3 مدل مو برای خانم هایی که عینک می زنند!

3 مدل مو برای خانم هایی که عینک می زنند!

بسیاری از افراد ممکن است عینکی باشند. اما مدل مو و مدل آرارایش مخصوصی برای این افراد وجود دارد. اگرچه ممکن است همیشه درست کردن این مدل موها ممکن نباشد ولی بهتر است که تا حدودی این ملاک های زیبایی را رعایت کنیم.3 مدل مو برای خانم هایی که عینک می زنند!

در این مطلب از نی نی بان قصد داریم که چند مدل مو مخصوص افرادی که عینک می زنند را بررسی کنیم. با ما باشید:

مدل موی باز:

موهای باز در هر دوره ای ترند ترین مدل مو بوده است و می توان گفت که همیشه جذاب است. افرادی که عینک می زنند نیز می توانند از این مدل مو استفاده کنند و اگر موهایشان خیلی بلند است به آن ها موج بدهند. موی باز علاوه بر اینکه بسیار جذاب و شیک است، می تواند چهره شما را طبیعی نشان دهد.

گوجه‌ای نامرتب:

مدل موی گوجه ای نامرتب در حین جذاب بودن و بسیار شیک بودن، می تواند بسیار ساده و طبیعی جلوه کند. این مدل مو معمولا زمانی که بسیار کار دارید و نمی خواهید که موهایتان خیل جلو دستتان را بگیرد، بسیار مناسب است و با عینک نیز خیلی ناز جلوه می کند. این مدل صورت شما را باز کرده و باعث می شود که عینک روی صورت شما خودش را به خوبی نشان دهد. همچنین می توانید قسمتی از موهای جلو خود را روی صورت قرار دهید.

مدل موی کوتاه تا گوش:

این مدل مو برای هر محیط رسمی و غیر رسمی همراه با عینک بسیار مناسب است. و به خوبی شکل درست عینک روی چهره شما را نشان می دهد. می توانید برای اینکه آن را از سادگی در بیارید قسمتی از موها را کوتاه یا رنگ کنید3 مدل مو برای خانم هایی که عینک می زنند!

سخن آخر

بسیاری از افراد از زدن عینک خوششان نمی آیند و حس می کنند که چهره شان پنهان شده است. اما با یک آرایش و یک مدل موی مناسب می توان آن را بهبود بخشید. امیدواریم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد و از خواندن آن لذت برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا