6 بازیگر زن ایرانی که رکورد بیشترین عمل زیبایی را دارند!

۶ بازیگر زن ایرانی که ناگهان تغییر قیافه داده‌اند

این روزها عمل‌های زیبایی بسیار رایج‌تر از سال‌های پیش شده‌اند. حالا دیگر برخی از تزریقات ژل، چربی و… به عنوان روتینی استفاده می‌کنند که بدون آنها چهره‌شان برای خودشان قابل‌پذیرش نیست.

۶ بازیگر زن ایرانی که ناگهان تغییر قیافه داده‌اند

عمل‌های زیبایی هرگز نامطلوب و نامناسب نبوده و نیست اما افراط در استفاده از راه‌کارهای آن ایده بدی است که اصالت چهره افراد را از بین می‌برد و بعضا باعث مصنوعی‌شدن صورت و اجزایش می‌شود. در میان هنرپیشه‌های زن هم کم نیستند کسانی که با سپردن خود به این دست از اقدامات و عمل‌های زیبایی از چهره قبلی‌شان فرسنگ‌ها فاصله گرفته‌اند. در این مقاله، نگاهی خواهیم داشت به چهره این هنرپیشه‌های زن. با ما همراه هستید؟

۶ بازیگر زن ایرانی که ناگهان تغییر قیافه داده‌اند

بهاره رهنما

رهنما بازیگری جنجالی و شهرت‌طلب است. باوجود اینکه از سال‌های اوج فعالیتش می‌گذرد اما همچنان هرچند وقت، شاهد حاشیه‌ای تازه درباره او و زندگی خصوصی‌اش هستیم. بهاره از بازیگرانی است که با تزریق چربی و اقدامات زیبایی کم‌تهاجمی، تغییر چهره بسیار شدیدی داشته است.

۶ بازیگر زن ایرانی که ناگهان تغییر قیافه داده‌اند

این موضوع باعث شده که بار دیگر این بازیگر پرسروصدا به صدر اخبار برگردد. بسیاری از افرادی که مشهورند و موردتوجه، مدام درگیر ظاهرشان هستند و به نظر می‌رسد که نمی‌خواهند آنچه بخش عمده‌ای از شهرتشان را مدیونش هستند (ظاهر و چهره‌شان) زود از دست بدهند. رعایت روتین‌های پوستی و مراقبت‌های مختلف از آن بسیار مطلوب است اما اینکه چهره از این رو به آن رو شود، چه؟ نظرتان چیست؟

۶ بازیگر زن ایرانی که ناگهان تغییر قیافه داده‌اند

شهره سلطانی

سلطانی از بازیگران قدیمی سینما و تلویزیون است که با ورود به میانسالی کمتر نقش‌آفرینی می‌کند. علاوه بر رخوتی که به جان دنیای تصویر در ایران افتاده است، بازیگران زن در سنین میانسالی کم‌کارتر هم می‌شوند. این موضوع فقط مخصوص ایران نیست و تقریبا تبعیضی است که در کل دنیا بر زندگی زنان هنرمند جاری می‌شود.

۶ بازیگر زن ایرانی که ناگهان تغییر قیافه داده‌اند

واقعیت این است که دنیای تبلیغات که در پشت صحنه سینما حضوری پررنگ دارد، آنچنان به تصویرکشیدن داستان‌های واقعی، شخصیت‌های مختلف و فیلم‌های فاخر علاقه ندارد. از همین رو است که زوال بازیگران زن خیلی سریع‌تر از آنچه که باید رخ می‌دهد و با گذر از اوج جوانی دیگر نقش‌های اندکی برایشان موجود است. سلطانی اما دوباره نگاه‌ها را به خود جلب کرده است؛ نه به واسطه بازی در فیلم‌ها و سریال‌ها بلکه به‌خاطر اقدامات زیبایی که انجام داده و چهره‌اش را دگرگون کرده است. به نظر می‌رسد که تغییرات صورت شهره سلطانی بسیار مطلوب و زیبا بوده و باعث شده که شاداب‌تر از همیشه به نظر برسد.

۶ بازیگر زن ایرانی که ناگهان تغییر قیافه داده‌اند

الهام حمیدی

حمیدی صاحب یکی از معصوم‌ترین چهره‌های سینما و تلویزیون ایران بود. او که با ایفای نقش دخترانی محجوب و همسو با عرف جامعه در آثار تلویزیونی به شهرت رسید، چندسالی است که در هیچ فیلمی دیده نمی‌شود. او هم به صف بازیگرانی پیوسته که از جراحی‌های زیبایی استقبال می‌کنند و چهره‌اش در طول این سال‌ها بسیار عوض شده است.

۶ بازیگر زن ایرانی که ناگهان تغییر قیافه داده‌اند

هرچند که حمیدی از زنان زیبای دنیای تصویر است اما دیگر معصومیت صورتش در گذشته را در ظاهر او نمی‌بینیم. تغییرات چهره او خوب یا بد باعث شده که شباهت زیادی با سال‌های جوانی‌اش نداشته باشد. نظرتان درباره این سبک از عمل‌ها چیست؟ کسانی که زیبایی طبیعی دارند به تزریق ژل، چربی و بوتاکس نیازمندند؟ در واقع، برای از بین‌بردن رد زمان و مقابله با پیری باید چهره و صورتشان را به دست تغییرات بسپارند یا نه؟

۶ بازیگر زن ایرانی که ناگهان تغییر قیافه داده‌اند

مرجانه گلچین

 

گلچین از آن بازیگران غریزی است که با بهره‌مندی از استعدادهای هنری ذاتی مختلف از عهده پیش‌برد امور گوناگون برمی‌آید. برای مثال، همین چند سال پیش بود که برای نخستین‌بار با ایفای نقش طنزی در سریال «بزنگاه» دوباره به صحنه بازگشت و نشان داد که علاوه بر نقش‌های درامی که در سال‌های دهه شصت با آنها پرکار بود در طنز هم توانمند است. گلچین صدای خوبی دارد و سابقه‌اش در تئاتر هم قابل‌توجه است. او هم این روزها تغییرات چهره زیادی را پشت سر گذاشته است. به نظر می‌رسد که رواج عمل‌های زیبایی و تغییرات چهره با تزریقات مختلف دامان زنان و مردان زیادی از این سرزمین را گرفته است. گلچین از آن دست افرادی است که این تغییرات به‌شدت چهره‌اش را عوض کرده‌اند. البته حضور او در تبلیغات یک آرایشگاه هم به این تغییرات دامن زده است. در واقع، پشت آن همه آرایش سنگین و گریم، امکان قضاوت درباره تغییرات ناشی از اقدامات زیبایی و تزریق‌ها کمی دشوار است. در هر حال، خروجی تغییرات مرجانه گلچین نمره خوبی می‌گیرد چون ظاهرش را بهتر از قبل کرده‌ است.

۶ بازیگر زن ایرانی که ناگهان تغییر قیافه داده‌اند

نفیسه روشن

برخی از هنرپیشه‌ها پیش از آنکه به‌واسطه هنر و نقش‌آفرینی‌هایشان معروف شوند، به‌واسطه داستان‌ها و حواشی زندگی‌شان بر سر زبان‌ها می‌افتند. سال‌ها از حضور نفیسه روشن در اثری قابل‌اعتنا هم می‌گذرد اما همچنان درمیان اخبار زرد، ردپایی از او می‌بینیم. این حضور قوی در دنیای حاشیه و جنجال را هم مدیون فضای مجازی است که بستری برای شکل‌گیری اخبار نه‌چندان مهم هم به‌شمار می‌رود. روشن در این سال‌ها تغییرات چهره زیادی داشته است. تقریبا اثری از سادگی پیشین چهره‌اش وجود ندارد و هرچند خوش‌قیافه است اما دیگر شبیه گذشته‌هایش نیست.

۶ بازیگر زن ایرانی که ناگهان تغییر قیافه داده‌اند

فلور نظری

فلور نظری هم از آن دست هنرپیشه‌هایی است که با ایفای چند نقش مشهور از جمله حضور در سریال «خانه‌به‌دوش» در ذهن مخاطبان ماندگار شد. او هم که از کم‌کارهای سال‌های اخیر است، تغییرات چهره زیادی را تجربه کرده است. چهره نظری هیچ شباهتی به گذشته‌اش حتی در دو سه سال قبل ندارد و به نظر می‌رسد که اتفاقات و عمل‌های مختلفی را تجربه کرده است.

 

6 دیدگاه

  1. اسم هیچ کدام بازیگر نمیشه گذاشت از اولم بازیگر نبودن با ارتباط با اینو و اون بازیگر شدن اونم بخاطر چهره اشون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا