه‌گیری‌های دیگری را نیز در نظر بگیرید، مانند فاصله بین نقطه پایین چانه و نوک بینی، فاصله بین نوک بینی و نقطه بین چشم‌ها، و فاصله بین نقطه بین چشم‌ها. و خط موی پیشانی اگر این 3 عدد با هم برابر باشند، اعتقاد بر این است که این شخص زیباست.

می توانید فواصل دیگر را نیز محاسبه کنید (نتیجه عالی همان عدد فی است):

عرض لب ها را بر طول آنها تقسیم کنید.
طول بینی را بر عرض آن تقسیم کنید.

2-علاوه بر این، شما باید به جنبه های زیر توجه کنید. طول گوش باید برابر با طول بینی باشد، در حالی که عرض یک چشم باید برابر با فاصله بین چشم ها باشد.

دکتر دی سیلوا لیستی از زنان مشهوری که چهره آنها به کمال نزدیک است را جمع آوری کرد. برای درک آسان تر، زیبایی آنها با استفاده از مقیاس 100 امتیازی محاسبه شد.

1-کارا دلوین

لب ها و ابروهای او بیشترین امتیاز را کسب کردند. دکتر دی سیلوا گفت: «پیشانی بزرگ کارا به او گل زد. او به خاطر ابروهای بسیار پرش که خیره کننده هستند و امتیاز بالایی به دست آورده است مشهور است. لب‌های او به زیبایی شکل گرفته‌اند و از بالا نیز بیرون آمده‌اند.10 زن مشهور دنیا که براساس علم زیبا و بدون نقص هستند!

2-کیتی پری

کیتی پری برای موقعیت بینی خود امتیاز بالایی به ثمر رساند. دکتر دی سیلوا افزود: “کتی برای بینی خود امتیاز بسیار بالایی به دست آورد، اما از چانه اش ناامید شد.

3-ناتالی پورتمن

به گفته دکتر جولیان دی سیلوا، ناحیه پیشانی ناتالی او را ناامید کرد. جراح گفت: «ناتالی چشم‌هایش کاملاً در جای خود قرار گرفته است، اما با نمره پایین ناحیه ابرویش ناامید شد.

4- اسکارلت جوهانسون

دکتر دی سیلوا گفت: “او بالاترین نمره (99.99) را برای وضعیت چشم هایش داشت، اما به دلیل فرم صورت و ابروهای نازک خود ناامید شد. اما همچنان به عنوان یکی از زیباتربن چهره ها شناخته می شود.10 زن مشهور دنیا که براساس علم زیبا و بدون نقص هستند!

5-کیت ماس

کیت ماس ​​امتیاز بالایی بر روی پیشانی و ابروهای خود کسب کرد. این جراح اظهار داشت: “کیت دومین نمره بالاتر را برای ابروهایش و یکی از بالاترین امتیازها را برای فاصله چشمانش داشت، اما از چانه ناامید شد.10 زن مشهور دنیا که براساس علم زیبا و بدون نقص هستند!

6- تیلور سویفت

دکتر دی سیلوا گفت: «تیلور برای چانه و لب‌هایش امتیاز بسیار بالایی کسب کرد، اما امتیاز پایینی برای ابروهایش متوقف شد.» اما این باعث نشده که فرم صورت او تناسب کافی را نداشته باشد و همانطور که می دانید جذابیت این ستاره غیر قابل انکار است.

7-آریانا گرانده

به گفته دکتر دی سیلوا : «آریانا برای پیشانی و چانه خود امتیاز بالایی کسب کرد. او به خاطر ابروهایش و فاصله بزرگتر از حد متوسط ​​بین بالای لب و بینی اش مشخص شده بود.»10 زن مشهور دنیا که براساس علم زیبا و بدون نقص هستند!

8-امبر هرد

شکل بینی و چانه کهربا جایگاه سوم او را در لیست تضمین کرد. دکتر دی سیلوا به اشتراک گذاشت: “کهربا زیبایی بدون پیری دارد. و شاید چهره این بازیگر از نظر کارشناسان زیبایی متناسب ترین چهره انتخاب شده باشد.

9- بیانسه

بیانسه امتیاز بالایی در ناحیه پیشانی و پیشانی خود کسب کرد. جراح اظهار داشت: «او امتیاز عالی برای فرم صورتش داشت، اما برای ابروها و چانه‌اش مشخص بود.

10- بلا حدید

بلا حدید برنده بی قید و شرط است. دکتر دی سیلوا گفت: بلا دارای تقارن چهره خیره کننده و چانه ای است که تنها 0.3٪ با کمال فاصله دارد. او همچنین برای موقعیت چشم خود دوم شد. بزرگترین نقطه ضعف او در ناحیه پیشانی است.

سخن آخر

زیبایی شاید در چهره معلوم نشود، اما زمانیکه به صورت علمی این موضوع را بررسی کنیم متوجه می شویم که تناسب داشتن به معنای زیبایی است. همانطور که در مطلب بالا مشاهده می کنید این افراد با اینکه خیلی زیبا هستند اما ممکن است تناسب کافی را در چهره خود نداشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا